stiles

Regisztráció dátuma: 2016. április 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. április 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

MAC Nutcracker Sweet Ajakrúzs

MAC Nutcracker Sweet Ajakrúzs
2017. január 4.

Egész ősszel valami matt sötétlila színt kerestem a mindennapokra (legtöbbször egyszerű smink van rajtam + egy erős színű rúzs), de semmi nem tetszett, hiába jártam végig mindenféle márkaboltot meg parfümériát. Aztán pont aznap, amikor kijött a kollekció, betévedtem egy MAC-be és megláttam a Leap of Delight-ot, és hát szerelem volt első látásra <3 Szokásos MAC matt rúzs minőség, iszonyú szép színnel és gyönyörű, pink-lila-arany csomagolással. Már előre siratom, hogy csak limitált kiadás, és nem tudom majd újravenni, gondolkoztam is rajta, hogy rendelek belőle többet is, de mivel így is rengeteg rúzsom van, szerintem nem fog túl hamar elfogyni. A többi színt is nézegettem, de egyik sem jött be annyira, hogy megvegyem őket, bár idén szerintem is nagyon eltalálták ezt a nutcracker kollekciót, a Mariah Carey-ssel ellentétben, ami az egyik legfantáziátlanabb dolog a márka történetében, szép csomagolás ide vagy oda.

Image Skincare Prevention + Daily Tinted Moisturizer Oil Free 30+SPF

Image Skincare Prevention + Daily Tinted Moisturizer Oil Free 30+SPF
2017. január 4.

Tényleg gyönyörű a bőrön, szerintem az összetevői sem vészesek, de nekem sajnos túl sötét és narancssárga ez a szín - ha meg olyan vékonyan viszem fel, hogy tényleg alig fedjen, nem kerül elég fényvédő a bőrömre és akkor már semmi értelme sincs az egész krémnek. Anyukámnak adtam, mert neki sötétebb bőre van az enyémnél, de rajta is narancssárga. Mivel csak egy színben elérhető, ami szerintem nevetséges, két csillagot kap tőlem, de amúgy minden más tetszett benne, szóval szerintem kipróbálom a nem színezett verzióját. (Amúgy szerintem egy olyan márka, mint az Image, nem engedheti meg magának, hogy ilyen kevés árnyalata legyen. Az alapozójuk is azt hiszem csak 5 vagy 6 árnyalatban jött ki, ezt max. egy drogériás, olcsóbb márkánál nézem el. Értem, hogy nem a smink a fő profiljuk, de akkor minek adnak ki egyáltalán sminkeket?)

NYC Color Wheel Mosaic Púder

NYC Color Wheel Mosaic Púder
2016. december 12.

A pirosítót vettem meg. A színe nem elég természetes a bôrömön, a csomagolása sem túl jó, de viszonylag tartós, nagy adag, és olcsó. Nem fogom elhasználni, vannak ennél jobbak is.

Tezenis Fluo EDT

Tezenis Fluo EDT
2016. december 5.

Én nem ilyen csúnya neonszínű csomagolásban kaptam, hanem néhány éve egy púderrózsaszín, fekete mintás üvegben (ugyanilyen műanyagban) a karácsonyi ajándékom mellé. Nagyon kellemes illat, finom, nem tolakodó, nőies, a nap végéig fent marad, viszont nagyon tucatillat lett az elmúlt néhány évben, az utcán mindig meg tudom mondani, hogy kin van Tezenises parfüm, szóval nem vettem újra. Most viszont megint eszembe jutott, mennyire szerettem, amikor először kipróbáltam, szóval lehet, megveszem magamnak karácsonyra, és néha-néha használom majd :)

Essence Ajak Ecset

Essence Ajak Ecset
2016. december 4.

Én sötétkék rúzshoz vettem, és nekem se sikerült rendesen kitisztítani, ráadásul nagyon halványan vitte fel a színt. Nem nagyon nyúltam érte az első egy-két használat után, aztán pedig beszereztem egy jobb minőségűt és ez ment a kukába.

Lady Gaga Fame EDP

Lady Gaga Fame EDP
2016. december 4.

Nagy Gaga fan vagyok, szóval lehet kicsit elfogult a véleményem, de én nagyon szeretem ezt a parfümöt :) Nem vagyok nagy parfümös, a legtöbből elegem lesz néhány használat után, de esténként, alkalmakkor már két éve mindig ezt használom. Mindennapi használatra nekem túl erős, de így tökéletes. A csomagolása is nagyon szép, és hát persze a fekete színe is nagyon különleges <3

Rimmel Kate Moss Sculpting Paletta

Rimmel Kate Moss Sculpting Paletta
2016. december 3.

Na, azt se gondoltam volna, hogy valamelyik márka képes lesz legyártani egy csillámos kontúrterméket... Ha csak a highlighter vagy a pirosító része lenne csillámos, azzal semmi bajom nem lenne, na de a kontúrárnyalat legyen már matt, légyszíves. Ez így max bronzosítónak lenne jó, de még ahhoz sem elég pigmentált. Szerencsére nem adtam ki rá pénzt, csak barátnőmét próbáltam, de ezzel szerintem nem lehet kontúrozni. (Ezután meg nekem igazából mindegy is volt, milyen a másik két szín, azokat meg se néztem, szóval ez az egy csillag csak arra az árnyalatra vonatkozik.)

Head & Shoulders Citrus Fresh Sampon

Head & Shoulders Citrus Fresh Sampon
2016. november 27.

Nem rossz sampon, bár én nem korpásodás miatt vettem, hanem azért, mert könnyen zsírosodik a hajam. Ez kitolta a hajmosást három napra (elôtte már a második napon öt kiló szárazsamponnal, feltûzött hajjal mentem csak ki a házból), de aztán pár hónap alatt hosszászokott a hajam, és megint kétnaponta kellett mosnom, szóval váltottam. Érzékeny fejbôrûeknek mindenképp ajánlanám, nekem kicsit sem irritálta, nem viszketett utána, mint rengeteg másik sampon után szokott. Nekem nem szárította a hajam (szögegyenes, akkoriban még derékig érô), bár balzsam kell mellé, és az illatával se volt bajom.

L'Oreal Paris Colour Riche La Palette Nude

L'Oreal Paris Colour Riche La Palette Nude
2016. november 27.

Borzalmas paletta, szerencsére nem teljes áron vettem. Fôleg azert csalódás, mert a single eyeshadow-i nagyon jó a L'Oréalnak, de ez a paletta nem sikerült. A világos árnyalatok egyáltalán nem pigmentáltak, a sötétek se valami fantasztikusak, de azok legalább valamennyire látszanak a szemhéjamon. Természetesen minden szín porol, a csomagolás elég vacak, az applikátor használhatatlan. A nap végére még szemhéjalappal is majdhogynem eltûnik, bár alapból nincs ott sok minden, ami egyáltalán el tud tûnni. Ha valaki jó minôségû drogériás palettát keres, vegyen inkább Sleek-et, Müllerben lehet kapni, olcsóbb ennél és rengeteg különbözô színösszeállítású van, vagy kettô-három ilyen helyett vegyen egy high end palettát, sokkal jobban megéri.

Lee Stafford Coco Loco Coconut Hairspray

Lee Stafford Coco Loco Coconut Hairspray
2016. november 21.

Nagyon finom illata van, fényes lesz tôle a hajam és nem irritálja a túlérzékeny fejbôrömet sem (bár a hajlakkok ritkán szokták), a tartása közepes. Nem rossz termék.