Stellacska6969

Regisztráció dátuma: 2018. március 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. március 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Syoss Supreme Selection Oleo Rich Ápoló Olaj Hajpakolás

Syoss Supreme Selection Oleo Rich Ápoló Olaj Hajpakolás
2018. szeptember 20.

Az oleo samponnal együtt használatom, haj mosás előtt egy órával rakenem a hajam közepétől, utána meg hajatmosok. Hogy mit tett? Csodát 😍 miután kimosom és szaradni kezd a hajam már akkor érzem hogy selymes, puha 😍
Igaz meg csak 3x használtam de nagyon remelem nem fogok csalódni. És meg plusz pont hogy nagyon dús hajam van tehát a pakolás hamar el fogy, ebből meg alig hiányzik 😨 imádom!❤️

Syoss Oleo 21 Intense Care Sampon Nagyon Száraz, Szálkás Hajra

Syoss Oleo 21 Intense Care Sampon Nagyon Száraz, Szálkás Hajra
2018. szeptember 2.

A sok pozitív komment hatására kipróbáltam. Első mosás után nem éreztem semmi extrát, max picit puhább hajvegeket. 4. Használat után viszont sokkal erezhetobb a hatása, puha a haj, nem töredezett olyan mértékben a hajam es nem is zsirosodik olyan hamar. Meg kb. A negyede fogyott el de ha nem tapasztalok változást tuti újra veszem ☺️

Rexona Invisible Aqua Stift

Rexona Invisible Aqua Stift
2018. augusztus 11.

Most direkt olyan stiffet vettem ami Black And White. Hát hogy mennyire az azt még nem tudom... de kellemes illata van és valamennyire tartós is. Nem hagyott sárga foltot a fehér felsomon, de kiváncsi vagyok hogy a feketét elszínezi e. Mindenesetre eddig megfelel, és valóban van egy kis hűsítő hatása 🤗

Avon Planet Spa Sweet Illatosított Testpermet

Avon Planet Spa Sweet Illatosított Testpermet
2018. augusztus 6.

Többször vettem újra, nagyon imádom az illatát. Tenyleg nyugtató hatású vagyis egyáltalán nem irritálja az orromat. Szerintem nagyon különleges illat, csak azt sajnálom hogy kb egy óra után elillan.. amúgy nagyszerű 😍

Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló, Kétfázisú Hajspray

Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló, Kétfázisú Hajspray
2018. július 22.

Ez az egyetlen spray amit ha ráfújok a ki vasalt hajamra nem göndörödik be. Nagyon puha tapintású utána a hajam és könnyen kezelhető. Az illata is nagyon jó, csak nagyon hamar elfogy. Kb 10napot bír nálam pedig napi 1x használom .. lehet az én hajam igényel sokat , de nagyon jó 😍

Fa Frozen Delight Waldbeere Deo Spray

Fa Frozen Delight Waldbeere Deo Spray
2018. június 20.

319 Ft-ért jutottam hozzá, gondoltam annyi nem pénz érte. Az illata nagyon tetszett kis édes, finom. De pár nap után már büdössé vált.. hatása nincs, ez csalódás volt 😔

Fa Frozen Joghurt Macadamia Tusfürdő

Fa Frozen Joghurt Macadamia Tusfürdő
2018. június 20.

Valamiért pont az illata fogott meg mert olyan különleges édeskés, nem is tudom hova tenni. Mikor elsőnek használtam érezni kezdtem, hogy hűsít és kissé mentolossá vált az illata. Nagyon szeretem, olyan mintha az egész tüdőm is kitisztulna. A barackos változatát is kő fogom próbálni. Jár az 5*!😍

Isana Krémszappan Mangó & Narancs

Isana Krémszappan Mangó & Narancs
2018. június 20.

Illatra még elmegy, de a hatása..
nem lesz puha a kezem, csak száraz😔

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Tropical

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Tropical
2018. június 19.

Az tény hogy száritja a hajvéget, ezért én minden használat után fújok rá L’Oréal elseve olajos sprayt, és utána visszakapom a hajam puhaságát. 2. Használat után már látszott az eredmény. Nagyon szép szőke színt varázsolt a hajamnak, na meg szép lett az átmenet is. Az illata nem a legjobb, inkább festék mint trópusi.. de maga a készítmény szerintem egész jó! 😍

Avon Advance Techniques Professzionális Sampon Szőkített Hajra

Avon Advance Techniques Professzionális Sampon Szőkített Hajra
2018. június 19.

Legjobb avonos sampon! Eddig mindegyik kiszárította a hajam+korpásodott.. de ez😍 valami csoda!😍 Nincs festve a hajam, csak a L’Oréal sunkiss tropicalt használom és valami gyönyörű szép fényességet, puhaságot varázsolt a hajacskámnak❤️ Balzsammal együtt használom, és tenyleg nagyon sokat segített a hajamon. Az illata nagyon jó és habzik is rendesen👍🏻