Spvirgi

Regisztráció dátuma: 2018. április 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. április 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2018. június 12.

Jól fed, de elég nehezen lehet el kenni így inkább pattanásokra és egyéb bőr hibákra használom.Szem alá semmiképp sem, de ettől függetlenül jó termék.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2018. június 12.

A legjobb korrektor amit eddig használtam!! Jól fed, tartós, nem irritál, nem szárít, egyszerűen imádom!! 💟

Maybelline Master Shape Szemöldök Ceruza

Maybelline Master Shape Szemöldök Ceruza
2018. június 10.

Sajnos gyorsan fogy, egyébként egész jó. Könnyű használni. Szuper a kefe a végén.

Maybelline Brow Satin Szemöldökceruza

Maybelline Brow Satin Szemöldökceruza
2018. június 10.

Gyorsan kellett valamit vennem mert már fogytán volt a szemöldök púderem. Így csak addig szerettem volna valamit amíg meg nem tudom venni a megfelelő szint a kedvenc szemöldök poromból.
Jó a színe Dark Brown van meg a fekete hajamhoz pont jó. Könnyű használni ezt a vékony ceruzát.

Maybelline BROWprecise Fiber Filler Brow Mascara

Maybelline BROWprecise Fiber Filler Brow Mascara
2018. június 10.

Nagyon szeretem, könnyű használni, megfelelő a színe, elég tartós és szuper a keféje is!!

Trend It Up Kontúrozó Paletta

Trend It Up Kontúrozó Paletta
2018. június 10.

A csillàmos változatára esett a választásom. És nem bántam meg, mert nagyon tetszik, mind a három szint tudom használni elég jó mindegyik azt kell mondjam.

Balea Aloe Vera Creme-Gel

Balea Aloe Vera Creme-Gel
2018. június 10.

Először is jó ez a pumpás megoldás, de sajnos ritkán sikerül keveset illetve megfelelő mennyiséget kinyomnom a flakonból, mindig sok jön ki belőle. De hát el kenem...szóval ez nem olyan nagy baj.
A krém fehéres színű, először erőteljes illatú, de hamar el is illan. Jó állagú. Gyorsan beszívódik a bőrbe és sminkelni is lehet rá szépen. Nem tudom miért mikor felkenem az arcomra az államnál és az orromnál picit csíp de pár pillanat után már nem ez furcsa. Irritációt nem okozott, nem pattogtam ki tőle.
Összességében elég jó krém! 🙂

Balea Arclemosó Krém Mandulaolajjal és E-Vitamin Gyöngyökkel

Balea Arclemosó Krém Mandulaolajjal és E-Vitamin Gyöngyökkel
2018. június 2.

Érdekesnek találtam hogy arclemosó krém, amúgy is szerettem volna egy lemosót ami nem szárítja a bőröm. Szóval megvettem.
Még csak egy hete használom, de tetszik. Jó illatú, fehér krém. Ahogy lemosom az arcomról érzem hogy puha, mintha hidratálóval kentem volna be! Jó lesz!! Remélem később sem lesz probléma!!

Slim Extreme 3D Thermo Active Slimming Serum

Slim Extreme 3D Thermo Active Slimming Serum
2018. június 2.

Sok testvérét próbáltam már ennek a krémcsaládnak, én szeretem és bevált. Mozgás mellett a narancsbőr jelentős része eltűnt, amit nem gondoltam volna!!!!
Igazán meleg érzet amikor a bőrömön van és ahogy izzadok ez fokozódik.

Rimmel Lasting Finish 25H Powder Foundation

Rimmel Lasting Finish 25H Powder Foundation
2018. június 2.

Egész jó, szárazon púdernek használom csak.
Párhuzamosan használok másik púdert is de messze ez a legtartósabb.