stiles

Regisztráció dátuma: 2016. április 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. április 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Ziaja Sensitive Skin Micellás Víz

Ziaja Sensitive Skin Micellás Víz
2016. október 22.

Leginkább akkor használom, amikor kevés smink van rajtam (erős sminkkel nem tud elbánni sajnos) és/vagy kipattogok valamitől, nagyon gyengéd a bőrhöz, a vízálló szempillaspirál/erős smink kivételével szépen tisztít. Én utána egy arclemosó géllel mindig átmosom még a bőrömet, magában semmilyen micellás vizet nem szoktam használni, de ez amúgy sem szokott olyan furcsa réteget hagyni a bőrömön, mint a micellás vizek nagy része. Én elvagyok vele, azt nem tudom, hogy újravenném-e, mert nem egy csodaszer, de egyáltalán nem rossz.

Alverde Ecsetes Korrektor

Alverde Ecsetes Korrektor
2016. október 22.

Első korrektorom volt, még gimnázium első osztályában használtam. Akkor imádtam, de hát nem volt összehasonlítási alapom, és visszagondolva nem is értem, hogy mit szerettem rajta... Nem fed valami jól, nehéz vele dolgozni, túl rózsaszínes, pár óra után csomókban összeáll a bőrömön. Csak 2 árnyalatban elérhető, ami szerintem nevetséges, még egy drogériás korrektornak is legalább 3-4 különböző színt kellene kínálnia (tudom, tudom, ez sokszor nincs így, de ez most különösen zavart, mert szerintem a világos árnyalat nagyon természetellenes). Vannak ennél sokkal jobb drogériás korrektorok is (azt meg nem is tudom, hogy valóban "natúrkozmetikum"-e, én azért elvárnám, hogy ha valami natúr, legalább illatanyagmentes legyen).

Alkcema Kenőcs

Alkcema Kenőcs
2016. október 22.

Stressztől jön ki nagyjából évente egyszer-kétszer kiskorom óta az ekcémám, szerencsére nem nagyon durván vagy nagy felületen, de mindig is sokáig tartott, mire elmúlt. Amióta erre a kenőcsre váltottam, három-négy nap alatt teljesen elmulasztja. Pár hete a szemhéjamra is használtam, miután csúnya allergiás reakciót okozott egy sminktermékem, és csak ez segített rajta, két nap alatt begyógyult a piros, sebes, irritált szemhéjam (ami amúgy is nagyon érzékeny, nem kenhetek rá akármit). Csak ajánlani tudom!

Syoss Szárazsampon

Syoss Szárazsampon
2016. október 21.

Nem túl hatásos, semmit nem dúsít és nagyon büdös is.

Balea Frissítő Arclemosó Gél Lótuszvirág Kivonattal

Balea Frissítő Arclemosó Gél Lótuszvirág Kivonattal
2016. október 20.

Sminklemosásra javasolta az egyik barátnôm, amikor panaszkodtam neki, hogy nehéz leszedni a MAC-es alapozómat, de még kevésbé szedte le, mint az akkori lemosóm. Reggeli arctisztításra elhasználgattam, de másra szerintem nem nagyon jó, és igazából a zsíros bôrömön semmit nem segített, szóval nem venném újra.

Himalaya Herbals Frissítő és Tiszító Tonik Normál és Kombinált Bőrre

Himalaya Herbals Frissítő és Tiszító Tonik Normál és Kombinált Bőrre
2016. október 14.

Még nem nagyon kísérleteztem márkásabb tonikokkal, csak drogériásakkal, de eddig ez volt a legjobb (talán inkább legkevésbé rossz?), amit próbáltam - úgy, hogy én tényleg nem szeretem a tonikokat. Kellemes illata van, felfrissíti a bőrömet, nem szárít, valamennyire tisztít, de néha olyan érzésem van, hogy igazából csak megszokásból törölgetem vele az arcomat, mert a bőröm tonik használta nélkül is nagyjából ugyanígy néz ki. Ezt még elhasználgatom, de aztán vagy végleg abbahagyom a tonikhasználatot, vagy rendelek egy Paulásat, azokról csak jókat hallottam.

Catrice Prime And Fine Mattifying Powder Waterproof

Catrice Prime And Fine Mattifying Powder Waterproof
2016. október 14.

Kedvenc drogériás púderem, tényleg áttetsző, nem sápaszt, nagyon szépen mattít, viszonylag tartós (bár nem kell csodákra számítani), és imádom a csomagolását is. Az egyetlen negatívuma, hogy porol, illetve elég óvatosan kell vele bánni, hogy ne legyen a bőrömnek olyan nagyon egyértelmű púderes hatása, de én ettől függetlenül imádom. Azt, hogy tényleg vízálló-e, nem tudom, de párás időben is jól teljesít, szóval lehet benne valami :)

NYC Sky Rise Hosszabbító Szempillaspirál

NYC Sky Rise Hosszabbító Szempillaspirál
2016. október 14.

Akkora imádatnak örvend ez a spirál beautypedián és makeupalley-n is, és ráadásul olyan olcsó, hogy alig vártam, hogy kipróbálhassam, csak mindig elfelejtettem beugrani érte valamelyik drogériába. Nagyon természetes pillákat lehet vele elérni, olyan nincs-rajtam-smink kategóriás, ami a laza hétköznapokra jó, de én egy ilyen hatású spirálért sajnos még hétszáz forintot sem akarok kiadni. Maradok a Max Factor spiráloknál, hiába háromszor annyiba kerülnek, legalább csinálnak is valamit.

Catrice Glamour Doll Volume Vízálló Szempillaspirál

Catrice Glamour Doll Volume Vízálló Szempillaspirál
2016. október 14.

Hát, nem is tudom... Vízállónak tényleg vízálló, az ecsete is jó, de egyáltalán nem dúsít (bár a vízálló spirálok nem is szoktak, szóval elég furcsa nekem ez a Volume ígéret) és elég nagy szenvedés lemosni, még a többi vízálló spirálomhoz képest is. Nekem nagyon hamar be is száradt, pedig nem használtam minden nap, nem pumpáltam feleslegesen bele a levegőt és bezártam rendesen. Mindegy, egyszeri kipróbálásra nem volt rossz, de újravenni nem fogom.

Body&Soul Pirosító Ecset

Body&Soul Pirosító Ecset
2016. október 14.

Ár-érték arányban tökéletes, nagyon puha, tömött, régóta van meg, de egyetlen szála sem hullott még ki, könnyű tisztítani. Nem vesz fel nagyon sok festéket, ami szerintem egyáltalán nem hátrány, mert így nem kell attól félnem, hogy túlzásba viszem a pirosítót, hanem ha túl halványra sikerült, akkor még építek rajta. Újabban inkább egy ennél nagyobb méretű ecsetet szeretek használni pirosításra, de néha még ezért az ecsetért is nyúlok, szerintem nagyon jó kis darab, főleg kezdőknek.