stassy

Regisztráció dátuma: 2013. március 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. március 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

AA Rosacea Tej, Tonik, Sminklemosó 3in1

AA Rosacea Tej, Tonik, Sminklemosó 3in1
2015. január 21.

IMÁDOM. Nem szárít, nem kell lemosni a bőrről, nem ragyásodok és vörösödök ki tőle. Mindent leszed, és viszonylag jó áron van.

Auriga Auriderm XO Gél

Auriga Auriderm XO Gél
2015. január 21.

Ez volt az első rosacea krémem. A gyulladást nagyon szépen lehúzta pár órára, de sosem volt túl tartós a hatása. A göbökre is használt, de elég drága. A biodermától klasszisokkal jobb, könnyen felszívódik. 3 csillag. Átlagos krém inkább, mint csodaszer, nehezen beszerezhető, és drága.

Chanel Coco Mademoiselle EDP

Chanel Coco Mademoiselle EDP
2013. május 3.

Teljesen odavagyok érte :) És a pasik is imádják rajtam :)

Lady Stella Szőlő Arctej

Lady Stella Szőlő Arctej
2013. március 24.

Sminklemosónak sajna nem jó. Nem vízálló a sminkem, de többszörre sem hozza le. Az illata jó, az ára is, és nem szárít, de.... 2 csillag...

Lady Stella Szőlő Tonik Szőlőmagolaj Kivonattal

Lady Stella Szőlő Tonik Szőlőmagolaj Kivonattal
2013. március 24.

Jó kis tonik, ujra is választanám.

Love2Smile Szőlőmagolajos Natúr Szappan

Love2Smile Szőlőmagolajos Natúr Szappan
2013. március 2.

Imádom. Nem szárít, nagyon jó illatú. 900 ft körül van. Hajmosáshoz is tökéletes :)

A gyártó oldaláról:
Ekcémás, pszoriázisos és rozaceás bőrre is ajánljuk!

- A hidegen sajtolt szőlőmagolaj napérlelte szőlőszemek magvából készül, jellegzetes illatú, mely a feldolgozott szőlőéhez hasonlít. A hidegsajtolással előállított szőlőmagolaj rendkívül gazdag bioaktív és antioxidáns anyagokban. Gasztronómiai felhasználásán túl hatékony kozmetikai szer, a bőr simaságát, rugalmasságát segíti, a kollagén szöveteket regenerálja, növekedésüket stimulálja, a bőr állapotát javítja.

- Az olívaolaj esszenciális telítetlen zsírsavakat tartalmaz, természetes antioxidánsai az A-, D-, E-vitamin és a béta-karotin.

- A kókuszolaj a világ egyik legismertebb főzőolaja, emellett a kozmetikai ipar is használja. Hatásos bőrápoló, rengeteg antioxidánst tartalmaz, így regenerálja a bőr sejtjeit, puhává teszi a bőrfelszínt, baktérium- és gombaölő hatású, lipidet, laurinsavat, kaprilsavat és kaprinsavat tartalmaz, csökkenti a pattanásokat, feszesíti a bőrt.

- A shea vaj növényi zsiradék, amely a shea dióból készül tradícionális, kíméletes eljárással, melynek köszönhetően megőrzi magas A, E és F vitamin tartalmát, illetve külön előnye, hogy így nem tartalmaz kémiai eljárás során visszamaradó vegyszereket. Afrikában a bőrápolás mellett étkezési célra is használják. Képes felszívódni a bőrbe, hasonlít az emberi bőrt védő természetes emulzió összetételére, hosszantartó hatást biztosít és az öngyógyító mechanizmust is serkenti. Természetes módon 5-6-os fényvédő faktorral rendelkezik, segíti az ekcéma, psoriasis, stria, kisebb égési sérülés regenerálódását.

- A rozmaring kivonat külső-belső felhasználhatóságával jótékonyan hat az agyra, memóriaserkentő, illetve védelmet nyújt a bőrünket érő hatások ellen, általános működésszabályozó, emellett természetes antioxidáns.

Használata ajánlott ekcémás, rozaceás és pszoriázisos bőrre is, enyhíti, akár meg is szünteti a tüneteket egyéb szerek használata nélkül is.

AA Dilated Capillaries Éjszakai Regeneráló Arckrém

AA Dilated Capillaries Éjszakai Regeneráló Arckrém
2013. március 2.

Egy nehezen felszívódó zsíros krém, de nekem javult tőle a rosaceám elég sokat. Nem gyulladt be egy idő után már, sokat mulasztott a göbökön is. A nappali krémje itt nincs fenn, de nekem nagyon bevált, azonnal felszivódik, és kellemes, az arctisztító tej-tonik-hidratáló egyben ennek a családnak pedig csodaszer. Imádom. A nappali krém és a tej 5 csillagot kapna.

Kis update: Szerintem a nappali krémje hatékonyabb, de mivel együtt használom a kettőt, nem tudom megmondani, melyik tette igazán széppé az arcom. Kb 1 hónap után lehetett látni, hogy javult, azóta is ezeket használom :)

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Alapozó

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Alapozó
2013. március 2.

Meglepően jól fed az 1100ftos árához képest. Nekem kissé könnyen lejön, és túl folyékony ahhoz tökéletest kapjon. Felkenésnél alaposnak kell lenni, hogy ne legyen foltos, de nagyon kellemes csalódás.

Balea Young Soft & Clear Mattierendes Make-Up

Balea Young Soft & Clear Mattierendes Make-Up
2013. március 2.

Mattít, de alig fed. Elég rossz a szaga. Nem zsíros, nem szárít, elég homogén lesz tőle az arc, de nagyobb bőrhibákra sajna nem jó. Nekem kissé folyékony, 2 nappal a felbontás után az alapozó előtt vízszerű folyadék jött belőle. Alapvetően ennyiért nem csalódás, ha nem kell jó fedés, elmegy.

Balea Dusche&Creme Cocos&Tiarablüten Tusfürdő

Balea Dusche&Creme Cocos&Tiarablüten Tusfürdő
2013. március 2.

nagyon jó az illata, és nem szárít, de nem akar lejönni zuhanyzáskor.