Spvirgi

Regisztráció dátuma: 2018. április 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. április 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Get Picture Ready! Pórusfinomító, Mattító Primer

Essence Get Picture Ready! Pórusfinomító, Mattító Primer
2018. július 25.

Nagyon szuper primer, imádom még 30 fokban is tartja az alapozót.
Klassz termék, bár a pórusaimat nem tünteti el, de ez nem gond. Biztosan újra veszem majd. 😊

Catrice Glam & Doll Sculpt & Volume Szempillaspirál

Catrice Glam & Doll Sculpt & Volume Szempillaspirál
2018. július 18.

Huuuu, nem gondoltam volna hogy lesz még olyan szempillaspirál ami majdnem olyan szépen szét választja a pilláimat mint a maybelline lash sensational..
Csak majdnem 😉 szép hosszú szempillát lehet csinálni vele, és tényleg jól szét választja, kicsit pereg,(1-2 óra elteltével) de azért klassz!! 😊

Balea Revitalizáló Szemkörnyékápoló

Balea Revitalizáló Szemkörnyékápoló
2018. július 18.

Nem rég váltottam a nivea q10 plus osról, mert most balea lázba jöttem teljesen vadul tesztelgetem őket,és..... hát szóval muszáj volt ezt is. Egyáltalán nem bántam meg mert már 2 hónapja használom ezt és teljesen jó. Nem irritálja a szemem mint, sajnos elég sok szemkörnyékápoló. Jól hidratál, szerencsére nincsenek erős karikák a szemem alatt, de azt jól eltűnteti és a duzzanatokat a szemem alól,remekül lehet sminkelni rá!!! 💟 Biztos nem cserélem le!!

Catrice Brow Palette Matt & Glow

Catrice Brow Palette Matt & Glow
2018. július 18.

Akciósan vettem a rossmanba olyan 630ft körül a sötét árnyalatút. És ennyi pénzért, de még a teljes áron is megérte volna, szuper jó. A csillogó részét én sem értem , (bár minden csillogós most) de szemhéjra jó lesz az is. Az egyetlen negatívum számomra hogy nagyon porlik tényleg sajnos. De ettől függetlenül jó vétel volt. Újra venném!!

Essence Fresh & Fit Awake Alapozó

Essence Fresh & Fit Awake Alapozó
2018. július 18.

Nagyon jó kis alapozó!!!😊Most tesztelgetek sokat (vagy inkább gyűjtöm őket 😂😂) de ez igazán tetszik, jó a fedése, tálatam a bőrszínemehez megfelelő szintűt belőle és jól illeszkedik a 20 as árnyalatút vettem meg. És ebben a melegben is egész tartós.

Physicians Formula Nude Wear Touch Of Glow Foundation

Physicians Formula Nude Wear Touch Of Glow Foundation
2018. július 11.

IMÁDOM!!! 💟 😘 Bár először kicsit féltem megvenni ezt az alapozót , mert amikor kipróbáltam rengeteg csillám látszott benne.
És igen van is benne bőven, deee!!!! nem látszik úgy hogy esetleg még a holdról is ki szúrnák hol vagyok. Szépen mutat az arcomon, fedése pont megfelelő, nincs sok bőrhibám, egységes bőrképet ad, nem ül bele a ráncokba, olyan mintha nem is lenne rajtam semmi. Egész jó szín választék van belőle, és elég tartós is!!! Mindenképp újra veszm!!

Balea Aqua Feuchtigkeitsserum

Balea Aqua Feuchtigkeitsserum
2018. július 11.

Nagyon szeretem ezt a szérumot!! Szuper termék.
Könnyű gyorsan beszívódik és jól hidratál. Szebbnek látszik a bőröm tőle.Lehet éjszakai krémnek is használni, de nekem kevés lenne magában, akinek száraz a bőre, vagy helyenként száraz kell plusz mellé, én ennek a krémgélét használom hozzá éjszakára.

Balea Beauty Effect Tagescreme LSF15

Balea Beauty Effect Tagescreme LSF15
2018. július 8.

Sok jót hallottam róla,illetve a beauty effect krémekről úgy általában, ezért szerettem volna, kipróbálni. A hyaluron boostert imádom nagyon bevált 😊
Erről sem tudok semmi rosszat mondani. Nagyon szuper!!!Kombinált bőröm van, igaz fénylik kicsit, de ez bele fér,le púderezem és kész. sokkal szebb az arcom amióta használom, semmi bajt nem okozott a legjobb reggeli arckrém amit eddig próbáltam. Fehér színű, amúgy nem vastag krém. Az illata olyan ismerős,de nem tudom melyik krémnek volt ilyen illata(még gyermekkoromból) ☺️💟

Trend It Up Expert Finish Arcpúder

Trend It Up Expert Finish Arcpúder
2018. július 3.

Egész jó púder. Igazából fixálásra használom csak és arra tökéletes. Szépen el lehet oszlatni az arcon. 😊 Jaa és 200 Ft ért jutottam hozzá.

Catrice Brow Hero 2in1 Brow Pomade & Camouflage Waterproof

Catrice Brow Hero 2in1 Brow Pomade & Camouflage Waterproof
2018. július 2.

Huu, a kedvenc szemöldök formázóim egyike. ☺️
Nagyon szuper! Igaz kicsit túl krémes az állaga, óvatosan kell vele bánni, de szép szemöldököt lehet vele készíteni.