sszöszi

Regisztráció dátuma: 2013. június 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. június 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2013. június 29.

Ez volt az első normális púderem, évek óta ezt használom. De szeretnék váltani, csak még keresem a megfelelőt. A problémám ezzel a púderrel, hogy nem tartós. Sokszor kell igazítani a nap folyamán (alapozó fölé használom), átfényesedik, hamar kopik. Amúgy nagyon jó kis púder, a legsötétebb színt használom, de még sem üt el a bőröm színétől. Nagyon gyorsan fogy.

Bourjois Smoky Eyes Trio Szemhéjpúder

Bourjois Smoky Eyes Trio Szemhéjpúder
2013. június 29.

A rózsaszínes árnyalata van meg nekem, muszáj volt megvennem, annyira csábítottak a színei... Gondoltam hogy ha nem füstös szemet szeretnék, önmagában is jók lesznek. Hát én erősebb színekre gondoltam, elég halványak, főleg a legvilágosabb, alig látszik. Ecset segítségével még annyira sem látszik, az aplikátor segít a helyzeten, de amit hozzá csomagoltak az katasztrófa, ugye ennyi pénzért.... Kicsit csalódott vagyok, de összességében nem rossz termék, amit ígér, azt be is tartja: füstös szem. Ahhoz megvannak a megfelelő árnyalatok. Egyébként tényleg tartós, nem lesz csíkos sem.

JutaVit Hair Caps Szépségvitamin

JutaVit Hair Caps Szépségvitamin
2013. június 29.

Most vettem meg, de én a hair caps plusz változatot. Abban is ugyanezek vannak, csak nagyobb dózisban. Egyébként nagyon érdekes, hogy szinte ugyanazok az összetevők mint a Hair Clinicnek. Sőt... Ebben még több is. Egy hónapot a haircliniccel kezdtem el, amikor még nem tudtam erről. Várom a hatást, de összetevők tekintetében 5 :)

Aromax Argánolaj

Aromax Argánolaj
2013. június 28.

Tényleg nagyon jó a hajra, és bőrre is. A hajvégemet erősen táplálja, de nagyon kevés kell belőle (tényleg csak 3-4 csepp), különben olajos lesz a haj és nem szívódik be teljesen. Az arckrémembe szoktam tenni egy-két cseppet, látható a változás. Kevesebb pattanás, puhább bőr. Az illata először nagyon fura volt, de meglehet szokni.... :) Csak jókat tudok róla mondani. Mivel csak pár cseppek kellenek, remélhetőleg nem fogy gyorsan. Az ára is megfelelő.

Garnier Skin Naturals Hand Repair (régi)

Garnier Skin Naturals Hand Repair (régi)
2013. június 28.

Igazi csodaszer, a legjobb kézkrém, csak sajnos elég drága... Ezért még jár az 5* :)

Rimmel Max Bold Curves Szempillaspirál

Rimmel Max Bold Curves Szempillaspirál
2013. június 28.

Nagyon jó spirál, dúsít, nagyít. Teljesen bevált, nem értem, hogy miért nincs a toplistán.... :)

Rimmel Scandaleyes Extreme Black Szempillaspirál

Rimmel Scandaleyes Extreme Black Szempillaspirál
2013. június 28.

Nagyon szerettem ezt a spirált, jó áron is van, és rendesen lehet vele dolgozni, jó a festék ami benne van, nem ragad össze, ível, dúsít, tartós. Próbáltam már pár márkásabb szempillaspirált is, de volt amit felkentem és nem is látszódott.. Na hát ez nem ilyen :) Egynek jó volt, de szeretem váltogatni a spirálokat (már csak a Rimmel spirálokat használom), próbáltam egyébként max factort is, astort is de olyan volt, mintha semmit nem kentem volna fel...

Maybelline One by One Volum' Express Satin Black Szempillaspirál

Maybelline One by One Volum' Express Satin Black Szempillaspirál
2013. június 28.

Nagy reményekkel vettem meg, de szerintem csomósodik nagyon. Nem lehet tökéletesen felkenni, megnagyítani vele a pillákat. Nekem nem vált be.

Nivea Repair & Care SOS Regeneráló Testápoló

Nivea Repair & Care SOS Regeneráló Testápoló
2013. június 28.

Nagyon jó kis testápoló, többet elhasználtam már belőle :) A baj csak annyi, hogy nyáron ezt nem lehet használni az állaga miatt, de az összes többi időszakban kiváló!! Nem muszáj minden nap bekennem vele magam, de ha nagyon ki van száradva a bőröm, akkor minden nap kenem pár napig, nagyon rendbe hoz mindent. 5* :)

Helia-D Intenzív Hidratáló Testápoló

Helia-D Intenzív Hidratáló Testápoló
2013. június 28.

Gyorsan beszívódik, kellemes illat, de extra száraz bőrre szerintem kevés. Bár akciósan vettem meg az ára miatt meg a benne lévő argán olaj is felkeltette az érdeklődésemet, elsőre jónak is tűnt, pár nap múlva is arra jártam, ahol akciós volt, így vettem belőle még egy nagyot. Elhasználom, de a várt hatás elmaradt. Én nem érzem, hogy megfelelően hidratálna, érdesebb a lábam is, mint az előző testápolótól. Azzal tényleg nem volt muszáj bekennem magam minden nap, ezzel úgy érzem, hogy a minden napos is néha kevés.