ST-ke

Regisztráció dátuma: 2013. október 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. október 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Moyra Holographic Effect Körömlakk

Moyra Holographic Effect Körömlakk
2015. január 27.

végre végre végre magaménak tudhatom a 252-es Infinity lakkot! istenem, ha hetente egyszer legalább nem zaklattam a camponában az eladót hogy van-e akkor soha :D aztán ma nyakamba vettem a várost és addig bkv-ztam amíg az enyém nem lett. fel is kentem. sajnos nem volt szerencsém napfényben látni, de még szűrt lámpafénybe is szép. én nem tapasztaltam ilyesfajta rétegzési gondokat, simán ment a két réteg és nem lett csíkos. fedőlakkot most nem raktam rá, de alaplakkot kapott, meglátjuk mire megyek vele. és gyorsan szárad! nekem megérte az 590 forintot =)

bebe More Hydra Splash Multifunkcionális Krém-gél

bebe More Hydra Splash Multifunkcionális Krém-gél
2015. január 27.

egy ideje használgatom, de nem lett a kedvencem. kék zselés állagú krém, könnyen felszívódik, és nem ragad. viszont nagyon erős illata van, ha ki van száradva a bőröm és önmagában viszem fel, éget-csíp. így nem is vagyok képes használni, mangóvaj után viszem fel. viszont a kettő együtt nagyszerűen összedolgozik, sminkalapnak is tökéletes (a skin79 vital orange-ot használom, ami elé meg nagyon kell az aláhidratálás). kicsit drágának érzem úgy, hogy önmagában nem tudom használni.

Catrice Feathered Fall Szájfény

Catrice Feathered Fall Szájfény
2015. január 23.

Szép, nem ragad, nem szárít, de nem tartós. Tipp: erős piros vagy lila liptint fölött eszméletlen jól mutat =) bordóval, pinkkel nem próbáltam, de azzal is el tudom képzelni.

MakeUp Revolution 100 Színű Szemhéjpúder Paletta

MakeUp Revolution 100 Színű Szemhéjpúder Paletta
2015. január 4.

Maxot sajnos nem kap. Jól pigmentált, szuper volt az ára az auchanban, de a matt (erős, pl. fekete) színek kenődnek, a csillámosak meg potyognak. Nem felvitelkor, hanem később. J
És tényleg van benne egy csomó ismétlődő szín. Lehet keresek hozzá valami brutális alapot. Merthogy van benne egy csomó extravagáns szín, meg olyanok, amik nagyon kívül esnek a komfortzónámon, meg szép alapszínek is, meg olyanok amikre bármikor szükség lehet, szóval nekem megfelel. Nem nyúlok hozzá mindennap, de ha valami újat akarok, akkor kéznél van, és csak a kreativitás szabhat határt.

Schauma Fresh It Up! Sampon

Schauma Fresh It Up! Sampon
2015. január 4.

Az illata fincsi, nem lesz tőle durva a hajam, de puha sem, és ha nem lenne szárazsamponom, kétnaponta moshatnék vele hajat. El fogom használni, de nem veszem meg újra.

Schauma Gránátalmás Energizáló Sampon

Schauma Gránátalmás Energizáló Sampon
2015. január 4.

Szépen habzik, finom illata van, nem gubancolódik a rövid hajam tőle, nem is érzem sprődnek. De. Most vagy nem tisztít rendesen, vagy úgy irritálja a fejbőrömet hogy észre sem veszem, de harmadnapra kicsit csapzott, zsíros a hajam. Hál'istennek szárazsamponnal meg tudom oldani aznapra, de ez nekem akkor is kevés... Vajszívű leszek, mert kifejezetten gazdaságos, de számomra nem az igazi.

Garnier Fructis Goodbye Damage Sampon (régi)

Garnier Fructis Goodbye Damage Sampon (régi)
2015. január 4.

Jól tisztít, jól habzik, de igen kényelmetlen érzés. Rövid hajam van (értsd: naaagyon rövid) de valahogy kócosít, kimosás közben nagyon sprődnek érzem és összeáll. Ráadásul mintha kiszárítaná a fejbőrömet... húzódik és gyorsan zsírosodik. Nagyon nagy meh. Balzsamozás után jó a helyzet, (ennek a balzsamja meg a jól bevált fibralogy) de a sampon nem győzött meg. Nem veszem újra.

Fructis Goodbye Damage Hajerősítő Balzsam (régi)

Fructis Goodbye Damage Hajerősítő Balzsam (régi)
2015. január 4.

Karácsony után 500 ft volt a samponjával együtt dobozban, megvettem hogy kipróbáljam. Valahogyan nem alarja szeretni a hajam. Hozza azt amit elvárok, de hirtelen nagyon gyorsan zsírosodik a hajam ettől a két terméktől. Nem értem... Az illata sem tetszik annyira.

Schwarzkopf Essence Ultime Mineral Strenght Balzsam Permet

Schwarzkopf Essence Ultime Mineral Strenght Balzsam Permet
2015. január 4.

nem töredezésre vettem, csak a nyaralásra, mivel a balatoni dagonya két nap alatt szalmaszerű kócot varázsol a hajamból, és nem akartam mindennap megmosni. kiöblítem a balatonvizet a zuhany alatt, a még épp nedves hajat befújom vele, ügyelve hogy mindenhova jusson, mire megszárad, puha, fényes, könnyen kezelhető lesz a hajam. új kedvencet avattam :D az ára mondjuk elsőre kicsit hűha, nem diáknak való, de ha ezt a hónapot kibírja mindennapi használattal, azt mondom, megéri :D

Up: még MINDIG megvan a negyede, pedig fújom rendesen xD sztem újraveszem, hamár ennyire akciós.

Balea Arctisztító Kendő

Balea Arctisztító Kendő
2014. december 24.

Ritkán használok ilyesmiket, szinte csak bulik után. Ez a kendő nekem egy úgynevezett B-terv: még nem találtam tökéleteset, de ha nincs kedvem vagy időm a kínálatot böngészni, ezt veszem. Semmi extra. Tisztít, na nem tökéletesen, de megfelel. Az illata szerintem olyan semmilyen. Ár-érték arányban egész korrekt.