steffy

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Nivea Hold & Care Hajlakk

Nivea Hold & Care Hajlakk
2018. február 28.

Sok hajlakott próbáltam, de kevés az, amit hosszú távon használtam is. Ezt próba kelepce alapon vettem meg, és nagyon meglepett, mivel valóban úgy tart, hogy nem nehezít, nem zsírosít és láthatatlanul tartja a hajam. Eddig csillagos ötös.

Balea 2in1 Mizellen Waschgel & Augen Make-Up Entferner

Balea 2in1 Mizellen Waschgel & Augen Make-Up Entferner
2017. december 1.

Hát, ez egyszerűen szörnyű.... Kényszerből vettem, az illata valami tragédia. Sminklemosásban sem virít.

W7 Trends Double Act

W7 Trends Double Act
2017. november 27.

Másik kedvenc az Africa után, tartós jól pigmentált és ha akarom csak egyik színt használom, de össze is keverhetem.

Dr. Kelen Seprűvéna Krém

Dr. Kelen Seprűvéna Krém
2017. november 27.

Lábfeszülést hatásosan enyhítette, megszüntette, de mást nem tapasztaltam a rendszeres használat ellenére sem.

Yves Rocher Bourbon Vanília Kézápoló Krém

Yves Rocher Bourbon Vanília Kézápoló Krém
2017. november 25.

Akcióban vettem 2 db-ot 690,- Ft-ért. Már így is megérte, de az illata is csodás. Hidratálása lehetne tartósabb, mert így nagyon gyorsan fogy az amúgy sem nagy tubus.

Yves Rocher Mangó-Koriander Kézápoló Krém

Yves Rocher Mangó-Koriander Kézápoló Krém

bilou Duschschaum Tusolóhab Fizzy Berry

bilou Duschschaum Tusolóhab Fizzy Berry
2017. november 25.

Mi is egy ausztriai kirándulás alkalmával vásároltunk néhány illatot ebből a tusolóhabból. Kedveltem, nem szárította a bőrőm az illatuk szuper.

The Ordinary EUK 134 0.1%

The Ordinary EUK 134 0.1%
2017. november 24.

Két hete használom, egy hét után már láttam változást a bőrömön. Tegnap meg egy olyan éjszakai hidratálót tettem fölé, amit most is inkább elhazsnálni szerettem volna minél előbb, mivel nem vagy nagyon nehezen szívódott fel, és láss csodát ezzel a szérummal tökéletesen működött. 1000%, hogy újraveszem!

Balea Ureás Lábápoló Krém

Balea Ureás Lábápoló Krém
2017. november 17.

Itt kerestem egy jó lábápoló krémet, majd meg is vásároltam. Döbbenet mennyire jó, az áráról pedig ne is beszéljünk.

Balea Cremedusche Rose Elegance

Balea Cremedusche Rose Elegance
2017. november 16.

A testápolójával együtt vettem meg, nagyon kellemes, finom illat, nem szárítja a bőrőm. A csomagolása is nagyon szép.