sstunde

Regisztráció dátuma: 2021. szeptember 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2021. szeptember 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

FLP Aloe Heat Lotion

FLP Aloe Heat Lotion
2021. szeptember 21.

Húzódásokra, erős izomfájdalomra szoktam használni. Nagyon fura érzés miután felkenjük, de nagyon hatásos.

NYX Epic Ink Liner

NYX Epic Ink Liner
2021. szeptember 21.

Rengetegféle szemhéj tust próbáltam már, de nekem ez lett az abszolút kedvenc. Sajnos hajlamos a szemem random elkezdeni könnyezni, és a többi tus nem állta ki a próbát még sminkfixálóval se, sokszor pandamaciként végeztem. De ez bírja a strapát szerencsére. Nagyon szépen lehet vele dolgozni, szép vékony vonalat lehet vele húzni (már amennyire a kézügyességem engedi :D) Nagyon sokáig elég, pedig kb minden nap használom.

Bepanthen Kenőcs

Bepanthen Kenőcs
2021. szeptember 21.

Szintén tetoválásra használtam, nagyon szépen és gyorsan legyógyult tőle

FLP Aloe First Natural Soothing Spray

FLP Aloe First Natural Soothing Spray
2021. szeptember 21.

Epilálás után szoktam használni, mert nagyon érzékeny a bőröm és ilyenkor nagyon irritálttá válik a kihúzott szőrszálak helye, de nagyon szépen megnyugtatja a bőröm. Nyáron napégésre is nagyon jó, illetve felületi sérülésekre is szoktam fújni gyulladáscsökkentés, nyugtatás céljából. Egy aduász termék, én nagyon szeretem, az egész családban használjuk.

NYX Soft Matte Lip Cream

NYX Soft Matte Lip Cream
2021. szeptember 21.

Több árnyalatban is használtam, mindig adtam neki új esélyt, de sajnos nem igazán vált be. Nekem nagyon szárítja az ajkam, de viszonylag tartós, bár egy egész estés kimozdulást nem bír ki, evésnél szinte teljesen lejött. Az árnyalatok szépek, de nekem összességében sajnos nem vált be, nem ez lett a kedvenc folyékony rúzsom

FLP Aloe Lips with Jojoba

FLP Aloe Lips with Jojoba
2021. szeptember 21.

Nagyon jól hidratál, nem kellemetlen se az íze se az illata, n esténként szoktam feltenni reggelre nagyon jól beszívódik és megszünteti a kicserepesedést

Neutrogena Kézkrém Koncentrátum

Neutrogena Kézkrém Koncentrátum
2021. szeptember 21.

A hidegebb idők beköszöntével egyből észrevehető hogy kiszárad kezem, ezt már ezután a pár hideg, szelesebb nap után is látom. Nagyon sok kézkrémet próbáltam már, de nekem semmi más nem vált be, csak ez. Nem viszketek tőle, nagyon szépen hidratál, de egy kicsit nehezen szívódik, úgyhogy csak estére szoktam használni. Reggelre el is szoktak tűnni az apró kirepedezések, és az apróbb sérüléseim is gyorsabban gyógyulnak tőle.

Schwarzkopf Blond Me Cool-Ice Spray Balzsam

Schwarzkopf Blond Me Cool-Ice Spray Balzsam
2021. szeptember 21.

A Blond Me hamvasító samponjával és balzsamjával használom együtt. Az eőzőleg használt hamvasító sampon nagyon tönkre tette a hajamat, így a fodrászom hajterápiával próbálta helyre hozni és ezt a termék családot ajánlotta. Nagyon szépen helyrejött a hajam, sokkal kevésbé töredezik, nagyon jól megmarad két festés között a hamvas árnyalat és én is nagyon szeretem az illatát. Minden hajmosás után használom, sokáig elég és a hajam is szép fényt kap tőle.

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2021. szeptember 20.

Nekem nagyon bevált. Könnyen leszedi a tartós, vízálló sminket is, nekem abszolút nem zavaró az érzet, amit maga után hagy, bár valóban én is az első lépésként alkalmazom a kétlépéses arctisztításomban.

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2021. szeptember 20.

Sokadikat használom, rengeteg árnyalatom van belőle, egyszerűen imádom. Tartós, ehetek ihatok bármit, nem jön le, szépen szárad és az én számat nem is szárítja. A tartósságából adódóan nem könnyű lemosni, de hát valamit valamiért, nekem abszolút kedvenc