SophieHarmon

Regisztráció dátuma: 2013. április 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. április 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

PomPom BB Fényvédő Arckrém

PomPom BB Fényvédő Arckrém
2020. október 14.

Nekem megfelel, jó az állaga, színe, nem okoz semmi problémát. Korrektorozok mellé pattanás utáni hegeket, nyilván nem is várok nagy fedést tőle. Amikor problémásabb a bőröm, alapozóval keverem.

Paula's Choice Clinical Ceramide-Enriched Firming Moisturizer

Paula's Choice Clinical Ceramide-Enriched Firming Moisturizer
2020. július 3.

Én csak pici mintákat veszek belőle, mert iszonyú drága, így nem használom nap, mint nap az egész arcomra. De nekem nagyon szimpatikus, szerintem nem okoz pattanást, viszont az azok után maradt sebeket nagyon szépen és gyorsan gyógyítja.

Alverde Nothing But Volume Szempillaspirál

Alverde Nothing But Volume Szempillaspirál
2019. augusztus 2.

Gyorsan akartam venni egy olcsó, de jónak tűnő spirált. Hát ez inkább csak olcsó. Semmi különöset nem csinál, se hosszabb, se dúsabb, csak fekete lesz. Ez amúgy nem baj. A baj az, hogy festés közben alul-felül nagyon össze keni a bőrömet! Nem tudom miért. Mintha kb életemben sose használtam volna ezelőtt szempillaspirált.... elég gáz... próbáltam úgy is, hogy a kefén lévő festékből szedek le, de így is tiszta festék lettem. Nem veszem újra.

Avon Mark Big & Extreme Dúsító és Hosszabbító Szempillaspirál

Avon Mark Big & Extreme Dúsító és Hosszabbító Szempillaspirál
2018. december 19.

Kitaláltam, hogy szeretnék egy kék szempilla spirált, de úgy látom az ritka a kínálatban. Aztán elém került az Avonos katalógus és úgy gondoltam megveszem. Arra jó volt, hogy lássam a kék szín egyáltalán nem vészes a szempilláimon, nekem még tetszik is. Szép a festék színe, de minőségre pocsék. Kis csomók vannak benne, nagyon gyorsan szárad a szempillán, így szinte esélyem sincs kifésülni festés közben, mert még össze is ragasztja a szempillákat. Azért keresek inkább valami más márkától, mert igazából így pénzkidobás volt, talán van valamelyik drogériás márkának kék szempillaspirálja, így akár azt is vehettem volna próbának, de már mindegy.....Pedig nem vártam sokat az Avontól...

Pompom Kókuszkrém Gránátalma Olajjal

Pompom Kókuszkrém Gránátalma Olajjal
2018. december 4.

Volt már korábban shea vajam, ami különösebben semmit sem csinált az arcommal. Ezt a pom-pomot ajándékba kaptam a rendelésem mellé, és gondoltam teszek vele egy próbát. Az állagán nagyon meglepődtem, kemény sárgás krémre számítottam. Tetszik ez a könnyű, szinte már habos állag. Valamiért az arcom alsó része - szám környékén, államon és oldalán száraz lett a bőröm. Ilyet még nem tapasztaltam, úgyhogy pont jókor jött a segítség. Estére bekenem, és reggelre sokkal szebb. Meg vagyok vele elégedve. Még pattanásom sem lett tőle...érdekes...már használom pár hete. Ezt a kis tégelyt mindenkép el is fogom használni, csak nappalra is kellene valami hidratáló. De ez ötöst kap :)

Batiste Cherry Dry Shampoo

Batiste Cherry Dry Shampoo
2018. november 30.

Nekem ez az első száraz samponom. Beauty boxban volt. Nagyon tetszett, igaz csak egy napot nyerek vele.

B.U. Passion Deo Spray

B.U. Passion Deo Spray
2018. november 30.

Uhh....Az illatával nincs bajom, bár én nem választanék ilyen erős illatú dezodort. Beauty Boxban volt. Egyszer fújtam be vele, de olyan érzés volt, mintha a bőröm felső rétege lemaródott volna és iszonyúan égetett. Le is mostam, többször nem használom.

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%
2018. október 10.

Hallelujah!!!
Csodálatos!
Egy hónapja használom, nappalra -igaz éjszakára ajánlották, a niaciamidot meg nappalra, de én megfordítottam. Én úgy tapasztalom, hogy segít a bőrömnek. A pattanások száma egyértelműen mérséklődött.A teljes képalkotás végett le kell írnom, hogy kb. egyszerre kezdtem el használni a következőket: The Ordinary-tól ezt és az niaciamidos arckrémeket, pár naponta Geek&Gorgeous Cheer- Upját, belsőleg pedig Maca tablettával próbálok javítani a hormonháztartásomon. Más krémet nem használok, lehet, hogy kellene, de egyenlőre nem tudom mit használjak, sok mindent kipróbáltam, várom ezektől a csodát, és eddig - 1 hónapos használat után- egyértelműen jó irányba haladunk. Úgyhogy csak ajánlani tudom. Bár állítólag most beláthatatlan ideig nem lesz elérhető?

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2018. október 10.

Egyértelműen segít a gyulladt pattanásokon, főleg amit már be kell gyógyítani. :D Ejj, de szép magyar mondat volt! :D Nah, tehát. Örülök neki, hogy végre találtam valamit, ami segít. Így a 30 küszöbén azt hiszem ezt meg is érdemlem, hogy végre valami látványos javulást érjen el a ragyás bőrömön. Arra gyanakszom, hogy a legnagyobb probléma belülről fakad, a hormon háztartásom miatt, de azért erősen próbálkozom. A teljes képalkotás végett le kell írnom, hogy kb. egyszerre kezdtem el használni a következőket: The Ordinary-tól ezt (éjszakára), és az azelainsavas krémet (nappalra), Geek & Gorgeus Cheer Up-ját pár naponta éjszakára, belülről pedig Maca kapszulával küzdök a felmerülő problémák ellen :) Más arckrémeket nem használok, lehet, hogy kellene, de egyenlőre nem tudom mit használjak, sok mindent kipróbáltam, várom ezektől a csodát, és eddig - 1 hónapos használat után- egyértelműen jó irányba haladunk. Úgyhogy csak ajánlani tudom. Bár állítólag most beláthatatlan ideig nem lesz elérhető?

PomPom Édes Csók Ajakápoló

PomPom Édes Csók Ajakápoló
2018. augusztus 1.

Az epreset vettem/használtam először. Az jobb. Vártam erre, hogy biztos iszonyú finom lesz az illata, de nem az. Nem zavaró, de nincs az a jó kis illata. Ami furcsa, hogy nagyon apró, pirinyó szemcsék vannak benne. Először azt hittem, hogy hámlik a szám, száraz, és azt érzem, de rájöttem, hogy nem, ez a rúzs. De ezt leszámítva jó, hidratál, megfelelően zsíros, csak hát ezt meg kell szokni. Mivel az epres ennél jobb, ezért legközelebb is abból fogok inkább venni. Még próbára vár a csokis, együtt vettem a hármat :)