ST

Regisztráció dátuma: 2012. november 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. november 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

N.A.E. Energia Bio Hidratáló Nappali Arckrém

N.A.E. Energia Bio Hidratáló Nappali Arckrém
2020. szeptember 21.

Én imádom a marcipán illatát, először ezért is vettem meg teszter után. Azon kívül nyáron kb ez az egyetlen krém, amit el tudok viselni, a BB-krémemet is ebből keverem ki ásványi púder hozzáadásával. A harása valóban nem a legbombább, de szérumokkal lehet turbózni. Alapkrémnek szerintem tökéletes.

N.A.E. Purezza Bio Arctisztító Hab

N.A.E. Purezza Bio Arctisztító Hab
2020. szeptember 21.

Én is a védelmére kelek ennek a kis “habnak”! A Happy Skin habjára kerestem alternatívát, és ez eddig teljesen jól teljesít nálam. Hogy a hab nem hab, azt már a Happynél megszoktam, így ezen gyorsan túlléptem, cserébe viszont leszedi a BB-krém + púder kombót ÉS nem szárítja szét a bőröm, ami nálam nagy szó! A szemsmink nyilán kifog rajta, de arra ott a micellás víz, így legalább az is értelmet nyert. Szerintem mi barátok leszünk :)

Physicians Formula Skin Booster Vitamin Shot Ragyogásfokozó Vitamin Szérum

Physicians Formula Skin Booster Vitamin Shot Ragyogásfokozó Vitamin Szérum
2020. augusztus 9.

Pár napja kezdtem el használni, de rögtön látványos volt a hatása, így nekem eddig 5 csillag. A L'occitane éjszakai szérumára kerestem ár-érték arányban megfelelőbb alternatívát. A szép összetevők és a hasonlónak tűnő kis gömbök miatt döntöttem emellett. Ez könnyedebb állagú, nappalra is használható általános szérum, szépen nyugtatja az érzékeny bőrt, gyulladáscsökkentő hatású. Egyetlen gondom szerintem az lesz vele, h gorsan fogy :)

HappySkin Mousse Habzó Arctisztító Mályvakivonattal

HappySkin Mousse Habzó Arctisztító Mályvakivonattal
2020. augusztus 7.

Sziasztok! Nekem 5*, még az állagával is kibékültem, egyetlen hibája, h gyorsan fogy :O Ti hol szerzitek be mostanában? Az oldal megszűnt és drogériákban sem látom már (korábban Müllerben mindig volt).

Physicians Formula Super CC Powder SPF30

Physicians Formula Super CC Powder SPF30
2020. április 8.

Lassan a 4. dobozzal kezdem, szóval sajnálnám, ha megszüntetnék, szinte minden nap jó szolgálatot tesz, egyenletes bőrképet csinál és jól tolerálható. Igaz, vmennyire szárít, a nap végére kopik, így a fényvédő képességére nem érdemes hagyatkozni önmagában, illetve nyárra nekem a light/medium túl világos, más színt pedig nem láttam. A doboz nem fog hiányozni, az nem praktikus szerintem. Hátha kiadnak egy jobb verziót 🤞

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion
2020. február 3.

Én is azoknak a táborát gyarapítom, akiknek nem jött be, így most eladó egy 3/4 üveg, amiért ha Denise nem jön 1-2 napon belül, felszabadul…
Pár hetet használtam, nagyon kevés is elég belőle. Azért választottam ezt, mert ezt kíméletesebbnek írták, de nekem ez is soknak bizonyult. Alapból szárazságra, hámlásra hajlamos a bőröm, ez ezt fokozta amit nem tudtam ellensúlyozni. Lehet, hosszú távon jó, én maradok a táplálásnál, semmint a hámlasztásnál...

Mossa Multifunkciós Vitamin Maszk + Éjszakai Krém Száraz, Fakó Bőrre

Mossa Multifunkciós Vitamin Maszk + Éjszakai Krém Száraz, Fakó Bőrre
2019. december 21.

DM-ben most akciós a vitaminos olajjal, 2 napja használom, nagyon meg vagyok elégedve, és így együtt nagyon megéri, téli éjszakai hidratálás megoldva.

Mossa Vitamin Oil Cocktail

Mossa Vitamin Oil Cocktail
2019. december 21.

DM-ben most akciós az éjszakai maszkkal, 2 napja használom, nagyon meg vagyok elégedve, és így együtt nagyon megéri, téli éjszakai hidratálás megoldva. Intenzív limonádés illata van, ami hamar elillan. Én szeretem, de talán egy kicsit kevesebb is elég lett volna belőle. Aki nem érzékeny az illatokra, annak Karácsonyra is tökéletes ajándék lehet szerintem.

HappySkin Pandora Áfonyás Gyümölcsmaszk

HappySkin Pandora Áfonyás Gyümölcsmaszk
2019. december 21.

Nyárra kellemes volt, de télre nekem egy kicsit több kell, így most éjszakai maszkokat használok. Nyáron esélyes, hogy visszatérek rá. Az illata olyan, mint egy gyümölcsteáé, ezt nagyon szeretem.

Ahava Extreme Lifting Maszk

Ahava Extreme Lifting Maszk
2019. december 21.

Egy mintát próbáltam belőle, valamennyire tényleg feszesít, de azért extrémnek nem mondanám. Más, kedvezőbb árfekvésű (éjszakai) maszkok is simán tudnak ennyit, így nekem nem újravevős.