Spvirgi

Regisztráció dátuma: 2018. április 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. április 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nature Box Sárgabarack Tusfürdő

Nature Box Sárgabarack Tusfürdő
2018. november 17.

Nagyon finom barack illatú 💗 nem tartós, de ez nem vesz el belőle. Imádom, nem szárítja a bőröm.
Biztosan újra veszem😊

dr. Organic Pro Collagen Plus+ Anti-Aging Hidratáló Arckrém Fekete Gyönggyel

dr. Organic Pro Collagen Plus+ Anti-Aging Hidratáló Arckrém Fekete Gyönggyel
2018. október 12.
(!)

KB. 3 hete használom a krémet, csakis esténként. Először megijedtem, hogy egy nagyon zsíros krém, de szerencsére hamar beszívódik a bőrömbe. Kellemes natúr krémes illata van,finom puha az arcom amióta használom.Nem irritál, nem okozott pattanást, nagy örömömre 😊 Hidratáló hatása 5* , ránctalanító hatásáról csak több hónap használat után tudok mit mondani.

Aromax Liposzómás Hyaluron Szérum

Aromax Liposzómás Hyaluron Szérum
2018. szeptember 21.

Nagyon jó kis szérum. Örülök, hogy megvettem. A szemem alatt a fáradságtól elkezdett sötétedni a bőr és szörnyen nézett ki, de már 1 hét alatt szép sima lett.
Az egész arcomon használom, de egyenlőre ez ami már látszik is tőle ☺️ Mindenképp újra veszem, ha elfogy.

Neutrogena Hydro Boost Water Gel

Neutrogena Hydro Boost Water Gel
2018. szeptember 21.

1 hónapig használtam, nagyon jól hidratál, gyorsan be szívja a bőr. Az illata is tetszik.
Sajnos 3 hét után elkezdett kipattogni tőle a bőröm, és biztos ő volt a hibás mert amióta nem használom nincs baj. Azért jó termék.

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel
2018. szeptember 21.

Már kB 2 hónapja használom és egész jól működik. Sajnos a szemöldökömön nem történt változás tőle, de azon semmi sem segít... A szempillám viszont sokkal sűrűbb lett és nem is hullik tőle.
Biztosan újra veszem majd 😘

Pantene Pro-V Keratin Repair Regeneráló Olaj E-Vitaminnal

Pantene Pro-V Keratin Repair Regeneráló Olaj E-Vitaminnal
2018. szeptember 21.

Egyszerűen imádom, nem értem eddig miért nem használtam pantene termékeket, hatalmas hiba volt.
Nagyon puha és egészséges tőle a hajam, és az illata 💕

CV Cadea Vera Vital 35+ Gyümölcssavas Peeling

CV Cadea Vera Vital 35+ Gyümölcssavas Peeling
2018. szeptember 21.

Nagyon szépen kitisztította az arcomat, puha lett a bőröm tőle. Majdnem 10 percig az arcomon volt legutóbb(elfelejtettem)
😁de szerencsére semmi baj nem lett.
Nem jött elő pattanás és allergia tőle. Szuper termék!!!

Bell Hypoallergenic Anti-Redness Primer

Bell Hypoallergenic Anti-Redness Primer
2018. szeptember 6.

Huu, hát ez egy nagyon jó termék. Ha nem alapozók rá is szebbnek látszik a bőröm tőle. Imádom!!!! 💟

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2018. szeptember 6.

Őszintén már egy éve szemezgetten vele. De valahogy mindig volt valami más, valami új.... Sajnos, mert nagyon jó.....,jól fed, tartós, nincs maszkos hatása. Nem irritálta a bőröm ami külön öröm ☺

Bell HYPOAllergenic Curling Mascara

Bell HYPOAllergenic Curling Mascara
2018. július 25.

Nagyon jó ez a szempillaspirál... Eddig azt hittem a maybelline lash sensational a legjobb, de határozottan mondhatom hogy ez a legszuperebb. (az eddig próbáltak közül ami jó sok féle 😁)
Imádom!! Szépen szét választja és hosszabbítja a pilláimat.. 💕 Egyáltalán nem kenődik semerre sem még 30 fokban sem 😘