Spiritcat78

Regisztráció dátuma: 2019. július 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. július 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Saint Laurent Touche Éclat

Yves Saint Laurent Touche Éclat
2020. július 14.

Fedése nem erős, de rétegezésre alkalmas. Nagyon sokáig elé, egész nap tart, a kisebb ráncokba nem, de a mélyebbekbe sajnos hajlamos beleülni. Színskálája nagyon különleges, így mindenképpen bolti kipróbálását és vásárlását ajánlom.

Weleda Vadrózsa Bőrsimító Szemkörnyékápoló Krém

Weleda Vadrózsa Bőrsimító Szemkörnyékápoló Krém
2020. július 14.

Sajnos nekem nem vált be. Túl olajos az állaga, ezért egyáltalán nem szívódott be, így csak estére tudtam használni, nappal csődött mondott. Még a használata legelején elkövettem azt a hibát, hogy egy rizsszemnyinél többet akartam eloszlatni, így viszont borzasztóan csípett, ha esetleg belemászott a szemembe. Ha nincs más, a célnak megfelel, de vettem helyette egy másikat.

Skinoren Krém

Skinoren Krém
2020. május 13.

Vegyes fogadtatását ennek a kezelőorvos által felírt gyógyszertári krémnek az magyarázhatja, hogy az azleainsav, ami a fő összetevője, búzából és árpából eredeztethető, ezért a gluténérzékenyek számára abszolút nem ajánlott. Én már lassan két éve élek gluténmentesen és nemrégiben fedeztem fel ezt az apró, bár éppen olyan fontos információt a Skinorenről. Nem értettem, hogy egy hét alatt hogyan nem javíthatott államon lévő apró kis pattanáson, sőt! körülötte is jelentek meg, most már értem miért..

Akinek nem áll fenn ez a probléma, annak csak ajánlani tudom!

Essence Velvet Matte Ajakrúzs

Essence Velvet Matte Ajakrúzs
2019. augusztus 11.

Tartóssága hagy némi kívánnivalót maga után, de mivel eleve kevesebb, mint ezer forintért vettem, így összességében szemet lehet felette hunyni. Hűvös narancs színre vágytam, a Duckface árnyalat bizonyult a legjobbnak. Ujjbegyemmel egyengetem el, így egy finomabb hatást érek el. Az ajkak szélén egy idő után összeáll és eléggé szárít is.

Tarte Tarteist™ PRO To Go Palette

Tarte Tarteist™ PRO To Go Palette
2019. augusztus 11.

Nagyon mutatós paletta. A Drive, Stylin' és Crisp árnyalatokkal a 'sima', nappali sminkek hibátlanul elkészíthetőek, a többi alkalmibb megjelenést kölcsönöz. A Dominate színhez érdekesen viszonyulok, tartójában valóban rózsaszín, a szemhéjamon elveszti erejét. Illata akár a csokoládé.

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2019. július 30.

Az egyetlen naptej, ami nekem bevállt. Problémás bőrtípussal rendelkezem, ennek a krémnek az összetevői a pattanásoktól és az eltömődött pórusoktól mentesítenek. Mattító hatása nálam egyáltalán nem érvényesül, de nem bánom, nem szeretem, ha teljesen matt az arcom, nem tartom természetesnek. Meglepődtem, hogy mennyire sokáig bírja a nap folyamán, hiába izzadok, gyöngyözik a homlokom, ugyanolyan hatásos marad. Egy must-have darab minden évszakban.

Bioderma Atoderm SOS Spray

Bioderma Atoderm SOS Spray
2019. július 30.

Is-is.. Egyszer abszolút beválik, máskor nyűg a bőrömön. Hidratáló hatása kielégítő, de testápolót nekem, mint ekcémával küzdő személynek muszáj utána alkalmaznom.

Guerlain La Petite Robe Noire Deliciously Shiny Lip Colour

Guerlain La Petite Robe Noire Deliciously Shiny Lip Colour
2019. július 30.

Ékszerdobozba illőek! Két árnyalatban rendeltem, Red Teddy-ben (lilás) és Poppy Cap-ben (pirosba hajló erős rózsaszín). Tartósságukban sem találok kivetnivalót, az illatuk pedig finom, kellemes. Jobbára azt mondanám róluk, hogy erősen pigmentált szájbalzsamok, már csak a formájuk miatt is.

Guerlain Shalimar EDP

Guerlain Shalimar EDP
2019. július 30.

Szerencsésnek tartom magam, hogy ebben az életszakaszban megtaláltam AZ ILLATOT. Reggel, első fújásra füstös, erős, dohányos, szinte már férfias. Napközben mindenki orra alá befészkeli magát, megköveteli a figyelmet. Estére erejéből mit sem veszít, édes, vaníliás illatcsíkkal csalogat. Személyiségem egy darabkájának érzem, saját történelemmel rendelkezik. Az embernek bizonyítania kell azt, hogy méltó a viselésére.

Maybelline 24Karat Nudes Palette

Maybelline 24Karat Nudes Palette
2019. július 30.

Ez a paletta egyenlő a nagy semmivel. A csillogó bézs és rózsaszín színeken kívül használhatatlan, valamint az, hogy kiesnek egy darabban a tartóból egyszerűen megengedhetetlen 4000 Forintért.