Stella1993

Regisztráció dátuma: 2017. február 19.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2017. február 19.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Balea Soft Cookie Tusfürdő

Balea Soft Cookie Tusfürdő
2021. november 28.

Nekem bejön. Persze, "mű" illata van, de nem is vártam, hogy frissen sült csokis muffin illata lesz, mert ez elég irreális elvárás lett volna.. főleg ezért a párszáz forintért.. Jól tisztít, nem szárít, egyedül azért kap 4 csillagot, mert nem tartós az illata, amúgy teljesen rendben van, egyszerre 6 darabot vettem belőle és nem bántam meg.

Lavera Basis Sensitiv Regeneráló Éjszakai Krém

Lavera Basis Sensitiv Regeneráló Éjszakai Krém
2021. november 10.

Csak azért 2 csillag, mert kapni ilyen áron sokkal rosszabb krémeket is.. Alapból nem értem, hogy egy éjszakai krémbe minek a benzyl salicylate, ami egy fényvédő összetevő.. és amúgy is, van benne parfüm, meg még egypár "szépség", ami miatt normális esetben soha nem venném meg. Sajnálom, hogy nem itt nézelődtem, mielőtt besétáltam a dm-be és levettem ezt a polcról. Az ígért hatást természetesen nem hozza, pénzkidobás. Nagyon mérges vagyok magamra...

Dr. Scheller Melone & Moringa Hidratálókrém

Dr. Scheller Melone & Moringa Hidratálókrém
2021. november 10.

Ahhoz képest, hogy natural, elég sok benne a kétes összetevő és a parfüm is ott figyel az összetevőlistán, ehhez képest szerintem nincs is kellemes illata. Azt ígéri, hogy védi a bőrt az UVA sugaraktól, de nincs benne fényvédő? Ez is furcsa egy kicsit. Ami a hidratálást illeti, szerintem átlagos, nem egy csodaszer, vannak ár-érték arányban sokkal jobb termékek is. Kidobni nem fogom, de nem is veszem meg mégegyszer.

Nina Ricci Nina Extra Rouge EDP

Nina Ricci Nina Extra Rouge EDP
2021. november 10.

Szerintem viszont bájos, és nagyon kellemes, finom illat. Sajnos nem tudom az előző Nina illatokhoz viszonyítani, mivel egyiket sem ismerem. Erre egy gyors mülleres látogatás közben akadtam rá, megszagoltam, megdícsértem és már futottunk is tovább :D párom viszont megjegyezte a nevét, és meglepett vele, aminek őszintén nagyon örülök. Szerintem újravevős lesz, majd ha elfogy a szekrényből az összes többi parfümöm :D

Tetesept Fürdőolaj Tiefen-Entspannung

Tetesept Fürdőolaj Tiefen-Entspannung
2021. november 10.

tényleg nagyon intenzív illata van, ami kis mennyiségben kellemes tud maradni. Jól habzik, az összetevői viszont nagyon nem szépek, emiatt nem is nagyon használom, inkább meghagyom a páromnak :D

Missha Ye Hyeon Jung-Gyeol Cleansing Oil

Missha Ye Hyeon Jung-Gyeol Cleansing Oil
2021. október 28.

Nekem nem jön be. Persze, a sminket szépen leszedi, de számomra túl parfümös és réteget hagy a bőrön amit nem lehet sima vízzel lemosni, csak egy habzó lemosóval, amire az én bőrömnek nincs szüksége. Nem veszem újra

Smashbox Photo Finish Smooth & Blur Primer

Smashbox Photo Finish Smooth & Blur Primer
2021. szeptember 28.

Már nagyon vártam, ma végre meghozta a postás, így ki is próbálhattam. Mit ne mondjak, duplán csalódnom kellett. Először is, örültem, hogy sikerült 19 euroért megrendelni azt a primert, amit itt Krémmánián (és úgy kb minden beauty blogon) agyon dícsérnek és 10 ezer forint fölött van az eredeti ára. Aztán rá kellett jönnöm, hogy valamit nagyon félrenéztem, mert a Foundation primert dícsérik, nem pedig a Smooth & Blur-t (lehet,hogy azért tévedtem ekkorát, mert Notinon a Foundationnál a Smooth & Blur fotója van feltöltve? nem tudom, de itt KM-en a két összetevőlista nem ugyanaz, elvileg 2 különböző termékről beszélünk)
A másik csalódás felkenés, sminkelés után ért, ugyanis a pórusokat nem tűntette el, az alapozó ugyanúgy beleül az összesbe és kiemeli őket mint primer nélkül. Egyetlen pozitívuma, amit így első használat meg tudok említeni, az az, hogy szépen terül rajt a fényvédő és az alapozó is, de ezt egy olcsó kategóriás, szilikonnal telenyomatott arckrém is tudja... Tovább kísérletezgetek vele, hátha össze tudunk szokni és majd jövök updatelni :)

Kallos Hair Pro-Tox Kannabisz Sampon

Kallos Hair Pro-Tox Kannabisz Sampon
2021. szeptember 17.

szeptember 17:
Jöttem lepontozni, de észrevettem hogy egyszer már véleményeztem a terméket. Akkor 3 csillagot kapott, most levonok ebből kettőt. Szóval samponom általában mindig legalább 2 féle van itthon amiket váltogatok, viszont pár hete az egyik elfogyott és ebből a Kallosos "csodából" amúgyis nagy kiszerelést vettem, gondoltam használgatom csak ezt egy darabig... Nem jöttem rá, mitől viszket a fejbőröm már hetek óta és miért korpásodik a hajmosás másnapján, amíg tegnap egy DM-es samponnál nem olvastam, hogy többeknek is hasonló problémáik voltak.. Nem gondoltam volna, hogy egy sampon ilyen tüneteket okozhat... Nagy csalódás, mint ahogy a többi Kallos pakolás és a sz*rrá istenített Lab35 hajvégápoló is. Többet soha semmit nem veszek meg ettől a márkától.

június 29:
Egy átlagos olcsó sampon, ronda összetevőkkel, semmi extra. Nem vettem észre, hogy bármennyit is javított volna a hajam állapotán, bár nem is rontott rajt (egyelőre). Elhasználom, de újravenni nem fogom, nem vagyok megelégedve a Kallos termékeivel.

Some By Mi Yuja Niacin 30 Days Blemish Care Serum

Some By Mi Yuja Niacin 30 Days Blemish Care Serum
2021. június 29.

Szerintem egy nagyon jó C vitaminos termék, gyönyörű összetevőkkel, kellemes citromillattal. Szépen halványítja a szeplőimet, egységesíti az arcbőrt. Ha lesz rá alkalmam megvenni, biztosan találkozunk még :)

Kallos LAB35 Kényeztető Hajolaj

Kallos LAB35 Kényeztető Hajolaj
2021. június 29.

NEM, nem, nem és nem :( akartam szeretni, de nem jött be. Nem tartja be, amit ígér, nem építi újjá a haj szerkezetét, nem táplál intenzíven és nem is védi a sérült hajszálakat (sőt, tovább szárítja őket).. Egy rakás parfüm van benne, talán az a baj, vagy a szilikon, de azon túl hogy illatozik a fejem tőle, semmi pozitív hatása nincs.