Staci

Regisztráció dátuma: 2019. március 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2019. március 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

wet n wild Color Icon Eye Shadow Single

wet n wild Color Icon Eye Shadow Single
2019. október 3.

Az áráért kifejezetten jó minőség. Pigmentált, nem gyűlik össze a szemhéjon, nem ül bele a szemhéj ráncaiba. Kedvencem a Nutty árnyalat, nagyon hasonlít a MAC Satin Taupe-ra, csak sokkal kevesebb pénzért.

Heimish Artless Glow Base SPF50+ / PA+++

Heimish Artless Glow Base SPF50+ / PA+++
2019. október 3.

Majdnem tökéletes primer érett bőrre. Lággyá teszi a ráncok látványát, nem hagyja beülni a ráncokba az alapozót, korrektort. Jól beszívódik, közben magas fényvédelmet ad. Nekem egy picit túl fényes az egész arcra, de a szem alatti ráncok optikai eltüntetésében tényleg segítségség a korrektor alá.

Egyptian Magic Arckrém

Egyptian Magic Arckrém
2019. október 3.

Sűrű, de kézmelegre olajos állagúra olvadó, teljesen természetes kozmetikum. Száraz bőrűeknek való, a hidratálás után befejező lépésnek, hogy ne távozzon a bőr újonnan feltöltött nedvességtartalma. Nekem az éjszaka során teljesen felszívódik, de nappalra nem ajánlom, mert túl fényessé tenné a bőrt.

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2019. október 2.

Aki ezt kipróbálja, elfelejti a Better Than Sex szempillaspirált. Ugyanazt az eredményt kapja sokkal kevesebb pénzért.

Lancôme Grandiôse Szempillaspirál

Lancôme Grandiôse Szempillaspirál
2019. október 2.

Praktikus, okos formája miatt még az egészen apró pillákat is könnyű elérni. Több rétegben képes műszempilla-hatásra. Ha elfogy, ki fogom próbálni a keféjét valamilyen másik, jó festékű szempillaspirál tubusához, mert szerintem a keféje a nagy szám, és nem a festéke.

Moroccanoil Light Treatment

Moroccanoil Light Treatment
2019. október 2.

Imádom az illatát. Tudom, ez még semmit sem mond a minőségéről, de fontosnak tartom megjegyezni - esetleg kihozhatnák testpermetben... A hatása is jó, rendesen beszívódik, nem ragad, de hatalmas csodát nem tesz.

Primark False Lash Queen Mascara

Primark False Lash Queen Mascara
2019. október 2.

Sajnos csalódtam benne. A keféje erős közepes, de a festék minősége gyatra, néhány óra múlva lepereg az alsó szemhéjam alá.

Pyunkang Yul Essence Toner

Pyunkang Yul Essence Toner
2019. október 2.

Este használom, arctisztítás után. Szeretem keverni aloe vera géllel, úgy még hidratálóbb. Nem irritál, jól puhít. Tetszik, hogy a csomagolásánál figyeltek rá, hogy sötét üvegbe kerüljön, védjék a fénytől.

Golden Rose Dream Eyes Szemceruza

Golden Rose Dream Eyes Szemceruza
2019. október 2.

Az egyik legjobb választásom volt, amikor az UD szemceruza helyett kerestem olcsóbb, de hasonló minőségű terméket. Ugyanannyira pigmentált, tartós, könnyen satírozható, krém-gél állagú. Sőt, hasonló a vastagsága is, és ez külön tetszik benne, mert lehet kapni viszonylag jó áron gél szemceruzát (pl. Essence), de azok sokkal vékonyabbak. Ha lehetne, hat csillagot adnék rá.

Alterra Dúsító Sampon Papaya és Bambusz

Alterra Dúsító Sampon Papaya és Bambusz
2019. október 2.

Zselés állagú, szilikonmentes, gyengéden tisztít. Tényleg van észrevehetően dúsító hatása, mert a bio papaya-kivonatban található papain nevű enzim megdolgozza a hajszálak kreatinját, és ezzel megnöveli a hajszál térfogatát. Szeretem használni, felveszi a versenyt a drágább dúsító samponokkal.