sorsi83

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Oriflame The One Lip Spa Plumping Lip Balm

Oriflame The One Lip Spa Plumping Lip Balm
2019. október 4.

Nekem nem vált be. A szaga borzasztóan erős, csípi a szemet, bár csak addig érzed, amíg felkened. Idővel tényleg meg lehet szokni a csípő érzést (vagy csak elmúlt, mert régebben bontottam fel és elillant belőle valami, nem tudom). Sem dúsító hatást, sem hidratálást nem vettem észre. Munkahelyen tartom, ha nincs más kéznél, akkor kenem fel, majd csak elfogy. Akciósan vettem, azt sem érte meg.

Oriflame The One Lip Spa Ajakbalzsam

Oriflame The One Lip Spa Ajakbalzsam
2019. október 4.

Csinos kivitelű, könnyű használni. Nude árnyalatban van meg, mindig magamnál tartom, ha nincs kedvem, időm rúzsozni, ezt kenem fel. Nagyon szép optikai hatást ad, az ajkaim simábbnak tűnnek, nagyon szép, semleges színe van, de sajnos egyáltalán nem érzem hidratáltnak az ajkaimat, még a viselése közben sem, cserepes, feszülő érzet, csak kívülről nem látszik. Elhasználom, de nem veszem újra. Iszonyú drága, én nagyon akciósan vettem, de azt sem éri meg.

Biobaza Royal Sun Supertanning Royal Marmalade for Bronze Skin

Biobaza Royal Sun Supertanning Royal Marmalade for Bronze Skin
2019. augusztus 27.

Nagyon bejött. A nyári nap utolsó sugarait kihasználva kentem magamra kb. 3 alkalommal a Balcsin. Nem is feküdtem ki a napra vele, mégis láthatóan barnultam. Az illata szerintem finom, édeskés. A színétől féltem, hogy vajon látszik-e majd, ha felkenem, de nem. Viszont igen gazdag kence, felkenés után olajos hatású, fénylik. Nekem nem szívódott be mindenhol teljesen, de nem bántam, ragacsosnak nem éreztem, inkább síkosnak. Viszont nagyon jól ápol, még szappanos zuhanyzást követően sem kellett testápolót használnom. Csak azt sajnálom, hogy nem próbáltam ki korábban.

La Roche-Posay Anthelios XL Invisible Mist Ultra-Light SPF50+

La Roche-Posay Anthelios XL Invisible Mist Ultra-Light SPF50+
2019. július 1.

Borzasztó. Egy vagyonba került. Egy napot voltunk a tengerparton, ahol ezzel próbáltuk védeni magunkat a leégéstől. A déli órákban napernyő alatt voltunk, de még így is többször bekentük magunkat. Próbáltuk bőven fújni a felületre és elkenni, tenyérbe fújni és elkenni, mindhiába. Szívem szerint képeket tennék fel arról, ahogy kinézünk, hogy mindenkit elrettentsek a megvásárlásától. Hiába a szorgos kenegetés, össze-vissza, egyenetlenül és durván leégtünk. A nyaralás első napján. Egy vagyonért. Eddig a sparban kapható olcsó fényvédő krémet használtam, sosem volt gondom. A csalódás nem kifejezés erre.

Balea Warm and Cosy Bodylotion

Balea Warm and Cosy Bodylotion
2019. május 6.

Jó kis testápoló, kellemes, könnyed állagú, nagyon hamar beszívódik és finom, nőies, intenzív illata van. Nekem nyárra sok lenne az illata valószínűleg, viszont télen kevés lenne hatásában, ha folyamatosan csak ezt használnám, a száraz lábszáraimmal biztosan nem tudna elbánni. De átmeneti időre vagy télen egy-egy este felváltani a szokásos, már megunt illatú testápolót nagyon jó.

L’Oréal Paris Very Different Unlimited Vízálló Szempillaspirál

L’Oréal Paris Very Different Unlimited Vízálló Szempillaspirál
2019. április 24.

Rajongó vagyok! Glamour-napokon vettem féláron, de újra fogom venni. Egyébként 4500 forint. Műszempilla hatású, hatalmas, drámai pillákat csinál, olyan fekete, akár az éjszaka. Én meg sem próbáltam hajlítgatni a nyelét, így is kézre áll. Egy-két alkalom után kitapasztaltam, hogyan használjam, hogy ne ragadjanak nagyon össze a pilláim. Alsó és felső pillasorra is használom. Nekem csak akkor pergett minimálisan kb. 8 óra után, mikor túl sokat sikerült felvinnem belőle. Zsíros a bőröm, de azt sem tapasztaltam, hogy felkenődne rá emiatt. Imádom, hogy meleg szappanos vízzel vagy micellás arctisztítóval arcmosáskor könnyen lejön, nem kell szenvednem vele, ugyanakkor a sírást simán kibírja (persze nem dörzsöltem meg a szememet, csak óvatosan felitattam a könnyeket zsepivel). Nagyon furcsán jön le, olyan darabokban, mint amit a radír hagy maga után a papíron. Hosszabb távon arra leszek kíváncsi, hogy letörnek-e a pilláim, mert ez sajnos sok szempillaspirálnál előfordul velem tartós használat során. Remélem nem így lesz, akkor ez lesz az örök kedvencem.

Pupa Rock&Rose Metal Matt Lip Fluid

Pupa Rock&Rose Metal Matt Lip Fluid
2019. április 11.

Mindhárom színben megvettem, életem első Pupa sminktermékei. Furcsa módon pont a 001-es, legvilágosabb árnyalat lett a kedvencem, amit először nem is akartam megvenni. Ez egy gyönyörű, élénk piros, a háromból az egyetlen árnyalat, amit munkába is viselek. A 002 rózsaszínesebb, ciklámenesebb, a 003 pedig igazán sötét, nem is tudom, burgundi vagy szinte lilás, ez utóbbi számomra szigorúan esti árnyalat, nappalra eszembe sem jutna, használni, ugyanakkor akár bulizni, akár elegánsabb programra jó választás lehet. A 001-ről van tapasztalatom. Jó az applikátor, elég sok anyagot felvesz, nem nehéz vele dolgozni. A termék állaga könnyű, szépen terül, egy rétegben gyönyörűen, egyenletesen fed. Mivel matt, ezért csak hidratált ajkakra szabad használni. Nagyon tartós, csak zsíros étkezésnél kopik meg középen, de könnyen igazítható. A metál hatás látható, nagyon izgalmas, de elég diszkrét, mint már írtam, munkába is viselem, rengetegen megdicsérték már. Csak arra kell vigyázni, hogy ne közvetlenül előtte hidratáljunk vagy használjunk ajakprimert, mert akkor nem olyan tartós, elkenhető és a száj sarkában elmászkál.

Oriflame Essense & Co. Kéz- és Testápoló Lotion Narancsvirággal és Jázminnal

Oriflame Essense & Co. Kéz- és Testápoló Lotion Narancsvirággal és Jázminnal
2019. április 10.

Imádom. Örök kedvenc. Ez az illat! Erőteljes, friss, citrusos és virágos. Még kézmosást követően is érezhető marad. Megosztó illat, vagy imádod vagy utálod. A krém könnyű állagú, de gazdag, kissé olajos érzetű, hamar beszívódik, de egy kis olajos réteg marad, ami kicsit később szívódik be, nem vészes. Nekem nem gond, oda vagyok érte. Persze már nem kapható, szerencse, hogy betáraztam belőle, de már csak egy maradt :( Ha lehetne kapni, mindig lenne belőle itthon.

Avon Intenzív Regeneráló Testápoló Lenmag- és Marulaolajjal

Avon Intenzív Regeneráló Testápoló Lenmag- és Marulaolajjal
2019. április 10.

Nekem maximum relief feliratú van, de ugyanúgy lenmag- és marulaolaj van benne, úgyhogy gondolom, ugyanaz. Akciósan vettem, nagyon megérte. Mindennapos használat mellett jól ápol, kellemes, barackos illata van, hamar beszívódik. Ha minden este használom, a lábszáram nagyon száraz bőre is rendben van. Ehhez képest könnyű állagú és érzetű.

Isana Professional 4in1 Szárazsampon

Isana Professional 4in1 Szárazsampon
2019. február 18.

Nekem nagyon bevált, két nappal is kitolom vele a hajmosást. Olyan is volt már, hogy akkor használtam, amikor már nagyon zsíros volt a hajam és kész csoda volt a hatása. Nincs erős illata, ami szerintem plusz pont. Nagyon megéri az árát.