Stephanieee

Regisztráció dátuma: 2015. november 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. november 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Inkey List Salicylic Acid Cleanser

The Inkey List Salicylic Acid Cleanser
2021. január 11.

legeslegeslegeslegjobb arclemosó kombinált, mitesszeres, gyulladásra hajlamos bőrre. nem szárít!

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2018. augusztus 14.

nagyon szeretem! olcsó, és nagy, pillangó pillákat varázsol:)

update: könnyen összecsomósodnak a pillák. eleinte jobban működött valahogy :/ szeretem,de nem ez a tökéletes szempillaspirál

Ilcsi Fekete Szappan

Ilcsi Fekete Szappan
2018. augusztus 14.

Heti 1x használom átlagosan, ha nagy a baj 2x :) az első alkalomnál úgy vettem észre, hogy miatta jött elő 1-2 gyulladt patti, meg is ijedtem, de nem adtam fel, gondoltam bármi mástól is lehet.. :) a második alkalomnál már nem volt baj, és úgy vettem észre, hogy szépen dolgozik, és teszi, amit ígér, de önmagában ez sem tesz csodákat, inkább azt mondanám, kiegészítő, alkalmi kezelésnek felel meg. semmiképp nem javasolnám napi szintű használatra, nekem a kombinált, vízhiányos bőröm max. heti 2x bírja el, mert azért tényleg egy erős készítmény..mivel nagyon kevés kell belőle, szerintem megéri az árát, de fontos a megfelelő használat!

update: én az Ilcsi termékeket nem erőltetem. nagyobb a füstje, mint a lángja, remélem mindenki értette, mire próbálok célozni.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2018. augusztus 14.

Kb 1 éve használom, ezzel távolítom el a sminket, majd ezt követi egy alaposabb arcápolási,tisztítási rutin,mert önmagában sajnos nem távolítja el teljesen a "makacs" szennyeződéseket,tehát önmagában nem csodaszer, problémás bőr ápolására egyedül kevés. Viszont pont azért szeretem,mert gyengéd, egyszerű, és tényleg nem okoz pattikat, nem is szárítja a bőrt, nyugtató hatású. Elég sokáig elég,úgyhogy gazdaságos szerintem. A szemfestéket nehezebben szedi le,többször kell próbálkozni,de szerintem ez az összes sminklemosóra igaz.

sokszor úgy éreztem, lecserélem, kísérleteztem, de mindig vissza térek hozzá.

L'Oreal Paris Nude Magique BB Cream

L'Oreal Paris Nude Magique BB Cream
2018. augusztus 14.

gyönyörű pattikat és mitesszereket okozott.

Pupa Professional BB Cream + Primer SPF20

Pupa Professional BB Cream + Primer SPF20
2018. augusztus 14.

az a gyanúm, hogy mitesszereket és apró pattikat okoz. a fedése sem tökéletes. még nem találtam meg a tökéletes BB krémet :(

Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém

Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém
2018. augusztus 14.

Nekem sajnos semmi eredmény... pórus összehúzás? persze,meg adócsökkentés. Többet vártam tőle.Pedig nem egy két napig használtam..Csalódás sajnos.

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém
2018. augusztus 14.

Annyira szerettem volna szeretni, annyi jót olvastam róla, olyan boldog voltam, hogy magyar terméket használok,de sajnos nem vált be :(( apró pattikat okozott, méghozzá sokat, főként a homlokomon, de ahogy végig görgettem a hozzászólásokat, ez másnál is jelenség volt. próbáltam szemet hunyni 1-2 összetevő felett( sok benne az alkohol szerintem.. ), de az én érzékeny, kombinált, vízhiányos bőröm nem akart vele megbarátkozni. egyébként nem mondanám csodaszernek, mármint az arcom többi területén semmit se produkált.. türelmes voltam de tovább nem bírom elviselni ezt a mellékhatást, sajnos ez alapján nekem TELJES PÉNZKIDOBÁS! :/

ha ki akarsz ragyásodni, tökéletes választás!

Helia-D Botanic Concept Nappali Hidratáló Krém Tokaji Bor Kivonattal Normál/Kombinált Bőrre

2018. augusztus 14.

csodás illat(=tele van parfümmel :( ), hidratálás, de ennyi. semmi plusz, semmi hűdehajha. inkább beruházok high end termékekre, drogériás cuccokból elég volt részemről.

Avon Glow Barnító Gyöngyök

Avon Glow Barnító Gyöngyök
2018. augusztus 14.

nagyon szeretem, a barack/rózsaszínes árnyalatot használom pirosítóként, de ad valahogy egy kis bronzos,üde fényt is.