Stefi

Regisztráció dátuma: 2015. július 28.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. július 28.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Thank You Farmer Skin Tone Up Total Cream

Thank You Farmer Skin Tone Up Total Cream
2022. március 27.

Kicsit nehézkes az eldolgozása, anélkül hogy ne legyek fehér, egészen kis adag is elég belőle. Szuper smink alá, nem zsírosít, nap végére kicsit fémes illata lesz a bőrömnek.

Mixa Anti-Imperfection Moisturizing Cream

Mixa Anti-Imperfection Moisturizing Cream
2022. március 15.

Akciós 1200 ftos ára miatt és az itt leírt vélemények alapján kicsit ódzkodtam megvásárolni, de gondoltam egye fene. Egyáltalán nem bántam meg, nekem az illata nem nyomasztó. Nap végére tocsogni szokott az arcom de ezzel egyáltalán nem. Ennyi pénzért nem vártam nagy csodát de kellemes meglepetés ért. Mást nem is használok azóta nappali krémként.

Mixa Moisturizing Cream Anti-Redness

Mixa Moisturizing Cream Anti-Redness
2022. március 15.

Eléggé fontos számomra a pirosság mentesség, illetve jókat hallottam róla ezért megvettem. Leginkább este használom, felkenés után úgy beszívja a bőröm mintha nem lenne holnap. Reggel hidratált a bőröm zsíros érzet nélkül, az illata sem tolakodó. A pirosság csökkentésről még nem tudok nyilatkozni.

L'Oreal Paris Hyaluron Specialist Éjszakai Arckrém

L'Oreal Paris Hyaluron Specialist Éjszakai Arckrém
2020. december 17.

Szuper krém! Az esti tusolás után eléggé vízhiányos a bőröm, ezért ezt szoktam használni egy nagyon vékony rétegben hogy estére ne nehezítse el a bőröm. Reggelre mire felkelek élettel teli, pihe-puha bőrt kapok. Nagyon imádom. Ár-érték arányban a legjobb éjszakai amit eddig használtam.

L'Oreal Paris Infallible Matte Primer

L'Oreal Paris Infallible Matte Primer
2020. június 20.

Aki csak teheti és olvassa a véleményeket eszébe ne jusson megvenni. Akciósan vettem, de egyszerűen borzasztó. Talán mintha egy kicsit mattítana, de ezen kívül csak sikamlik minden rajta. Egyetlen összetevőt tartalmaz amiről tudni kell hogy:
"Szintetikusan előállított, emulzióstabilizáló, sűrűségszabályozó szilikonféle. A bőrre és a hajra kenve selymes, csúszós érzetet ad."

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
2016. július 27.

Pár napja vettem meg de már imádom! Nagyon finom állaga van, jól mattít, ára is baráti.

Oriflame The One Intenzív Szemkontúrceruza

Oriflame The One Intenzív Szemkontúrceruza
2016. július 27.

Nagyon tetszik, kb 600 ft-ért rendeltem. Szép fekete a vízvonalamon, a kék szemem csak úgy világít tőle :D

Lovely Fast Dry Gyorsan Száradó Szemhéjtus

Lovely Fast Dry Gyorsan Száradó Szemhéjtus
2016. július 27.

Imádom az ecsetét, nagyon vékony vonalat tudok vele húzni. Maga a festék nem eléggé fekete, ráadásul nekem kopik is, mintha vizes állaga lenne. Árához képest jó.

RdeL Young Szemöldök Púder

RdeL Young Szemöldök Púder
2016. július 27.

Írd már ki a teljes nevét hát már azt hittem nincs a krémmánián és felakartam rakni :D
Én nagyon szerettem ezt a terméket, már az ára miatt is, a pigmentáltsága is tetszik, az ecsete is. Sajnos az én bénázásom miatt kitört a sötétebb szín, amit használtam. Venni akarok már egy ideje újat de nem találtam egyik Rossmannba se Miskolcon mivel csak a centrum rossmannba van rival de loop young és még mindig csak a törött van kint..

Astor Perfect Stay Zselés Szemhéjtus

Astor Perfect Stay Zselés Szemhéjtus
2016. július 27.

Tetszik az ecsete, ha van rajta elég cucc összeállnak a szálak és könnyebb dolgozni vele :D Az állaga mintha olajos lenne, nem az a matt. Felkenve nem elég fekete, de matt. Majd még írok róla.