stimea

Regisztráció dátuma: 2015. november 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. november 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Mixa Cica Repair Extra Rich Body Lotion

Mixa Cica Repair Extra Rich Body Lotion
2021. január 27.

Hű, ez aztán illatos! Teljesen vakon vettem meg, mert kellett egy sima testápoló télre, amit akár a férjemre is rákenhetek. Na, ez nem olyan. 😀 Maga a testápoló nem rossz, kellemes az állaga, puha lesz tőle a bőröm. Kifejezetten szeretem a csomagolását. De ez az illat! Néhány parfüm megirigyelné a szillázsát 😀 Nagyon erős virág illata van.

Alverde Mamaglück Terhességi Csíkok Elleni Vaj

Alverde Mamaglück Terhességi Csíkok Elleni Vaj
2020. december 10.

A terhességem felénél járok és kb. 1 hónapja használom ezt a testvajat, előtte csak a Nivea Q10+C feszesítő testápolójával kentem magam. Ez egy rendkívül testes krém, amelyet kissé nehéz eloszlatni a bőrön és nehézkesen is szívódik be azonban remekül hidratál és az illata is kellemes. A hasamon egyelőre nem jelentek meg striák viszont, amióta ezt használom, a csípőmön igen. Ennek nem örülök. Elkenegetem ezt a krémet de mellé biztos használnom kell egyéb termékeket is (és úgy sem garantált a csíkmentesség). A hidratáló hatása, beszerezhetősége és ára miatt megadom neki a 4 csillagot.

Mixa Repairing Surgras Hand Cream

Mixa Repairing Surgras Hand Cream
2020. december 10.

Ez egy nagyon jó kis kézkrém! Mostanában a rengeteg kézmosástól, fertőtlenítéstől és a hidegtől sebesre száradtak ki a kezeim, amit néhány használat után rendbe hozott ez a krém. A férjem kezei néha véreztek is olyan szárazak voltak és, bár utálja kenegetni magát, ennek a használatára könnyedén rá tudtam venni és neki is bevált. Kellemes a textúrája, könnyen beszívódik és jó az illata de nincs agyon parfümözve. Egyedül az ára miatt nem biztos,hogy újra venném, hisz közel 1400 Ft volt.

Nivea Bőrfeszesítő Testápoló Tej Q10 + C-Vitamin

Nivea Bőrfeszesítő Testápoló Tej Q10 + C-Vitamin
2020. október 3.

Régóta nagy kedvencem ez a testápoló, mindig van itthon egy flakonnal. Hamar beszívódik, azonnal puhává varázsolja a bőröm, kellemes az illata, szépen hidratál és a C vitaminnak köszönhetően picit halványítja a csíkokat a combomon. Talán várandósság alatt is segít megelőzni a striákat de erről updatelek majd később. :)

Balea Feuchtigkeits Maske

Balea Feuchtigkeits Maske
2020. május 21.

Nekem a 8 ml rengeteg, kb hàromszorra hasznàlom el. Kellemes illata van, nem csíp, nem irritál. Úgy hasznàltam,ahogyan a csomagolàson írjàk tehàt nem mostam le csak letöröltem a felesleget,amit a hatódiő utàn nem szívott be a bőröm. A hasznàlata utàn szèp, egysèges, hidratàlt bőr lett az eredmèny azonban muszàj voltam arcot mosni,mert borzasztó zsíros rèteget hagyott a bőrömön ez a maszk. A hatàsa nem tart valami sokàig de quick fixnek teljesen jó.

Alverde 24H Nappali Krém Érzékeny Bőrre

Alverde 24H Nappali Krém Érzékeny Bőrre
2020. április 22.

Az itteni vélemények alapján vettem meg és milyen jól tettem! Szuper kis krém. Kellemes az állaga, nem hagy zsíros utóérzetet, megfelelően hidratálja a vízhiányos bőröm és az illata is jó. Alacsony árfekvésű és az inci-je is szép. Szeretem használni, elégedett vagyok vele. 5⭐

Nivea Essentials Tápláló Nappali Arckrém

Nivea Essentials Tápláló Nappali Arckrém
2020. április 4.

Update: Egyre jobban utálom. A melegebb időben mèg kevèsbè szívódik be, tocsog az arcom a zsírtól illetve az alapozó is csúnyàn mutat rajta. Az illatàtól kezd herótom lenni. Elhasznàlom,de tuti nem veszem újra, szàmomra csalódàs. 3 csillag helyett inkàbb csak kettőt szavazok meg neki, mert végülis nem egy totálisan használhatatlan termèk...

Nem rossz de nem is jó :( Amikor felkenem enyhíti a húzódàst, jó az illata ès kb ennyi a pozitívuma. Nagyon zsíros az utóèrzete pedig elvileg az èn bőrtípusomra ajànljàk. Azt hittem,hogy hidegebb időben megfelelő lesz, de nem. Csak egy rèteget kèpez a bőrömön de nem hidratàlja,ami szomorú hiszen elvileg egy hidratàló arckrèmről van szó. Elhasznàlom mert nem dobunk ki semmit de új krèm utàn fogok nèzni.

Isana Med Korpásodás Elleni Hajsampon

Isana Med Korpásodás Elleni Hajsampon
2020. január 26.

A fejbőröm hajlamos kiszáradni ès viszketni így korpàsodni is, a sima samponok sajnos nem segítettek ezen ezèrt gondoltam,kipróbàlom ezt. Csikorgósan tisztàra mossa az ember fejbőrèt ès megszünteti a viszketèst, puha lesz tőle a hajam viszont kicsit gubancolódik. A fejbőrre gyakorolt hatàsa ès az àra miatt így is megy neki az 5 ⭐

Maybelline Total Temptation Waterproof Szempillaspirál

Maybelline Total Temptation Waterproof Szempillaspirál
2020. január 20.

Kuponos napokon vettem ès kb egyből el is kezdtem hasznàlni mert ősszel ès tèlen jobb szeretek vízàlló spiràlt hasznàlni. A csomagolàs nagyon megfogott, imàdom ezt a dizàjnt. Kibontva rögtön a kellemes illat fogadott ès egy àtlagosnak mondható kefe. Felvíve nem rossz de volt màr jobb spiràlom, kissè àtlagos hatàst lehet vele elèrni viszont nem tapasztja össze a pillàkat, nem potyog ès nem kenődik így adok neki 4 csillagot. 🙂

Balea Rich Goji Szövetmaszk C-Vitaminnal és Gojibogyó Kivonattal

Balea Rich Goji Szövetmaszk C-Vitaminnal és Gojibogyó Kivonattal
2019. december 4.

Ez egy szuper jó maszk! Kellemes az illata, rendben van a mérete és az ára is baráti. A tartalma pedig fantasztikus! Kb 20 percig hagytam az arcomon, másnap reggelre csodás bőrképet eredményezett, szépen hidratált. 5*