stiles

Regisztráció dátuma: 2016. április 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. április 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Real Techniques Blush Brush

Real Techniques Blush Brush
2019. március 5.

Nagyon szeretem, annyira puha, nagyon finoman viszi fel a pirosítót, soha nem bohócos vele a hatás, pedig világos bőröm van. Tetszik, hogy ilyen nagy, szerintem tökéletes pirosításhoz (kifejezetten nem szeretem a túl kicsi pirosítóecseteket), de púderecsetnek vagy bronzosításhoz is jó lehet. Az ára is nagyon jó.

Real Techniques Miracle Complexion Sponge

Real Techniques Miracle Complexion Sponge
2019. március 5.

Nem rossz, szépen felviszi az alapozót, puha, könnyű tisztítani, a vágott része nagyon tetszik, de az eredeti beautyblendert milliószor jobban szeretem, hiába drágább. Ez kicsit több alapozót szív fel, és lassabban lehet vele dolgozni, mint a beautyblenderrel, ezzel foltos marad valamiért az alapozóm, ha tényleg csak 5 percem van sminkelni. A szemzugomba sem passzol annyira a csúcsos része, mint a beautyblenderé, valahogy nekem ez a szivacs túl nagy ahhoz, hogy korrektorral is használjam. Ha épp nem akarok sokat költeni, megveszem ezt, mert ár-érték arányban nagyon jó, de az eredetit sajnos sokkal jobban szeretem, hiába nevetségesen drága.

Nivea Micellás Szemfestéklemosó Gél

Nivea Micellás Szemfestéklemosó Gél
2018. június 16.

Nem rossz, akkor használom, amikor nagyon fáradt vagyok, későn érek haza, és nincs kedvem/energiám a double cleansinghez meg az egész rutinhoz, ezzel áttörlöm az egész arcomat kétszer, aztán lemosom vízzel (egyébként nem hagy réteget, amit le kell mosni, de azért szeretem utána megmosni az arcomat), hidratálórém, és kész is vagyok. Sokkal egyszerűbb a használata, mint a legtöbb lemosónak, ugyanis a géles állag miatt nem folyik szét, akár kézzel is használható, de a vatta sem szívja be. Nem hagy semmilyen réteget a bőrön, egy picit sem irritálja a bőröm vagy a szemem. A szempillaspirált viszont nem szedi le teljesen, szóval nem adok neki 5 csillagot.

Chloé Nomade EDP

Chloé Nomade EDP
2018. június 5.

Nekem is ugyanaz vele a problémám, mint az elôttem véleményezôknek, rajtam 2-3 órán át volt kellemes az illata, majd olcsó pasi aftershave szagba fordult át, futottam is zuhanyozni.

Chloé by Chloé EDP

Chloé by Chloé EDP
2018. május 10.

Update: A legjobb barátnőm Londonba költözött, nagyon hiányzik, hiába beszélünk sokat online. Egyszer írt, hogy elsétált valaki mellett az utcán, akinek ugyanilyen illata volt, és felkapta rá a fejét, mert annyira rám emlékeztette - és hogy nagyon hiányzom neki. Az unokatestvérem még hónapokkal ezelőtt jött oda hozzám, ölelt meg, és nem akart elengedni - neki is az egyik legjobb barátnője költözött ki, és az ő illata volt ez; azt mondta, hadd ölelgessen még egy kicsit, mert olyan illatom van, mint ha ott lenne vele. Úgy érzem, bő egy év használat után most már tényleg az enyém ez az illat - és csak ez az illat, ugyanolyan egy-illatos vagyok, mint édesanyám, aki a Chanel Mademoiselle-t használja, amióta csak az eszemet tudom. Úgy utálom azt a Chanelt, de szerintem nekem is hiányozni fog, amikor idén szeptemberben kiköltözöm Angliába.

Hosszantartó, tisztaság-szappan-tavasz illata van, a barátaim szerint pedig olyan illata van, mint nekem. Összenőttünk.

2017.03.13 - Elsô saját magam által választott, márkás parfümöm. Egyelôre imádom, nagyon finom, nem tolakodó, "tiszta" illata van, kíváncsi vagyok, hogy hosszútávon is megmarad-e a szerelem.

Nuxe Crème Fraîche 48 Órás Hidratáló Mattító Fluid Kombinált Bőrre

Nuxe Crème Fraîche 48 Órás Hidratáló Mattító Fluid Kombinált Bőrre
2018. május 10.

Nem lenne rossz krém, ha nem lenne ennyire parfümös. Elképesztően erős illata/szaga van, zavaró, ráadásul az én bőröm kifejezetten rosszul reagál az illatanyagra, meg tényleg annyira büdös, nem tudom, miért nyomták tele ezzel az undorító parfümmel. Annyira nagyon nem hidratál, de a zsíros bőrömnek pont megfelel. Amit nagyon szerettem benne, az a mattító hatása volt, imádtam e fölé sminkelni, ha este mentem valahova, és nem kellett fényvédő, ezzel nem fénylett át az arcom egyáltalán. Viszont a bőrképem romlott, főleg a menzeszem előtt láttam, mennyivel csúnyább a bőröm, mint mielőtt ezt kezdtem el használni. Egyébként nagyon gyorsan fogy, nekem kb 1 hónapig tartott ki, pedig csak este használtam.

Kat Von D Everlasting Liquid Lipstick

Kat Von D Everlasting Liquid Lipstick
2018. május 10.

A Lolita II van meg, imádom, gyönyörű meleg barnás-narancsos nude színe van :) Nem "everlasting", de sokáig tart, nem szárít annyira, mint más folyékony rúzsok, lehet rétegezni anélkül, hogy összecsomósodna, pigmentált. A csomagolása is nagyon szép, az ára sem vészes. Picit oxidálódik a fevitele után, illetve pár percig még ragacsos, nem szárad azonnal. Amit nem szeretek benne, az applikátora - túlságosan hosszú, úgy érzem, túl messze fogom, mint egy satírozóecsetet, nem tudok vele annyira pontosan dolgozni. Ez csak akkor zavar, ha sietek, amúgy meg ecsettel szoktam felvinni, ha ráérek. Kár, hogy itthon nem lehet kapni ezt a márkát, amit eddig Kat Von D-től próbáltam, mind fantasztikus termék volt.

Avène Tolérance Extrême Krém

Avène Tolérance Extrême Krém
2018. május 10.

Rossz krémhez írtam, a Skin Recovery Creamnek szól az alábbi vélemény.

Nagyon szeretem, pont ilyen mindenmentes krémet kerestem a túlérzékeny bőrömre. Nem irritál, jól hidratál, de nem fénylik tőle a (zsíros) bőröm, én a csomagolását is szeretem, bár valóban ki kell tapasztalni, hol és milyen erősen nyomod meg a tubust. Sokkal szebb a bőrképem, mióta ezt használom - este szoktam, de télen sokszor reggel a fényvédő alá is kenek, extra hidratálásért. Száraz bőrre valószínűleg kevés ez a krém, illetve senki ne várjon tőle csodát, tényleg csak hidratál, semmi mást nem csinál a bőröddel, de én pont ilyen krémet kerestem.

Laura Mercier Bronzer Brush

Laura Mercier Bronzer Brush
2017. december 30.

Nagyon szeretem, jó minôségû, puha, pont megfelelô méretû a bronzosításhoz. Egyenletesen viszi fel a bronzosítót, nem vesz fel túl sok terméket, lehet vele építeni. Én csak bronzosításra használom, de szerintem minden púder állagú termékhez jó. Az ára kicsit magas szerintem, én £38-ért vettem meg a House of Fraserben, szerintem a korrekt ár úgy 10 fonttal ez alatt lenne.

Yves Rocher Plaisirs Nature Málna-Borsmenta Radírozó Hatású Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Málna-Borsmenta Radírozó Hatású Tusfürdő
2017. november 20.

Finom illata van, de engem nem nagyon emlékeztet málnára sajnos, pedig azt vártam tőle :/ Nem nagyon radíroznak azok a kis magok, illetve nekem két hét alatt elfogyott az egész tubus, ami szerintem nevetséges, szóval nem fogom újravenni.