Strombolana

Regisztráció dátuma: 2015. december 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. december 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Trussardi Donna Pink Marina EDT

Trussardi Donna Pink Marina EDT
2020. július 6.

Ma végre sikerült megszaglásznom.Egy kicsit sósabbat reméltem,kifújáskor meg se mondtam volna,hogy ez nem a Donna.Azért nem zokogok,mert a Donna nálam családtag,pink marina is az lesz😊

Versace Eros Pour Femme EDT

Versace Eros Pour Femme EDT
2018. február 6.

Egy Bright Crystal kivételével a Versace illatok valahogy elkerültek.Ez viszont egy remek kis gyümölcsös,málnás illat.Nem untam rá,végig örömmel fújkáltam el a 100ml-t.

Bvlgari Man In Black EDP

Bvlgari Man In Black EDP
2018. február 6.

Én nem tudom,hogy a rum vagy a fűszerek bolondítják meg ezt a parfümöt,de ez valami fantasztikus illat.Kicsit félve vettem meg a férjemnek,mert eddig inkább friss illatot használt.Eddig!Ez letarolt mindent!Abszolút kedvenc!

Salvatore Ferragamo Emozione Dolce Fiore

Salvatore Ferragamo Emozione Dolce Fiore
2018. február 6.

Egyáltalán nem édes illat,ha a nevéből valaki arra következtetne.Száraz,szappanos,tiszta illat.Hasonló érzetet ad,mint a Prada Infusion d'Iris.Pasztell virágos ruhás,fehér inges illat.Nagyon szerethető.Azért 4*,mert nálam nem ez a szerelem kategória.

Mancera Sicily EDP

Mancera Sicily EDP
2018. február 6.

Egyre sűrűbben kerülgetem a polcot ahol ez a gyönyörűségem várja,hogy végre ő is sorra kerüljön.Ez az illat boldogság!Sokkal több,mint egy gyümölcsös illatocska.Tiszta Szicília!Jaj annyira szeretem!!! (mindkettőt) :)

Bvlgari Goldea The Roman Night EDP

Bvlgari Goldea The Roman Night EDP
2018. február 6.

Rajtam gyönyörű.Szeretem azt a kissé fanyar,maszkulin jellegét.Én inkább elegánsnak,mint szexi illatnak mondanám.Mindig kiérzek belőle egy kis Divinát.

Valentino Donna Acqua EDT

Valentino Donna Acqua EDT
2018. február 6.

A Donnával többször próbálkoztam,de sajnos nem tudtam magamon elviselni.Nekem kell az a kis könnyedség ami az Acquában megvan.Ő viszont rajongááás!!!

Montale Intense Cafe

Montale Intense Cafe
2016. december 10.

Nem gondoltam volna,hogy nekem bejön.De igen.Nagyon intenzív,de nem túl édes finomság.Amiért mégsem lesz az enyém,annak az az oka,hogy mialatt teszteltem többször So Blue érzés fogott el.Akkor meg maradok a "kéknél" 😊

Montale White Musk

Montale White Musk
2016. december 10.

Bármikor hordható tiszta,finom illat.Nincs az a 'rögtön meg kell szereznem'késztetés bennem,de szerintem találkozunk még.

Casamorati 1888 La Tosca

Casamorati 1888 La Tosca
2016. december 10.

Az összetevők alapján nagyon nekem való lett volna ez az illat,de van benne valami szúrósság ami végig megmarad és nagyon zavar.Talán az eukaliptusz a hibás,legalábbis ráfogom.Mindenesetre örülök,hogy nem rendeltem meg vakon,hanem elővigyázatosan mintával indítottam.