specyal

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Bvlgari Splendida Tubereuse Mystique EDP

Bvlgari Splendida Tubereuse Mystique EDP
2021. augusztus 20.

Nagyon finom-kellemes illat. Édes-vaníliás - tubarózsás egy ici pici fanyarsággal. Többször kipróbáltam amikor a drogériában jártam.... Jól vizsgázott rajtam. Különleges illat. Nekem főképp estére-alkalomra vagy őszi-téli napokra fog jól szolgálni.

Gucci Mémoire D'une Odeur EDP

Gucci Mémoire D'une Odeur EDP
2021. augusztus 10.

Figyi..... Ezt megillatolod.... Véged lesz....
Azt elmondom, hogy én ezzel az illattal pasin találkoztam először. Mondom:miiiiiii ezzzzz, te úristen. Az agyam elhajigálom. Nekem ilyen kell. Hát ez valami isteni illat. Az 1ik kommentelő írta, h a boldogság illata. Ezt alá tudom támasztani én is. Aki nem tucat parfűmre vágyik, annak ez telitalálat.Egész nap érezhető. Kellemesen édes-friss. Imádom. Hálás vagyok a megalkotójának.

Avon Incandessence Enjoy EDP

Avon Incandessence Enjoy EDP
2021. május 5.

Nagyon kellemes illat. Egész nap érzem magamon. Meg vagyok elégedve vele. Nyári illat,nekem.

La Rive For Woman

La Rive For Woman
2021. április 18.

Kellemes, friss illat. Rajtam mindenki dícséri.Nekem inkább a nyári hónapokban vált be. Nem túl tartós, de 2000ftért nem is várok többet. Többször újra vettem.

Juniper Lane Amber Mood EDP

Juniper Lane Amber Mood EDP
2021. április 18.

Kellemes keleties, fűszeres illat. Kár érte, mert nem tartós. Kifújás után kB 10 perc múlva nincs illata. Sajnos nagy csalódás.

Catrice Light Correcting Serum Primer

Catrice Light Correcting Serum Primer
2019. április 3.

Sunlight árnyalatban vettem. Szép-üde csillogása van. Jó a textura-illata is rendben van.
Kiváló smink alá. Egész nap rendben van a sminkem tőle. Csak ajánlani tudom.

L'Oreal Paris Hydra Genius Daily Liquid Care Normal/Dry Skin

L'Oreal Paris  Hydra Genius Daily Liquid Care Normal/Dry Skin
2019. április 3.

Nekem nagyon szàraz a bőröm, sokszor annyira h hàmlik is. Mióta ezt a krémet hasznâlom a bőröm helyrejött. Reggel-este hasznâlom. Szinte azonnal beivódik a bőrbe, nem kell belőle sok. Jó az illata-állaga is. Csak ajánlani tudom. Smink alâ is tökéletes.

DKNY Women EDP

DKNY Women EDP
2018. július 1.

Kaptam ezt a parfümöt.Sokáig barátkoztam vele.Kolléganőm szerint wc spray illat.De nem tántorított el.Hozzáteszem télen kaptam.Egy ideig "pihentettem" ,aztán májusban színre lépett újra.Isteni illat nyárra.Örülök,hogy nem dobtam ki és kompatibilisek lettünk egymással.Tartós is.Kellemesen felfrissít.

Garnier Hydrating Care Hidratáló Testápoló Tej Száraz Bőrre

Garnier Hydrating Care Hidratáló Testápoló Tej Száraz Bőrre
2018. június 24.

Nekem szerencsére nincs testápolóra szükségem.Viszont csináltattam egy tetoválást amit ápolni kell gyógyulás után.Jó mert megtartja a vizet a bőrben és ettől még szebb a tetkóm.Nálam kiválóan működik,a bőröm és szép selymes tőle.Az illata is tetszik.Én rosszat nem tudok mondani rá.

Bvlgari Omnia Crystalline EDT

Bvlgari Omnia Crystalline EDT
2018. június 24.

Teszteléskor isteni volt rajtam az illat.Vettem egy üveggel.Fújom-fújom , de nem érzem.Senki meg nem dicsérte eddig.Szép-tiszta illat. 65ml-t vásároltam,egy hónap alatt több ,mint a fele elfogyott.Szerintem többször nem vásárolom,mert nem kompatibilis velem,viszont drága.Az Avonos 1500ft-os "no name" parfűmök tovább bírják rajtam ,mint ez SAJNOS :-(