st79

Regisztráció dátuma: 2012. február 16.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. február 16.
Bőrprobléma: -

Aromax Teafaolaj

Aromax Teafaolaj
2013. január 21.

Csodaszer. mikor elkezdtem használni, megfázás miatt pont irritálódott, sebes, száraz volt a bőr a nózim alatt, teljesen rendbe hozta másnapra. arckrémbe (l'oreal triple activ fresh) keverve használom minden este ( a pár mogyorónyi adagba 1-2 csepp ), ragya hegeket begyógyítottam, ha esetleg ki akar jönni vmi csúnyaság, másnapra lehúzza. már nem is tudnék élni nélküle azt hiszem :)

L'Oreal Triple Active Fresh Hidratálókrém Normál és Kombinált Bőrre

L'Oreal Triple Active Fresh Hidratálókrém Normál és Kombinált Bőrre
2013. január 21.

Imádom, most fogy el az első tégely, biztos h ezentúl ennél maradok! tökéletesen beszívódik, semmilyen rossz érzetet nem hagy maga után, és nekem kellemes az illata is. reggel, este, nyirkos kézzel bemasszírozva. este picit többet, és reggelre kisimul az arcom. újabban este 1 csepp teafaolajjal elkeverve használom a ragyák ellen. csillagos 5

Garnier BB Krém SPF15

Garnier BB Krém SPF15
2012. április 30.

light-ot vettem, pont jó a bőrszínemhez.. én meg vagyok vele elégedve, nyárra tökéletes, már csak ezt használom, alapozót nem is.. viszont vékonyan rá kell púderezni mert enyhén fénylik, de púderrel tökéletes! jól hidratál, finom az illata, nem ütötte ki a bőrömet, nagyobb hibákra nem elég, de hát ez nem is alapozó, senki ne várjon tőle tökéletes fedést!!! biztos hogy még újra veszem!

Fruttini Cranberry Choc Bőrradír

Fruttini Cranberry Choc Bőrradír
2012. április 30.

jó az illata és finoman radíroz.. szeretem!

Fruttini Milky Orange Tusfürdő

Fruttini Milky Orange Tusfürdő
2012. április 30.

kedvenc tusfürdő illatom, nem tudok vele betelni... nagyon nagyon sokáig érezhető az illata a bőrön és nem is szárít :) csillagos 5!

NYC Smooth Skin Arcpúder

NYC Smooth Skin Arcpúder
2012. február 20.

a bézs árnyalatot vettem, nem a translucentet, nekem eddig tetszik, ecsettel szép hatást lehet elérni vele, egy leheletnyi pont eléggé mattít, én meg úgy is csak ezért vettem... a szivacs használhatatlan,a tégely borzalmas, nem is értem hogy gondolta aki ezt kitalálta, de hogy nem nő volt az is biztos :) biztos hogy nem fogom hurcolászni, de ahogy ma elnéztem nem is lesz rá szükség, fél napot egész jól bírta alapozó felett. az árát bőven megértem (699.- volt rossmannban akciósan..)

Blistex Málna és Limonádé Ajakápoló

Blistex Málna és Limonádé Ajakápoló
2012. február 20.

10 percenként kenem a számat vele annyira isteni... bár ezt a minősége nem indokolná, nagyon jól hidratál!

Head & Shoulders Anti-Dandruff Shampoo For Sensitive Scalp

Head & Shoulders Anti-Dandruff Shampoo For Sensitive Scalp
2012. február 18.

nekem nem korpásodik tőle a hajam, kevésbé zsírosodik is. 1-2 nappal később kezd el zsírosodni mint más samponoktól, ami nálam nagy előny mivel nincs türelmem 2 naponta megmosni a hátközépig érő dús hajamat.. frissít, nyugtat, fényes, illatos lesz tőle a hajam és csak egy picit szárít, de az mind1 is, balzsamot úgy is mindig használok..

L'Oreal Paris Elséve Nutri-Gloss Tükörfény Balzsam

L'Oreal Paris Elséve Nutri-Gloss Tükörfény Balzsam
2012. február 18.

tényleg szép fényes hajat csinál, jó az illata, de ennyi, nem hidratál eléggé, száraz hajra használtam jobbat is már.

Lush Glögg Tusfürdő

Lush Glögg Tusfürdő
2012. február 18.

barátomnak vettem karácsonyra a forralt boros illata miatt (szerintem bőven használhatják férfiak is, egyáltalán nem nőies illat, sőt)... ő imádja :) és én is szagolgatni őt utána :) tipikus téli illat.