Spvirgi

Regisztráció dátuma: 2018. április 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. április 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essential Garden Tulip Dreams EDP

Essential Garden Tulip Dreams EDP
2018. július 2.

Kerestem valami fincsi virágos illatot magamnak, mert amúgy is már rég vettem parfümöt... 😁😁
Megláttam és megszerettem!!!!
Deeee te jó ég!!!! Nem kell sok idő használat után és semmi, tényleg semmit nem érezni belőle ☹️Csalódás volt,és 3000 Ft???
pedig ez az illat....csak azért 3*

Balea Wasserspray Cocos

Balea Wasserspray Cocos
2018. július 2.

Jól oszlik el a bőrön ez a fincsi kókuszos illatú frissítő víz. Egész sokáig érezni az illatát. Nem okozott semmi irritációt a bőrömön! Szuper! 😊

Balea Handschaum Cake Pop

Balea Handschaum Cake Pop
2018. július 1.

Mindkét illata megvan, nagyon szeretem őket. Imádom a hab állagú termékeket. És az illatuk is nagyon szuper!! 💟

Essence Lash Princess Sculpted Mascara

Essence Lash Princess Sculpted Mascara
2018. július 1.

Sok jót hallottam az essences lash princess szempillaspirálokról, a 3 felé közül, először erre esett a választásom a kefèje miatt.
Hát... Rengeteg festéket vesz fel a kefe, alapvetően szép, hosszú pillákat csinál, de rétegezni nem igazán lehet mert akkor össze tapadnak a szempilláim. 1-2 óra múlva sajnos ott van a szemem alatt, nem durván így ettől még elmegy. A másik kettőt is kipróbálom remélem jobbak ☺

Trend It Up 3D Chrome Mousse

Trend It Up 3D Chrome Mousse
2018. július 1.

2 árnyalatát is megvettem, 010 -est és a 020-ast (mert hát 200Ft nem pénz érte.☺) Nagyon tetszik az állaga a színe és elég tartós is.

s-he stylezone Mattifying Primer

s-he stylezone Mattifying Primer
2018. július 1.

Igazából egy jó kis smink alap, amikor használom tartósabb a sminkem és azért mattít is.
Könnyen eldolgozható, gyorsan beszívodó krém. Semmilyen irritációt nem okozott. Ez az első primerem, még ki szeretnèk próbálni többet, de csak ajánlani tudom ezt.

Balea Avocuddle & Strawberry-Kiss Tusfürdő

Balea Avocuddle & Strawberry-Kiss Tusfürdő
2018. június 26.

Nagyon finom epres illatú, imádom az ilyen tusfürdőket. 😘 Az avokádót én sem érzem benne, de sebaj így jó 👍 👌

Bourjois Volume Glamour Ultra Black Szempillaspirál

Bourjois Volume Glamour Ultra Black Szempillaspirál
2018. június 26.

Jó spirál.Dúsabbnak és szép feketének látszik tőle a szempillám.
De szerintem sajnos hullik tőle 😞 Így sűrűn nem fogom használni ezért, és újra biztos nem veszem.

Balea Duschjelly Pink Jelly Bomb

Balea Duschjelly Pink Jelly Bomb
2018. június 25.

Lehet hogy nem az én korosztályomnak készült ez a tusfürdő, de nagyon megtetszett az illata ami fincsi édes gyümölcsös. 😊 👌Szuper!!

MakeUp Revolution Brow Pomade

MakeUp Revolution Brow Pomade
2018. június 21.

Hatalmas késztetést éreztem hogy meg vegyem miután rengeteg jót hallottam róla, bár őszintén Dunát lehetne rekeszteni annyi szemöldök termékem van, mindig keresem az igazit... Ezért meg is vettem (ezt is).( A Catrice brow heroja, hasonló csak jóval krémesebb ezáltal nekezebb kezelni,) de ez teljesen jó a színe is ráadásul a hozzá való ecset is nagyon jól használható. Minden terméket fixàlok így tartós, önmagában nem tudom. De majd kipróbálom úgy is..