SpinnerCat

Regisztráció dátuma: 2018. december 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. december 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Barnängen Oil Intense Shower Cream Krémtusfürdő

Barnängen Oil Intense Shower Cream Krémtusfürdő
2020. március 27.

Tökéletes illat, finom tusfürdő. Imádom, a testápolóval együtt!

NYX Color Correcting Paletta

NYX Color Correcting Paletta
2020. március 26.

Első ilyen jellegű sminkem, eddig nem volt szükségem hasonlóra, de az elmúlt időszakban a fejembe vettem, hogy lila táskásak a szemeim. Szerintem nagyon szépen el lehet dolgozni, más korrekciókra is izgalmas próbálgatni. Szerintem szép a végeredmény, eltüntetni a foltokat - annak ellenére, hogy a családom tagjai szerint semmi különbség nincs az előtte-utána állapotok közt (ők az eredeti lila táskákat sem látják)... Mindenesetre én kedvelem :)

NYX Matte Finish Makeup Setting Spray

NYX Matte Finish Makeup Setting Spray
2020. március 26.

Az eddigi sminkfixálók, amiket próbáltam (Alverde, Avon) nem váltak be, ragacsos utóérzetet hagytak, így a legfőbb kívánalmam az volt, hogy ez a kellemetlen érzés ne legyen, viszont túl drága termékkel sem akartam kísérletezgetni. Nekem ez tetszik, nem ragad, inkább finom érzet. Bár nem mattít kifejezetten, a sminket szerintem tartósabbá teszi (bár ki tudja, lehet, hogy csak placebo?). Még tesztelgetem, az is lehet, hogy a későbbiekben egy márkásabb termékre is beruházok - arra mindenképp jó volt, hogy felülírjam az eddigi negatív tapasztalatokat a sminkfixálókkal szemben.

Essence Eye Makeup Remover Waterproof - Szemfesték Lemosó

Essence Eye Makeup Remover Waterproof - Szemfesték Lemosó
2020. március 26.

Csíp, és emiatt nehéz vele letörölni a szemkörnyéket. Legalább nem volt drága.

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál
2020. március 26.

Egy próbát szerettem volna tenni az Essence spirálokkal, de nekem nem nagyon vált be. Nem rossz, de nem is jó; olyan semmilyen a végeredmény. Emellett nagyon kenődik a szemhéjra, túl sok festéket vesz fel az ecset, pedig én imádom a drámai pillákat. El-elhasználgatom kiegészítésnek, de elvette a kedvem egy időre a kísérletezéstől.

Maybelline The Falsies Lash Lift Szempillaspirál

Maybelline The Falsies Lash Lift Szempillaspirál
2020. március 7.

Csalódás. Nagyon nem hozzá az általam kedvelt mûszempilla-feelinget, ráadásul nagyon pereg és maszatol. Elhasználom, ha már megvettem, de máskor nem dõlök be.

Yamuna Boldogság Testvaj

Yamuna Boldogság Testvaj
2020. február 5.

Nagyon finom az illata, pasimnak-bejövõs kategória. (A parfümöt is kipróbálnám☺️) A Yamuna testvajait eddig is kedveltem, zuhanyzás után szoktam a lábamra kenni egy keveset, így gyorsan be is szívja a bõröm.

Vintage Beauty Ajakbalzsam

Vintage Beauty Ajakbalzsam
2020. február 3.

Nem a legjobb marketing a márkának, hogy ez a kence került bele a Beauty Boxba. A Vintage Beauty leírása szimpatikus lenne, de ezek után nem hinném, hogy túl sok kedvem lenne bármit is kipróbálni tőlük. Ugyanis ez az ajakbalzsam nem egy jó krém. A csomagolás kifejezetten gagyi, és sajnos a beltartalom sem sokkal jobb. Túl zsíros, kicsit büdös, nem sok hatással. Az ára meg kifejezetten ijesztő.

Alverde Color & Care Ajakrúzs

Alverde Color & Care Ajakrúzs
2020. január 31.

Kiárusításon kacsintott felém a Chai latte, és valami azt súgta, hozzam magammal. Nem bántam meg, a tõlem szokatlan barnás árnyalat is bejön, könnyen kenhetõ és kellemes viselet. Tartósabbat nem vártam sem ennyiért, sem egy natúr terméktõl. Összességében szeretem. Ha olcsó, natúrabb rúzst keresel a hétköznapokra, bátran ruházz be egyre. 🙂

Barnängen SOS Vard Regeneráló Kézkrém

Barnängen SOS Vard Regeneráló Kézkrém
2020. január 27.

Számomra egyy megváltás volt ez a krém. :) Hiába kenegetem egész télen és hordok kesztyűt, mostanra eljutottam oda, hogy az egész kacsómról hámlott a bőr. Az eddig használt krémjeimmel szemben ezzel nem fájt kenni, ráadásul másnapra egészen emberi formába is sikerült ráznom. Örülök neki, hogy megvettem.