Stellacska6969

Regisztráció dátuma: 2018. március 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. március 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Schauma Nature Moments Provánszi Gyógynövények És Levendula Sampon

Schauma Nature Moments Provánszi Gyógynövények És Levendula Sampon
2018. június 15.

Nagyon jól tisztit, nem nehezíti el a hajat. Puha nem lesz tőle, se fényes. Illatra nem rossz, nagyon intenzív a levander illata, de nekem tetszett.

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Izzadásgátló Stift

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Izzadásgátló Stift

Nagyon finom illata van 😊
Nekem elég tartós is.
Megvagyok vele elégedve!

Baba 2in1 Sampon és Balzsam Száraz és Töredezett Hajra Kókuszolajjal (régi)

Baba 2in1 Sampon és Balzsam Száraz és Töredezett Hajra Kókuszolajjal (régi)
2018. június 15.

Az illata alapján esett rá a döntés... hát😒
Miután ki mostam vele a hajam többször száraz volt a vége és törött. Nem láttam még sose így a hajam így meg is lepődtem hogy vajon miért lett ilyen.. és ez volt minden egyes mosás után. De nem csak nekem, a barátom is panaszkodott ra😂👍🏻 A végén már keverve használtam el, így tartós volt😅 de az illata miatt kap egy 2*

Baba Kényeztető Tusfürdő Magnólia Illattal

Baba Kényeztető Tusfürdő Magnólia Illattal
2018. június 15.

Ha Baba akkor csak is magnólia. Intenzív testmozgás után is érzem magamon. Nem irritál, nem szárít, pihu puha a bőröm tőle és persze illatos. Nagyon jól habzik csak hamar kopik 😔😃 legjobb Baba tusi!❤️👏🏼

Fa Divine Moments Deo Spray

Fa Divine Moments Deo Spray
2018. június 15.

Az illata nagyon ütős lett, kellemes nyárias. De nem valami tartós, kb 5 perc után volt nincs. Nem irritál nem szárít, ezért 4*😊

Avon Naturals Eper és Fehér Csoki Testápoló

Avon Naturals Eper és Fehér Csoki Testápoló
2018. május 28.

Alig akar kijönni a flakonból. Barátom fikázza az illatát,hogy eperhez semmi köze, nemhogy fehércsokihoz..😅😅 elmegy, de nem veszem újra

Avon Nutra Effects Zuhanyzás Közbeni Mélytápláló Testápoló Mandulaolajjal

Avon Nutra Effects Zuhanyzás Közbeni Mélytápláló Testápoló Mandulaolajjal
2018. május 28.

Háát passz.. vagy az én bőrömmel van baj vagy ezzel. Nem szívta be sose, de lemosni se tudtam.. nehezen elfogyott, de nem ajánlom senkinek sem

Avon Eper és Fehér Csoki Tusfürdő

Avon Eper és Fehér Csoki Tusfürdő
2018. május 28.

Nem rossz, de nem is olyan jó. Képen jobban mutatott, semmilyen illatot nem érzek rajta csak annyit, hogy édes.. fél éve van meg a test permet és az se fogy sehova. Anyukám használta el a tusit is.😞😀

Avon Solutions Thermal Tone Anti-Cellulite Warming Gel

Avon Solutions Thermal Tone Anti-Cellulite Warming Gel
2018. május 28.

Nekem rengeteget segített, pár alkalom után már látható volt a hatása. Első használatkor nagyon égetett, de hamar meglehet szokni. Nálam nagyon tuti❤️ Csak 5*!!😍👍🏻

Avon Senses African Treasure Tusfürdő

Avon Senses African Treasure Tusfürdő
2018. május 28.

Kellemes illat átlagos napokra, kellemes habzás, de nekem nem afrikai érzetet nyújt😃