Spvirgi

Regisztráció dátuma: 2018. április 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. április 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Hornhaut-Entfernersocken Feel Well

Balea Hornhaut-Entfernersocken Feel Well
2018. december 7.

Eltelt az bő egy hét és nagyon sima, puha lett a talpam.
Első két nap húzódott a talpam a harmadik napon szörnyű száraz lett akkor azt hittem semmi sem lesz ebből csak undi reped szárazság, de a 4.napon elkezdett hámlani, te jó ég úgy hàmlott 3 napig a lábam hogy úr isten 😂😂 zokni nélkül nem tudtam aludni sem... De megérte!!! Biztosan újra veszem majd!!! 💟

Upd.... 12.07
Hááát, akkor örültem most már nem igazán.
Jó volt, igen, pár hétig aztán, folyamatosan olyan szörnyen kiszárad a sarkam mint előtte soha.... Hiába a lábürdő a krémek, 2 nap és teljesen kiszárad újra.. .. Régen elég volt havi egyszeri pedikűr otthon, de sajnos most már szakember kell 😞

Uriage Deodorant Puissance3 Izzadásgátló Dezodor

Uriage Deodorant Puissance3 Izzadásgátló Dezodor
2018. december 7.

Nagyon örülök hogy rá találtam erre a dezodorra, istenem. 😘Augusztus óta használom és szuper jóóóó. Már évek óta Doveot használtam,és teljesen meg voltam elégedve vele, de valahogy most az utolsó amit vettem olyan semmilyen, mintha nem kentem volna semmit......
Barátnőm már évek óta ezt használja így ő ajánlotta és de jó hogy hallgattam rá, egész napi jövés-menést is bírja, szagok nélkül!!!!!! 💟

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Normál és Zsíros Hajra

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Normál és Zsíros Hajra
2018. november 18.

Nagyon örülök, hogy rá találtam erre a samponra. Már annyi felét - fajtát kipróbáltam, volt ami ideig óráig jó is volt aztán katasztrófa mint a többi,de ez szuper!!!!!!! Igen, sajnos nem olcsó de megéri az árát.
Nem csak a korpáimat tüntette el, de még szebb is tőle a hajam, imádom. 😘

Love Beauty and Planet Tusfürdő Kókuszvízzel & Mimóza Virág Illattal

Love Beauty and Planet Tusfürdő Kókuszvízzel & Mimóza Virág Illattal
2018. november 18.

3 terméket vettem joy napok alkalmával a márkától, de szerencsére nem ezzel az illattal,ennek a tusfürdőnek nagyon nem tetszik az utóillata, olyan műanyagra emlékeztet, először jó de kis idő és fuu. Biztos szokatlan ennek a virágnak az illata. Nekem nem jött be, de a muru muru vajas nagy szerelem 😘💗

Love Beauty and Planet Testápoló Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal

Love Beauty and Planet Testápoló Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal
2018. november 18.

Joy napok alkalmával vettem meg, és már az első használat után megszeretem ezt a terméket.
Hihetetlen jó illata van, ami égész tartós, gyorsan beszívódik a bőrömbe, jól hidratál.
💗

Love Beauty and Planet Tusfürdő Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal

Love Beauty and Planet Tusfürdő Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal
2018. november 18.

Joy napok alkalmával vettem meg a testápolóját, 2 nap múlva be szereztem a tusfürdőt. Nagyon finom illatú, puha és ápolt bőröm lesz tőle. Vegán mivoltához képest elég jól habzik 😘

Neutrogena Hydro Boost Kézápoló Krémzselé

Neutrogena Hydro Boost Kézápoló Krémzselé
2018. november 17.

Nagyon jól hidratálja a kezemet, de télre nekem sem lesz elég sajnos. De attól még jó a termék. És az illata 💕 💕 igazán finom.

Dr. Chen Szűztea Super Cla Kapszula

Dr. Chen Szűztea Super Cla Kapszula
2018. november 17.

Kerestem valamit amitől csökkenti az étvágyam és végre megtaláltam. 😊4hónapja szedem, napi 1 tablettát, mindent eszek mellette, de sokkal kevesebbet meg is látszik, ráadásul sokkal energikusabb vagyok. Nagyon jól kiegészíti a diétám és nem hajt!!!

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém
2018. november 17.

Eddig majdnem minden nappali krémtől kipattogtam és rettenetesen sok mitesszerem lett, amióta ezt a krémet használom (csak reggel) alig van mitesszerem, egy pattanásom sem lett és egyáltalán nem irritál. Alapozó alá is tökéletes. Nagyon szuper.

Olay Total Effect 7 In One Feszesítő Éjszakai Krém

Olay Total Effect 7 In One Feszesítő Éjszakai Krém
2018. november 17.

Már több mint 3 hónapja használom, minden este és hihetetlenül imádom. Ha napközben elő jön valami az arcomon este bekenem vele és reggelre volt-nincs.
Mindenképp újra veszem majd. 💗