stiles

Regisztráció dátuma: 2016. április 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. április 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Nivea Sun Napozás Utáni Zuhanyzás Közbeni Frissítő Testápoló

Nivea Sun Napozás Utáni Zuhanyzás Közbeni Frissítő Testápoló
2016. szeptember 5.

Egyáltalán nem száraz a bõröm, de még így sem éreztem semmilyen hidratáló hatást. Teljesen felesleges még ezzel is a zuhany alatt vacakolni, egy hagyományos testápoló legalább csinál is valamit. Ráadásul a szaga sem túl kellemes.

Rimmel Stay Matte Primer

Rimmel Stay Matte Primer
2016. július 6.

Nem tudom, hogy miért van ilyen magasra értékelve, ez a primer nem csinál semmit. Semmilyen mattító hatása nincs, nem segít, hogy hosszabb ideig maradjon fent a sminkem, egyszerűen nem érzékelek semmilyen különbséget aközött, amikor használom és aközött, amikor nem. Annyit segít, hogy egy kicsit az alapozóm alá hidratál, de sajnos egy primernek nem ez a dolga.

Bourjois Healthy Mix Korrektor

Bourjois Healthy Mix Korrektor
2016. május 30.

Nem rossz ez a korrektor, de annyira nem jó, mint amennyire hype-olva van. A szemem alatti karikák elfedésére használtam, de nem szerettem meg. Nekem egyrészt túl sárga (bár alapból sárgás bőrtónusú vagyok), ami úgy általában minden Bourjois alapozóra/korrektorra/stb igaz, másrészt meg nem elég világos. De még ha a szín jó is lenne, akkor sem lennék érte oda. Nagyon sűrű, nem szeretek vele dolgozni, a csomagolása rossz, mindig túl sokat nyomok ki és utána moshatom le a felét a kézfejemről meg az ecsetemről. Természetellenes a bőrömön, beleül a ráncokba, a nap végére csomókban összegyűlik. Ezt a tubust még elhasználom, de nem fogom újravenni.

Max Factor Masterpiece Max Szempillaspirál

Max Factor Masterpiece Max Szempillaspirál
2016. május 30.

Nagyon szeretem, a kedvenc drogériás spirálom, gyönyörű, természetes pillákat csinál, soha nem pereg. Ha még vízálló is lenne, csak ezt venném, de sajnos nem az.

Catrice Prime and Fine Eyeshadow Base

Catrice Prime and Fine Eyeshadow Base
2016. május 15.

Elsô szemhéjbázisom volt, de biztos nem veszem újra. Az applikátora idegesített, a felvitele kellemetlen (furcsán nedves és csúszós maga a primer), sokáig szárad. A szemhéjfestékek intenzitását egyáltalán nem befolyásolta, a tartósságukat viszont annál inkább - még gyorsabban olvadt le minden az olajos szemhéjamról. Pár óra elteltével már csíkos és gusztustalan lett az egész, rakhattam fel újra a szemhéjpúdert. Próbáltam belôle sokat használni, keveset használni, megvárni, hogy megszáradjon, rögtön felrakni rá a sminket, hidratálóval keverni, sehogy nem akar mûködni... Azóta a NYX HD Eyeshadow Base-re váltottam, ami viszont tényleg egy jó kis termék, szerencsére.

NYC Smooth Skin Fini Parfait BB Créme 5in1 Instant Matte

NYC Smooth Skin Fini Parfait BB Créme 5in1 Instant Matte
2016. május 9.

Nagyon minimális fedése van csak, amivel nem lenne problémám, viszont nagyon gyorsan kopik, illetve egyáltalán nem vízálló (egy kis eső elkapott az utcán és csíkokban folyt le rólam...). Jól passzol a nagyon világos bőrömhöz és olcsó is, de biztosan nem fogom újravenni.

OPI Start To Finish

OPI Start To Finish
2016. április 24.

Nagyon szeretem! Erősíti a körmeimet, alaplakknak fantasztikus. Fedőlakként annyira nem vagyok érte oda, nagyon oldja az alatta lévő lakkot, lassan és nehezen szárad - bár ha egyszer már megszáradt, nagyon sokáig bírja vele a lakkom, az alatta lévő lakktól függően akár egy hétig is.

Isana Young Agyagpakolás Zsíros és Pattanásos Bőrre

Isana Young Agyagpakolás Zsíros és Pattanásos Bőrre
2016. április 24.

Nagyon jó arcmaszk, gyönyörűen mattítja a bőröm, imádom :)

Garnier Pure Active Mattító Tonik Pattanások Ellen

Garnier Pure Active Mattító Tonik Pattanások Ellen
2016. április 24.

Kinyitom, és megcsap az alkoholszag, fuj... Nagyon agresszív tonik, teljesen kiszárítja az egyébként zsíros bőrömet, ami erre válaszul még több zsírt termel, és csak egyre fényesebb leszek. A pattanásokat és a mitesszereket viszont szépen elmulasztja. Újravenni biztos nem fogom...

Gigi Derma Clear Skin Face Wash with Salicylic 2%

Gigi Derma Clear Skin Face Wash with Salicylic 2%
2016. április 24.

Fantasztikus termék, nagyon régóta használom. Szépen rendben tartja a zsíros bőrömet, anno sokat segített a kamaszkori pattanásaimon, de még így évekkel később sem válnék meg tőle soha. Kicsit drága, de sokáig elég, imádom.