Sophie H

Regisztráció dátuma: 2013. május 12.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. május 12.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Clinique Superdefense CC Cream SPF30

Clinique Superdefense CC Cream SPF30
2013. május 12.

Sziasztok!
Én 2 napja tettem szert erre a krémre a JOY napok keretein belül.
Sosem volt BB krémem, mert nem vagyok híve a színezett hidratálóknak eddigi rossz tapasztalataim miatt... Viszont ez a krém csodás!
Reményeim szerint a jövőben elköszönhetek az alapozótól és nekem hidratáló sem kell alá. Kombinált bőröm van és szerintem tényleg erre a bőrtípusra a legtökéletesebb ez a krém.
Tisztítás, tonik és ezt használom harmadik lépésként. Elfér rá némi korrektor és púder aki igényli.
Nagyon egészséges, természetes színt ad a fakó bőrnek természetes és lámpafénynél is és egész nap kitart. Nekem bőven elég volt a hidratáltság érzés is amit adott.
4 árnyalatban létezik ahogy én láttam: Very light, light, medium és dark medium.
Nekem alapvetően fehér a bőröm, de már sikerült némi színt rávarázsolnia a tavaszi napnak, így a light nagyon szépen mutat rajta.
Tipp: főleg nyáron szuper érzés és segíti a könnyebb eldolgozást, ha valamilyen termálvizes spray-vel befújod az arcod (La Roche) előtte és ezen dolgozod el a krémet.
Még egy pici rózsaszínes-barackos pirosító és kb. kicsattan az egészségtől az arcod ;-)
Már csak abban bízom, hogy nem szokja meg a bőröm és hosszútávon jó lesz!