Sophie H

Regisztráció dátuma: 2013. május 12.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. május 12.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Pupa Jelly Glow Ajakbalzsam

Pupa Jelly Glow Ajakbalzsam
2019. július 26.

Nekem a 101-es árnyalat van meg és nagyon szeretem!
Bár nem ígéri de meglepően tartós, legalábbis ez az árnyalat egy picit megszínezi az ajkakat és ez a kis extra árnyalat sokáig megmarad. Picit olyan mint az ajaktinta.
Nem hidratál nagyon de nem is szárít, borzasztó könnyen kenhető és a csomiját lehet használni tükörként de még anélkül is könnyű felpattintani :))

Sanitas IPL Tartós Szőrtelenítő Gép

Sanitas IPL Tartós Szőrtelenítő Gép
2019. június 18.

A negyedik kezelésemen vagyok túl vele és nekem pozitív a véleményem róla. Van kozmetikai IPL és aesthetica kezés tapasztalatom is.
Gyorsan meg lehet tanulni a használatát, én kb egy óra alatt végig megyek a két lábon (térd fölöttig), két karon, hónalj és intim területen és most már látszi a hatása.
Itt türelmesnek kell lenni, jóval később kezd el látszódni az eredmény mint egy aesthetica kezésnél de nem is annyiba kerül :)
Nálam a legmagasabb fokozat sem okozott sérülés és 33 ezer Ft-os akciós áron úgy érzem jó befektetés volt!

Biola Bio Stellária Tonik

Biola Bio Stellária Tonik
2019. június 1.

IMÁDOM! Csodás, természetes illat, tisztító jatás amit egy toniktól nem is várnék el, tökéletes előkészítés krémezés előtt. Nagyon hiányozna ha elfogyna és nem vennék egy újabb flakonnal.

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad

CSODA! :)
Próbáltam már több AHA és BHA tartalmú terméket (a márkától is) de valahogy nekem ezek a hatóanyagok nem hozták a várt eredményt.
Ez viszont! Áldás kísérje azt aki feltalálta az azelain savat :D Remélem nem derül ki róla, hogy igazából hangya írtó, mert egyelőre kevés termékben használják vagy azokban is csak kisebb koncentrációban.
A rengeteg pozitív ígéret kapcsán én próbáltam skeptikus maradni, mert úgy láttam a tapasztalatok alapján, hogy általában max. egy igazán érzékelhető pozitívum jött elő a felhasználóknál abból a sokból amit ígérnek. Nekem azonnal és kettő is jelentkezett: már az első használat után másnap reggel tömörebb bőr, kevésbé látványos pórusok - JUPPIII :) Illetve T vonalban kevésbé zsírosodott a bőröm a nap második felére.
Remélem, hogy hosszú távon a pigment foltokat is halványítja majd.
Szerintem így nyáron két naponta fogom csak használni - bár szívem szerint fürödnék benne :P És bár nem találtam megbízható adatot erről de csakis szigorú fényvédőzés mellett, illetve nyaralásnál teljesen mellőzve.

Skin&Lab Dr. Vita Clinic Fre-C Sun Protector SPF50 / PA+++

Skin&Lab Dr. Vita Clinic Fre-C Sun Protector SPF50 / PA+++
2019. április 17.

Már másmilyen a tubusa (teljesen napsárga), de gondolom a tartalma ugyanaz. Én a téli hónapokban kezdtem el használni, és csak úgy hozzádobtam a rendelésemhez mert nagyon olcsó volt, gondoltam teszek egy próbát. Erre az történt ami már oly sokszor, a legkevésbé várt termék lett a legjobb :)
A legeslegjobb magas faktorszámú fényvédő amit valaha próbáltam. Az én T vonalban zsirosodó, máshol vízhiányos bőrömre tökéletes. Felkenés után pár perc alatt nyomtalanul felszívódik és alig fénylik át délutánra. Az illata elég intenzív mű-naptej szag, de amiatt, hogy ennyire jól bírja 50+ SPF-es létére és teljesen jól lehet rá sminkelni, ezt is elnézem neki.

Skin&Lab Dr. Color Effect Red Serum

Skin&Lab Dr. Color Effect Red Serum
2019. április 17.

Csodálatos összetevőkkel rendelkező erősen jázmin illatú (nem parfüm, hanem a virág természetesen erős illeta), átlátszó de folyékony szérum, pipettás kiszerelésben. Pár hónapja már rendszeres használatban van nálam. Télen nem volt elég a részlegesen vízhiányos arcbőrömre, nyáron szerintem lehet, hogy önmagában is ad elég hidratálást.
Azért csak 4 csillag mert úgy érzem, hogy szinte már túltolták a sok szupi növényi összetevőt. Ez lehet, hogy valakinek maga az álom, nálam érzékenységet nem okoz, viszont a hatékonyságát sem érzem annyira...

Pupa Material Luxury Marbled Blush

Pupa Material Luxury Marbled Blush
2018. május 30.

Ez egy csoda! Gyönyörű színek keveredése highlighter beütéssel, szuper pigmentáltság, extra kiadós.

Schwarzkopf Professional Igora Expert Mousse Színező Hab

Schwarzkopf Professional Igora Expert Mousse Színező Hab
2016. július 26.

Egyetértek az előttem szólókkal sajnos nem tartós... még kísérletezem vele de eddig mind kétszer az első hajmosással kikopott :( Próbáltam vizesen és szárazon is, legutóbb majdnem egy órát volt fent de még így sem fogta be az ősz hajszálakat. Kár mert szép a színe és tetszene az ahogyan működik... vagyis működnie kéne ha legalább 3-4 mosást bírna.

Update: rájöttem, hogy igazából szuperül működik csak nem kell tőle egységes színhatást várni. Nekem a középbarna színű van, és bizony befogja az ősz szálakat, de csak kb két mosásig lesz barnás-vöröses színű. Utána szép arany-szőkésre kopik, ami melírnak tűnik a közép-sötét barna hajamban és kitart 2-3 hétig.
Nekem bejön ez a melír hatás és még szuperül ápolja is hajam! Kb 5 perc felvinni, amit én csak a tövekre szoktam, törölköző száraz hajra, hajmosás után. A végeire nyomok még sima balzsamot, feltekerem és rajta hagyom egy órát. Gyönyörű fényes és ápolt lesz a hajam! :)

Ciracle Red Spot Sun Cream SPF27 / PA++

Ciracle Red Spot Sun Cream SPF27 / PA++
2016. március 27.

Kb. 1.5 hónapja használom és imádom! A legjobb fényvédő arcra amit valaha használtam.
Vízhiányos a bőröm,így kenek alá hidratálót, mert ráadásul mattít is ez a krém. De ez a mattító hatás nagyon jó a hidratáló és BB krém közötti rétegnek.
Nekem nem hagy sem fehér sem fényes réteget az arcomon, gyorsan beszívódik!

Curaprox CS 5460 Ultra Soft Fogkefe

Curaprox CS 5460 Ultra Soft Fogkefe
2015. augusztus 26.

Imádom!
A legsűrűbb és puhább fogkefe, nem túl nagyméretű fejjel!
Ha tehetem nem veszek többé más fajta fogkefét.