Stanczi

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 6.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 6.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2019. szeptember 11.

Reggeli arclemosáshoz tökéletes, könnyed és gyengéd, ami marad utána, csak finom puha hidratált bőr. A nagy kiszerelés vígan kitart hosszú ideig, egy pumpálás elég az egész arc/nyak kombóra.

iUNIK Rose Galactomyces Essential Toner

iUNIK Rose Galactomyces Essential Toner
2019. szeptember 11.

Kellemes használni, kellően hidratál és nyugtatja a bőröm az ígéret ezen részét betartotta. A faggyútermelésbe viszont nem szólt bele. Akciósan megéri, de teljes árat nem hiszem, hogy fizetnék érte. Spray-s üvegbe töltve könnyebb használni, mert nagyon folyik kézbe öntve.

Lush Jade Roller Pucér Arctisztító Balzsam

Lush Jade Roller Pucér Arctisztító Balzsam

2019.09.11.
Folyamatos használat mellett iszonyatosan kipirosodott az orcám tőle. Sajnálom, hogy nem vált be, pedig tetszett a csomagolás mentes megoldás.

2019.09.09.
Könnyen olvad testmeleg hatására és leszedi a sminket, nem rossz használni, viszont nagyon ragadós-olajos. Más olajos lemosó szépen elegyedik amikor vízzel elkezdem leöblíteni, de ez egy filmréteget képez a bőrömön. Nem olyan zavaró, hiszen a double cleansing megy nálam este, így ezt követi egy habzó lemosó, ami szépen lepucol mindent. Kellemes az illata, pattanásokat/irritációt nem okozott, fém dobozban a tárolás sem gond, viszont elég gyorsan fogy még ha csak napi egyszer is használom.

Botanical Lab Pumpkin & Papaya Enzyme Daily Exfoliator

Botanical Lab Pumpkin & Papaya Enzyme Daily Exfoliator
2019. augusztus 28.

Már használom pár hete, de nem igazán vettem észre változást a bőröm állapotán. Elég gyengusz a hatása, pedig ígéretesnek tűnt az összetevők alapján, nagyon csábító volt a papaya és tök kombinációja. Nem tett rosszat, de nem is javított annyit a bőrképemen, hogy azt észre vegyem. A zsírosságot valamennyire visszafogja, de a pórusokat nem pucolja ki olyan fene mód, hogy lássam is a különbséget. Hátha az üveg végére érve más véleményen leszek.

Clinique Mineral Sunscreen Lotion For Body SPF30 Sensitiv Skin Formula

Clinique Mineral Sunscreen Lotion For Body SPF30 Sensitiv Skin Formula
2019. augusztus 28.

Szerintem ez egy nagyon jó fényvédő, bár nem a legolcsóbb az igaz és testre írják, arcra is tökéletes (125 ml-t 9400-ért vettem a müllerben, a 30 ml 9000 forintjához képest nem is rossz). Ugyan van egy kis csillogás felkenés után, de nagyon jól kenhető, nem hagy fehér réteget, nem fullad a bőröm alatta, bár én nem sminkelek, így arról nem tudok nyilatkozni. Nem irritálja a szemem, nem okozott pattanásokat, igaz csak 30 faktoros, de védett a napon, lehet nem is fogok tökéleteset találni magas faktorszámmal, de eddig ez vált be leginkább, ami fizikai (az innisfree minimuma mellett).

Tosowoong Spot Whitening Vita Clinic Vitamin Cream

Tosowoong Spot Whitening Vita Clinic Vitamin Cream
2019. augusztus 26.

19.08.26.
Ez egy szuper krém zsíros állag ide vagy oda. Az én pattanásos és piros foltos bőrömmel egy éjszaka alatt csodát művel. Ha lefekvés előtt egy órával kenem be magam simán elmúlik a ragacsos érzés és minden beszívódik, nem kell attól tartanom, hogy a párnán marad a fele. Lehúzta a pirosságot, segített a sebet összehúzni és halványította a foltot.

19.06.05.
Ez egy igen testes és zsíros krém. Felkenés után nehéznek érzem a bőröm, mintha alig lélegezne (télre jobb választás) . De reggelre valóban szebbé és élettel telibbé varázsolja az arcom, a pigmentfoltokon is segít valamelyest. A nehéz állag miatt nem tudom minden este használni pedig biztos jobban hatna (nappalra fel se merem kenni).

My Hsin-Ni Arbutin Whitening Mask

My Hsin-Ni Arbutin Whitening Mask
2019. augusztus 25.

Valóban látványos a hatása, szépen halványította a foltokat, a frissen kinyomott pattim másnapra alig volt látható. Nem a legszebb az összetevőlistája és egy kicsit drága is, viszont sok szmötyi van benne én is elraktam egy üres pipettás üvegbe, kár lett volna elpazarolni.

Yves Rocher Pure Calmille Arctisztító Zselé

Yves Rocher Pure Calmille Arctisztító Zselé
2019. augusztus 25.

Mikor megvettem azt gondoltam nem lesz rossz, hiszen a parfüm megbújt az inci-ben, hátha elviselhető lesz. Sajnos nem lett igazam, néhány használat után félreraktam, jó lesz kézmosáshoz. Nem szárította a bőröm, úgy ahogy tisztított, de az erős szag miatt nem tudom használni.

Uriage Bariésun Mineral Krém SPF50+

Uriage Bariésun Mineral Krém SPF50+
2019. augusztus 23.

Próbálom megtalálni a tökéletes fizikai fényvédőt, de sajnos ez is csalódás. Nagyon rosszul lehet eldolgozni, zsíros, nehezen kenhető, garantált a fehér réteg és a csillogás. Ennek ellenére nem ül meg az arcomon, nincs az a fullasztó érzés és nem is égtem le. Nem nyúlok érte sűrűn, pedig drága volt és kidobni sajnálom, muszáj leszek elkenegetni.

Cosrx Two in One Poreless Power Liquid

Cosrx Two in One Poreless Power Liquid
2019. augusztus 23.

Szintúgy tonikként használtam esténként. A pórusaimat nagyon szépen "eltűnteti" alaposan kipucolja őket. Nem szárít, pattit nem okozott, bár csak alkalomszerűen használom.