Spvirgi

Regisztráció dátuma: 2018. április 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. április 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20
2018. június 2.

Szeretem az ehhez hasonló könnyű alapozókat. Mindennapi használatra tökéletes, szépen el lehet dolgozni, jól fed és ad az arcnak egy kis természetes fényt.
Tartóssága átlagos, sajnos 8 órát nem bír. De attól még az egyik kedvencem.

Nivea Care Krém

Nivea Care Krém
2018. június 2.

Már legalább 2 éve használom ezt a krémet, nagyon szeretem, kézre, testre, télen arcra is.
Kellemes illatú és állagú krém.

Balea Körperlotion Bodyfit Straffungs-Serum

Balea Körperlotion Bodyfit Straffungs-Serum
2018. június 2.

Még csak egy hónapja használom ezt a feszesítő szérumot, de azt kell mondjam hogy jó. Több területen is használom nagyon szeretem. Könnyű átlátszó gél állagú, gyorsan be issza a bőröm!! Az illata is egész jó.

Balea Körperlotion Bodyfit Hautstraffendes Bodytonic

Balea Körperlotion Bodyfit Hautstraffendes Bodytonic
2018. június 2.

Szerintem nagyon jó kis testápoló!! Teljesen megvagyok vele elégedve.
Kellemes illatú, fehér krém, idő kell neki hogy beszívja a bőröm de utána puha és szebb a bőröm a combomon látom is egyébként a hatását!!

Balea Ölfreies Pflege Serum

Balea Ölfreies Pflege Serum
2018. június 2.

Alapozó alá használom reggelente és azt kell mondjam, hogy igen csak szuper ez a szérum!! Gyorsan be szívódik a bőrömbe, nem irritálja a bőröm, nem lett tőle pattanásom és nem is szárította ki!! Szebbnek látszik a bőröm mióta használom!!

Balea Zauberhaftes Hajparfüm

Balea Zauberhaftes Hajparfüm
2018. június 2.

Az igazság az hogy hihetetlenül parfüm mániás vagyok, így nem is volt kérdés mikor megláttam, hogy haza is jön velem.
Nem zsírosítja el a hajam, finom édes illata van egész sokáig érzem az illatát a hajamon..

Balea Ureás Lábápoló Krém

Balea Ureás Lábápoló Krém
2018. június 2.

Nagyon jó kis lábápoló krém, a kedvencem.
Próbáltam néhányat de eddig ez volt a legjobb!! Pihe-puha lesz tőle a sarkam meg az egész talpam és az illata, az illatát is imádom!!!

Balea Anti-Frizz Dúsító Hajspray

Balea Anti-Frizz Dúsító Hajspray
2018. május 29.

Szeretem pont. Teszi amit ígér. Finom az illata is..:)

Balea Professional Ansatz + Spitzen Balzsam

Balea Professional Ansatz + Spitzen Balzsam
2018. május 29.

Félve vettem meg ezt a balzsamot, mert gyorsan zsírosodó, korpás hajam és a haj végeim szárazak....
A korpásodás elleni sampon mellé szerettem volna valamit és megláttam hogy mire lehet képes és elég jó áron van így egy próbát meg ért és még eddig jól teljesített.
Tetszik az illata, 3 nap múlva is érzem, könnyen fesülhető lesz, nem egy szénaboglya a hajam.

Balea Anti-Schuppen Sampon Sampon Korpásodás Ellen, Száraz Fejbőrre

Balea Anti-Schuppen Sampon Sampon Korpásodás Ellen, Száraz Fejbőrre
2018. május 29.

Még csak 3 hete használom, de határozottan tetszik már most!!
Korpának nyoma sincs és minden használattal szebbnek és puhábbnak érzem a hajam... Eddig szuper termék!!