sophiie

Regisztráció dátuma: 2018. június 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. június 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lovely Delicious Blender Strawberry Sminkszivacs

Lovely Delicious Blender Strawberry Sminkszivacs
2021. március 23.

Én eléggé drágának tartottam a többi Lovely termékhez képest, de Kialakító Enikő is jó véleménnyel volt róla, gondoltam teszek vele egy próbát. Megérte, nagyon szeretem, picit furcsán oszlatja el először az alapozót, többször át kell egy területen menni, de szép lesz a végeredmény. Egyedül a szemem környékén csúnya vele az eldolgozás, de ezt megoldva, arra a területre más szivacsot használok. Engem kicsit zavar az eper illata, nem szoktam meg , hogy egy sminkszivacs illatosított legyen.

Balea Med Ultra Szenzitív Arctisztító Gél

Balea Med Ultra Szenzitív Arctisztító Gél
2021. március 23.

2019: Jelenleg a harmadik tubust kezdtem el használni, eddig nagyon elégedett vagyok vele. Kíméletes, szépen tisztít, nagyon szeretem. Sajnos van két hátránya: nekem gyorsan fogy és marja a szememet is, de ezeket leszámítva még párszor biztos újra fogom venni.

UPDATE 2021.MÁRCIUS: Az új formula nagyon jó, nem csípi a szememet, alapdarab.

CeraVe Daily Moisturizing Lotion

CeraVe Daily Moisturizing Lotion
2020. november 16.

Arcra is használom és nem irritál, könnyen beszívódik, nem pattogok ki tőle. Éjszakára szoktam felkenni, reggelre csillog az arcom tőle, de napközben nem lesz még jobban zsíros tőle az arcom.

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2020. november 16.

Nyilván a smink eltávolításához nem ezt kell használni, nem is szedné le, de nem is ez a funkciója. Második lemosónak viszont szeretem, puha utána a bőröm, ad egy extra hidratálást neki. Nem csípi a szemem, könnyen lemosható.

Purito Comfy Water Sun Block SPF50+ Pa++++ [Unscented]

Purito Comfy Water Sun Block SPF50+ Pa++++ [Unscented]
2020. november 16.

Gyönyörűen lehet rá sminkelni, nem szárít, nem fehérít, nem zsírosít. Nincs illata, nem csípi a szememet, könnyen kenhető az állaga. Nem feltétlenül a mattításra találták ki, de szépen a helyén tartja a sminkkel is az összképet, de délutánra csillogok. Persze ez nem az ő hibája, a maga nemében tökéletes.

Maybelline The Falsies Lash Lift Szempillaspirál

Maybelline The Falsies Lash Lift Szempillaspirál
2020. november 16.

Nedvesebb, nem száraz formulájú spirálról van szó. A keféje szerintem nagyon nagy, nekem kicsit zavaró. Szép pillákat csinál, tetszik az állaga is, de még nem az igazi. Nekem nem potyog és nem kenődik el, bár a nagy keféje miatt óvatosan kell felkennem, mert a szemhéjamhoz könnyen hozzáérek vele.

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2020. augusztus 26.

Hát mit is írjak... Az alkohol borzasztó benne, nagyon lehet érezni az illatán. Mivel Koreából szinte lehetetlen emberi árú shippinggel rendelni, ezért kénytelen voltam nyugati fényvédőkhöz nyúlni. Messzemenő a különbség Korea javára. A mattító hatása nem tart sok ideig, felkenés után 2 óra múlva csillog az arcom. Nem volt tőle pattanásom, sem mitesszerem, de ettől még nem szerettem meg. Csak akkor fogom újravásárolni ha nem találok jobb patikai fényvédőt.

Balea Professional Tonerde Shampoo

Balea Professional Tonerde Shampoo
2020. augusztus 26.

Tetszett az illata, ár-érték arányban jó kis sampon. Csodát nem tett, de nem is vártam el tőle, hogy több napig makulátlan hajam legyen tőle.

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2020. augusztus 26.

Szépen rendben tartja a bőrömet rendszeres használat mellett. Minden este hialuron szérum fölé viszem fel, nagyon hamar beszívódik. Hidratáló hatásáról nem tudok mit írni , de a kombinált bőrömön segített, a pattanásokat nyugtatja és hamar eltünteti. Csodát nem tett, még mindig fénylik, de kicsit mintha visszafogta volna az olajosodást. Eddig tetszik, szerintem újra fogom vásárolni.

Mixa Hyalurogel Intenzív Hidratáló Testápoló Tej

Mixa Hyalurogel Intenzív Hidratáló Testápoló Tej
2020. július 3.

Az illatáról már itt is olvastam megosztó véleményeket, valaki szerint nem erős, mások szerint férfias és erős. Utóbbiak táborába csatlakozom én is. Erős, maszkulin illata van, ami kicsit zavaró, de a bőrömet nem irritálja. Szépen hidratál, és hamar beszívódik. Az illata miatt 4 csillagot kap.