stiles

Regisztráció dátuma: 2016. április 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. április 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Balea Reinigungs Öl Sminklemosó Olaj

Balea Reinigungs Öl Sminklemosó Olaj
2016. november 13.

Tényleg minden-minden sminket lemos, a vízálló szempillaspirállal is elbánik egy pillanat alatt, viszont először szétken mindent az arcomon. Ezzel még nem is lenne akkora probléma, de sajnos az én bőrömön pattanásokat okoz, pedig utána egy szalicilsavas gél lemosót használok. Így csak erősebb smink lemosásakor nyúlok érte. Ugyanakkor nagyon kedvező az ára, és azoknak, akiknek nem hajlamos pattanásokra a bőre, tökéletes.

Yves Rocher Mangó-Koriander Testápoló

Yves Rocher Mangó-Koriander Testápoló
2016. november 5.

Nagyon finom illata van, gyorsan beszívódik, megfelelôen hidratál, de szerintem igazan száraz bôrre kevés. Imádom a pumpás kiszerelését. Nem tudom, újraveszem-e majd, mert nem vagyok oda az illatanyagos krémekért, bármennyire is jó illatuk van, de ezt mindenképp elhasználom még, nagyon szeretem :)

Lush Let The Good Times Roll Friss Arctisztító

Lush Let The Good Times Roll Friss Arctisztító
2016. november 4.

Isteni illata van, és nagyon puha lesz tôle a bôröm, viszont egy olajos réteget hagy maga után, ami fôleg az én zsíros bôrömnek nem túl jó. Ráadásul nagyon gyorsan el is fogyott. Nem vagyok egy Lush fan, és ezután sem leszek, de egynek jó volt.

Balea Kézkrém Olívaolajjal

Balea Kézkrém Olívaolajjal
2016. november 4.

Eleinte nagyon szerettem, de 2-3 hónap elteltével iszonyatosan elkezdte csípni a bôrömet és allergiás reakciót váltott ki, pici piros pöttyökkel lett tele a kézfejem. Odaadtam anyukámnak, ô szerette és elhasználta, de az én bôröm valamiért nem tolerálja ezt a krémet.

Miss Sporty Mini-Me Eye Liner / Automata Szemceruza

Miss Sporty Mini-Me Eye Liner / Automata Szemceruza
2016. október 29.

A fehér van meg, kicsit sem pigmentált vagy tartós, szinte egyáltalán nem látszik, amikor ki akarom vele húzni az alsó vízvonalamat. Használhatatlan.

Essence Soo Glow! Cream To Powder Highlighter

Essence Soo Glow! Cream To Powder Highlighter
2016. október 27.

Nekem a rózsaszín van meg, ami visszagondolva nem a legjobb döntés volt meleg tónusú bőrre, de maga a termék szuper, nagyon szeretem. Ujjal nagyon egyszerű felütögetni bőrre indulás előtt, bár alkalmi sminkhez nem szoktam használni, csak mindennapihoz. A por alapú highlightereket sajnos nem tudja nálam felülmúlni, de (főleg a drogériás kínálathoz képest) egy meglepően jó kis cucc. Ha elfogy, szerintem kipróbálom a fehéret is :)

Ebelin Professzionális Alapozó és Korrektorecset

Ebelin Professzionális Alapozó és Korrektorecset
2016. október 27.

Életem legelső sminkecsete volt, szerencsére azóta már megszabadultam tőle - a legrosszabb sminkeszköz, amit valaha használtam. Nagyon tömött és kemény, nehezen lehet vele dolgozni, csíkozza az alapozót és egy idő után lehetetlen tisztítani, annyi smink ragad bele, ráadásul hullik is. Még azt a 2000 forintot sem éri meg, ha valaki ezen gondolkozik, inkább vegyen kozmetikai szivacsot vagy csak használja az ujjait alapozásra.

Garnier Ultra Doux Helyreállító Balzsam

Garnier Ultra Doux Helyreállító Balzsam
2016. október 25.

Imádom az illatát, viszont semmi különöset nem tesz a hajammal, ugyanúgy száraz marad a vége és nem könnyít a kifésülésen sem.

Essence Lash Base Szempillaspirál Alap

Essence Lash Base Szempillaspirál Alap
2016. október 25.

Jó kis termék, meglepődtem, hogy ilyen jó áron is lehet kapni jól teljesítő szempilla primert, viszont nagyon óvatosan kell vele bánni és bizony-bizony az a fehér szín nekem néha előbukkant a spirál alól, ha nem fedtem le vele mindenhol a primert. Főleg göndörítésre jó, ami az én egyenes pilláimnak tényleg nagyon-nagyon kell. Most már váltottam az EL Little Black primerjére, és nagy a szerelem, szóval nem hiszem, hogy ezt újra fogom venni, de meglepően jó drogériás termék, csak ajánlani tudom.

MAC Pro Longwear Alapozó SPF10

MAC Pro Longwear Alapozó SPF10
2016. október 25.

Szívem szerint 4,5 csillagot adnék rá, mert ugyan ez a kedvenc alapozóm azok közül, amiket próbáltam, nem érte el nálam a HG státuszt. Tényleg hosszan tart, egész nap fent marad - hidratálót, primert használok alá, púderrel fixálom, de ezek nélkül is megállja a helyét. Egyáltalán nem nehéz vagy maszk-szerű az arcomon, lélegzik alatta a bőröm, télen-nyáron, mindennapi használatra is tökéletes, bár én sokszor csak BB krémet használok alapozó helyett. A fedése közepes, matt finise van. Szép, egyenletes bőrképet ad, egyszerűen el lehet dolgozni.

Én sajnos két szín, az NC15 és az NC20 között vagyok télen, nyáron az NC20 pont jó. Az egyetlen problémám ezzel az alapozóval az, hogy a 4-5 óra után hiába púderezem, kifényesedik a T-vonalam ezzel is, bár eddig egyik általam próbált alapozó sem bírt nálam egy egész napot kifényesedés nélkül. Talán majd a Double Wear...

Update: mínusz egy csillag, ugyanis végre beszereztem egy EL Double Wear-t és az bizony sokkal tovább bírja kifényesedés nélkül, ráadásul azzal kevesebb alapozó kell az egész arcom fedéséhez. Nem rossz ez az alapozó sem, de az sokkal jobban teljesít a bôrömön.