SQTSKA

Regisztráció dátuma: 2014. január 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. január 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

REN Glycolactic Radiance Renewal Mask

REN Glycolactic Radiance Renewal Mask
2014. január 1.

Hatásos, ha az ember mértékkel használja. Hetente 1x max. 1 hónapig. Utána pihentetni kell a bőrt. Legalábbis az enyémet kellett volna. Nem tettem. Bőrgyógyásznál kötöttem ki.

REN Rose O¹² Ultra-Moisture Defence Serum

REN Rose O¹² Ultra-Moisture Defence Serum
2014. január 1.

kb. 1 éve használom. Extra száraz a bőröm igy nagyon hasznos. Nagyszerü ilyenkor, hideg téli napokon a REN nappali krémmel összekeverni és úgy felvinni a bőrre.

Benefit Lemon Aid Szemhéjalapozó

Benefit Lemon Aid Szemhéjalapozó
2014. január 1.

A legjobb eye primer amit valaha használtam, már a 4ik veszem. Szemhéjra ezt, a karikákra pedig a BOING-ot használom szintén a BENEFIT-től. Gyönyörűen elfedi a bőrhibákat és 8 órán át tuti tartja a szemhéjfestéket is. Nem trutyisodik össze tőle.

Aveeno Eczema Therapy Moisturizing Cream

Aveeno Eczema Therapy Moisturizing Cream
2014. január 1.

a legjobb krém kisgyerekek ekcémás bőrére. Főleg a fürdetővel együtt!! Nagyon ajánlom, ha van lehetőség beszerezni az USÁból mindenképp MUST HAVE!

Joico Color Endure Hamvasító Sampon

Joico Color Endure Hamvasító Sampon
2014. január 1.

SOHA TÖBBET! Eddig JOHN FRIEDA hamvasító sampont használtam és mivel a Kevin Murphy-t irreálisan drágának találtam, gondoltam kipróbálom. Először is a sampon nem habzik. Mivel a magyar forgalmazónál vettem, reméltem, hogy nem azért mert lejárt...A hajam kiszáradt tőle teljesen igy le kellett vágatnom, viszont ugyanolyan sárga maradt a hajam.

Balea Ureás Lábápoló Krém

Balea Ureás Lábápoló Krém
2014. január 1.

Rendszeres pedikűrős kezelés mellett. itt a krémmánián kerestem nagyon nagyon kiszáradt sarokra krémet. Nem csalódtam én sem, vettem még egy BALEA sarokreszelőt is a DM-ben és a kettő együtt csodát tett!! Persze egy pár órára a krémezés után zoknit húztam biztos ami fix, de egy hét alatt rendbetette a lábam! Tényleg jó és olcsó!!

eos Smooth Sphere Lip Balm - Honeysuckle Honeydew

eos Smooth Sphere Lip Balm - Honeysuckle Honeydew
2014. január 1.

Használom egy jó ideje, de mivel fanatikus ajakápoló gyüjtő vagyok igy -azon kivül, hogy tényleg nagyon funky ahogy kinéz- nem gyözött meg. Burt's Bees vagy Smith's rosebud salve. Nálam még mindig ezek a nyerők!