Spvirgi

Regisztráció dátuma: 2018. április 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. április 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Izzadásgátló Stift

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Izzadásgátló Stift
2018. június 21.

Nagyon megtetszett ez illata. Imádom, már a sokadikat veszem belőle, teljesen tökéletes!!!
A legnagyobb melegben is!!! 💟

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder
2018. június 21.

Jó púder, szépen mutat a bőrön jól mattít. Sokáig elég lesz 😊A 81 Truly fair van nekem teljesen jól passzol a bőröm színéhez.

Astor Eyeartist Luxury Eye Shadow Palette

Astor Eyeartist Luxury Eye Shadow Palette

Szeretem, szuper. És a szemhéj alap benne.... . nagyon jó 👍 👌
A 100 as cosy nude van nekem is. Féláron jutottam hozzá, de teljes áron is meg venném!!

Maybelline Total Temptation Szempillaspirál

Maybelline Total Temptation Szempillaspirál
2018. június 21.

Rögtön megvettem amikor megláttam a tv-ben. Alapvetően szeretem a maybelline termékeket, mert jók 😘 De amikor megláttam ennek a keféjét, kicsit megijedtem rengeteg termék volt a kefén ez nem volt gond, de kicsit sem volt tartós, egy két óra múlva a szemem alá kenődőtt... El is tettem jó jo jó jó messzire, ne is lássam többet, de egy hete a kezem ügyébe keveredett és hát nem vagyok harag tartó így adtam még egy esélyt neki és most nem is rossz, már nem kenődik... Jót tett neki az idő!! Remélem ilyen is marad. Bár újra nem veszem.

Trend It Up Matte Beauty Perfection Alapozó

Trend It Up Matte Beauty Perfection Alapozó
2018. június 21.

Ajándékba kaptam, ezt az alapozót a 020 as árnyalatot. Félve próbáltam ki, mert helyenként elég száraz a arcbőrőm és szörnyen állnak a matt alapozók... Sajnos.
De ezt nem mondanám mattnak, a felvitel után csak természetes fényt ad az arcomnak egész jó. Tényleg csak egységesíti az arcbőrt, könnyű viselet, nem tömíti el a pórusaimat.

Maybelline Brow Drama Szemöldökspirál

Maybelline Brow Drama Szemöldökspirál
2018. június 20.

Nem rossz termék, de sajnos a bal szemöldököm elég ritka erre nem tudom használni(nem az ő hibája) arra a browprecise tökéletes. Azért jó 👍 színe is és a furcsa gombóc alakú keféje is használható. Fixálásra tökéletes.

Maybelline Brow Drama Shaping Chalk Powder

Maybelline Brow Drama Shaping Chalk Powder
2018. június 20.

Amint megláttam a notinon, le is csaptam rá. Keresgéltem videókat róla és jónak tűnt. Tegnap kaptam meg épp és szuper jóóóó!! 2990 Ft volt, könnyű használni, felkenem kicsit meg igazítom szemöldök kefével és tökéletes és hihetetlenül tartós.... 💕 A Dark Brown t rendeltem kicsit világos a sötétbarna hajamhoz de ezen könnyen lehet javítani ☺️

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték
2018. június 16.

Tényleg tartós. Nekem egy sötétbarnás árnyalatú van meg (még csak egyenlőre 😊) és nagyon szeretem.

Balea Peel-Off Maske Mit Aktivkohle

Balea Peel-Off Maske Mit Aktivkohle
2018. június 16.

Nagy reményeket fűztem ehhez a maszkhoz,..... igazából semmit sem csinál, talán puhább a bőröm tőle, de ennyi.Nagyon folyós állagú, elég erős alkoholos illatú, szinte csípte a szemem. Nem csinált semmi rosszat sem a bőrömmel, szóval azért ez egy jó pont!! Biztos elhasználom, de újra nem veszem.

Balea Nosestrips Mit Aktivkohle

Balea Nosestrips Mit Aktivkohle
2018. június 16.

Hát elég vegyes érzéseim voltak a termékkel kapcsolatban, nem voltam biztos hogy tényleg csinál is valamit. Olvastam róla jót és rosszat (semmit sem csinál) is, mégis a kíváncsiság győzött... Őszintén kellemesen csalódtam, mert az orromról rengeteg mitesszert kiszedett, csak lestem.. Egyszerű volt használni. Szóval nekem tetszik!!! Jó termék.