sophie89

Regisztráció dátuma: 2013. május 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. május 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Paco Rabanne Black XS

Paco Rabanne Black XS
2013. május 31.

Az itteni vélemények alapján vettem meg és nem csalódtam. Imádnivaló ez az illat, kár hogy nem próbáltam ki már korábban. Egyszerűen mostanában mindig a táskámban hordom és nappalra is ezt az illatot viselem, mikor hűvös az idő annyira jól indul tőle a napom. Bulis, csajos, tartós, és nekem kellemes kakaó vanília illat marad meg végül. EDT, és kb. 11 500 Ft volt. Az első igazi méregdrágának számító illat amit valaha vettem, de nem bántam meg megérte azt a csomó pénzt, sokkal tartósabb a korábban használt parfümjeimnél.

Egyébként a Black Xs L'exces nem ugyanaz az illat, bár az is mennyei. Ha kíváncsiak vagytok, a parfümök illatjegyeire, akkor nézzétek meg a fragrantica nevű oldalt.

Yves Rocher 6 az 1-ben BB Krém

Yves Rocher 6 az 1-ben BB Krém
2013. május 31.

Kb. tavaly valamikor vettem meg 40%-kal olcsóbban kb. 2000Ft-ért. Azóta majdnem teljesen elhasználtam. Inkább színezett hidratáló mint BB-krém. Fedése kicsi, de akinek nincsenek nagyon bőrhibái az bátran használhatja. Az összetevői nem a legszebbek, de én mindig is megbíztam a La Gacilly-ban található Yves Rocher gyár termékeiben, mivel voltam ott, és a saját szememmel láttam, hogy milyen szabályozottan működnek a dolgok... Nagy élmény volt, azóta rengeteg terméket próbáltam tőlük, és a bőrömnek nem lett tőle semmi baja egyik terméküktől sem. Sőt ez a krém kifejezetten bevált a zsírosodásra hajlamos bőrömön. Púderezni azért szoktam rá. Nekem nagyon bevált ultra könnyű és hamar beszívódik és kellemes érzés a bőrnek.

Jó tanács: Ha YR termékeket vesztek, már az első vásárláskor kérjetek törzsvásárlói kártyát, mert számtalan kedvezménnyel jár. A születésnapomon imádom, hogy mindig küldenek valami ajándékos képeslapot általában valami nyaklánc-ot vagy karkötőt lehet kiváltani a megadott címre (saját címedre) megküldött képeslappal. Vannak ingyen termékek, és kedvezményesen is lehet sokszor vásárolni. Ami alapjában véve drága lenne alap áron azt sokszor a fele árért szinte meg lehet venni. Imádlak YR.

Alverde Kétfázisú Szemfestéklemosó

Alverde Kétfázisú Szemfestéklemosó
2013. május 31.

Egy egész flakonnal elhasználtam belőle, nekem annyira bevált, érzékeny a szemem, általában vagy Alverdés vagy Terra Naturi szempillaspirált, + tust/ szemhéjpúdert használok. Azokkal eddig mindig megbirkózott. Vattakorongra megvizez, majd teszel belőle az alaposan felrázott - ha már jól egybeolvadt a két rész akkor jó úton jársz - szemfestéklemosóból. És úgy működik. Utána leöblít vízzel és kész. Nekem tetszik hogy utána nem szárít úgy mint más szemfestéklemosók. Biztosan újra fogom venni.

Alverde Sminkfixáló Spray

Alverde Sminkfixáló Spray
2013. május 31.

Lehet kapni ismét a boltokban, én is tegnap vettem belőle, az itteni vélemények alapján, meg a szép összetevők miatt, meg azért mert most nagy Alverde fan lettem. Én arcfrissítőnek használom egyenlőre, annak nagyon jó. Remélem melegebb időben jól fog működni és jól fogja bírni a sminkem is.

Alverde 4in1 Color & Care Alapozó

Alverde 4in1 Color & Care Alapozó
2013. május 31.

Fehér bőrüeknek jó, ahhoz elég jól illeszkedik. Napsütéses napon is egészen jól bírta púder nélkül nagyon minimálisan fényesedett ki csak a bőröm tőle. Nincsenek nagyon bőrhibáim, fedése jó, inkább kicsit színezett hidratálónak mondanám. Ápoló hatása jó szép tőle az arcom. Illata kicsit furcsa, de hamar elillan, az itteni véleményeknek köszönhetően sikerült megtalálni a módját, hogy kivarázsoljam a krémet a dobozából. Nagyon meg vagyok vele elégedve. És újra lehet kapni a DM-ekben. :) aki szeretne venni esetleg.

Alverde Duo-Concealer Eye-Brightener & Wake-Up-Effect

Alverde Duo-Concealer Eye-Brightener & Wake-Up-Effect
2013. május 31.

Minden reggel használom mióta megvan, először a koffein szérum, megvárom míg beszívja, pár perc, és utána a korrektor, de csak egy igazán kicsi. Óvatosan beleütöget, krémez a szem alatti karikákra, időnként a teljes szemre is, mert nagyon jól hidratál és utána jöhet a smink. Tényleg kicsit fehér, de ha kell még egy kis alverde korrektor a bőr színű simából vagy egy kis 4 az 1-ben alapozóból és nekem utána megfelel, hozzátéve szemüveges vagyok. Egyszerűen imádom. Mindenkinek ajánlom ezt a terméket, megéri az árát.

Alverde Epres Szappan

Alverde Epres Szappan
2013. május 31.

Fürdéshez és kézmosáshoz is használtam már. Én nagyon meg vagyok vele elégedve, jól tisztít, és én nem tudom szeretem az illatát, felvidít kicsit. Néha elúszós, de ha csöpögtetős szappantartóban tartod akkor nem úszik el. Hamar elfogyott sajnos annyit használtam. Megint venni fogok belőle.

Alverde Quattro Szemhéjpúder

Alverde Quattro Szemhéjpúder
2013. május 31.

Két palettát is beszereztem belőle, és imádom, mindkettőt: Chocholate és a Fairy Forestet is. Nagyon jó sminket lehet vele csinálni szerintem. Érzékeny a szemem, és szemüveget is hordok, szóval nem minden szemsmink cuccot tudok használni. Ezek a kedvenc mindennapi szemhéjpúdereim akár természetes smink, akár füstös szem. Nekem nagyon bevált. Kicsit porzik, és nem csukódik 100%-osan a doboz oldalt, de ezt megbocsátom neki, annyira jó. Nem irritálja a szememet, ha sokat van rajtam akkor sem. Szerencsére mosható sminktáskában tartom, ami mosható és így nem gond, hogy időnként potyognak a kis porszemcsék... Tartsátok polcon :) akkor talán nem mászkálnak át a színek egyik fakkból a másikba.

Alverde 2in1 Rouge & Lippenbalsam

Alverde 2in1 Rouge & Lippenbalsam
2013. május 31.

Pretty Pink van meg nekem. Rúzsként, ajakápolóként is használom, tetszik a színe, bár ezt a funkcióját tekintve tényleg nem megfelelő. Pirosítóként használva viszont szuper, nekem kicsit a nap folyamán kopott, de tapasztalatom szerint minden krémpirosító kicsit kopik, legalábbis nálam. Kicsi, táskába hurcolós és napközben lehet pótolni ha kell, nekem megfelel.

Alverde Feenzauber Lippenstift

Alverde Feenzauber Lippenstift
2013. május 31.

Federblüte árnyalatom van meg belőle, krémes, jól hidratál, tartós, jó összetevőkkel. Meglepőek a színe külsőre, viszont felkenve szép korallos, alap szájszínnel megegyező színe van. Nagyon szeretem. Megérte megvenni.