Spvirgi

Regisztráció dátuma: 2018. április 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. április 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Duschgel Marshmallow

Balea Duschgel Marshmallow
2018. május 29.

Ajándékba kaptam igazából, édes illata van, engem nem zavar egyszer használtam mert használat közben semmit nem érezni belőle utána főleg semmi...
A vízbe szoktam tenni belőle, habfürdőnek jó lesz.

Lactovit Lactourea Ultra Hidratáló Tusfürdő

Lactovit Lactourea Ultra Hidratáló Tusfürdő
2018. május 29.

Ez volt az első tusfürdő ami nem szárította ki a bőröm. Évek óta használom, és fogom is!!! Egyébként az illata fogott meg ezért ezt választottam anno :)

Nivea Creme & Oil Pearls Shower Cream - Cherry Blossom

Nivea Creme & Oil Pearls Shower Cream - Cherry Blossom
2018. május 29.

Végre egy Nivea tusfürdő ami nem szárít, bár sajnos a legtöbb tusfürdő szárítja a bőröm... Így inkább a bőrömmel van bajom.
Szóval nagyon jó szeretem az illatát, tényleg nem szárít ki, és azok az olaj gyöngyök is tetszenek benne!! Biztos újra veszem

Balea Duschschaum Vanilla Cream

Balea Duschschaum Vanilla Cream

Szeretem a habos dolgokat : D
Ezt is azért vettem meg, az illata nagyon finom édes, de ennyi. Azért szeretem és szerintem kipróbálom a többit is.

Balea Med Krémes Olajos Tusfürdő Mandulaolajjal

Balea Med Krémes Olajos Tusfürdő Mandulaolajjal
2018. május 29.

Szeretem ezt tusfürdőt, még az illatát is. :) Jó a bőrömnek nem lesz száraz tőle mint sajnos a legtöbb tusfürdőtől.

Balea Beauty Effect Hyaluron Booster

Balea Beauty Effect Hyaluron Booster
2018. május 29.

Nagyon szeretem ezt a terméket!!!! Hihetetlen milyen jó. Éjszakára szoktam felkenni, a homlokomon a ráncok alig látszanak miatta és a szemem alatt is jól teljesít!! Biztosan újra veszem! :)

Dr. Chen Patika Ligetszépe Olaj Kapszula

Dr. Chen Patika Ligetszépe Olaj Kapszula
2018. május 29.

Amióta szedem ezt a kapszulát, alig görcsölök azokon a napokon... Pedig te jó ég, felállni is alig tudtam olyankor hiába a fájdalomcsillapító! Több mint 2 hónapja szedem a körmöm erősebb és a hajam sűrűbb lett. Szerencsére nem tapasztaltam mellékhatást!!

Balea Holt-Tengeri Sós, Olajos Testradír Citromfű Illattal

Balea Holt-Tengeri Sós, Olajos Testradír Citromfű Illattal
2018. május 29.

Jaj, nagyon szeretem ezt a terméket! Finom puha lesz tőle a bőröm, plusz nagyon narancsbőrős a combom és mintha kicsit jobb lenne tőle!! És az illata is finom :)

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10
2018. május 29.

Ez az alapozó valami fantasztikus, legalábbis számomra. Tényleg tartós nagyon tartós :) de mégsem maszkos hatású!! Jól fed és találtam az arcom színéhez megfelelő árnyalatot!!!

Playboy Endless Night

Playboy Endless Night
2018. május 29.

Szeretem ezt a parfümöt, igaz kuponnal vettem de nem bántam meg és teljes áron is meg venném!!