sttpcsillag

Regisztráció dátuma: 2014. március 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. március 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nature Box Kókusz Sampon

Nature Box Kókusz Sampon
2019. április 11.

Nem tokeletes, de egeszen bevalt a kenyes fejboromre. Egesz jol habzik, megfeleloen tisztit (lovak kozott vagyok) es egesz kellemes erzetet hagy maga utan. Kb 3 napig marad vallalhato a derekig ero hajam, de valoszinuleg a szilikon hianya miatt konnyen gubancolodik a vege. Ezert az aljat en atszoktam mosni szilikonos samponnal, igy tokeletes. ;)

Avon Naturals Teafa és Uborka 2 az 1-ben Tonik és Arctisztító

Avon Naturals Teafa és Uborka 2 az 1-ben Tonik és Arctisztító
2018. október 20.

Nem hasznalom napi szinten, inkabb csak amolyan tuzoltasra mikor bezsirosodik a borom... Kellemes erzetet hagy maga utan es igy hasznalva nekem nem szaritja a borom. A kupakjat viszont gyulolom, sosem sikerul rendesen ranyomni.

ApaCare Remineralizáló Fogkrém

ApaCare Remineralizáló Fogkrém
2018. október 20.

Zomanc betegseggel kuzdok, a gellel egyutt hasznalva szinte minimalisra csokkent a fog erzekenysegem. Az ize finom, mar honapok ota hasznalom. A fogorvosom ajanlotta, tokeletesen bevalt.

Swiss-O-Par Kasmír Hajkúra

Swiss-O-Par Kasmír Hajkúra
2018. október 9.

Felkenes kozben nagyon jonak tunt, viszont mar lemosaskor ereztem, hogy tapad ossze a hajam... Szarazon sprod lett es gubancos. 10 percet volt fent. Tobb alkalomra eleg es az illata is kellemes, de osszeseggeben nem csinal semmit.

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2017. november 20.

Nehezen szántam rá magam, de összességében pozitív csalódás. BB krémhez képest elég jó fedése van. Engem az illata nem zavar, viszont a púderes finishe annál inkább. Úgy vettem észre gyorsan kell vele pacsmagolni, különben foltos lehet a végeredmény.

Balea Pfirsich & Cocos Hidratáló Hajkúra

Balea Pfirsich & Cocos Hidratáló Hajkúra
2017. november 20.

Az illata szerintem büdi, túl mű de szerencsére nem is marad sokáig meg a hajban. Eléggé lelapította a hajamat, egészséges fényt adva neki, de nagyon gyorsan zsírosodott tőle, pedig csak az alsó harmadra használtam.

Balea Pórusfinomító Tisztító Maszk Fehér Agyaggal és Cinkkel

Balea Pórusfinomító Tisztító Maszk Fehér Agyaggal és Cinkkel
2017. október 24.

Nekem felkenve egyáltalán nem csípett, még azt is mondanám hogy kellemesen hűs volt. A lemosása nehéz, de kárpótolt a szép matt arcbőr amit hagyott. DE másnap úgy kivirágzott az arcom, hogy azt hittem disznóvágás után fejeltem a pecsenyés kondérba. Még egy esélyt adok neki, lévén 2 csomag, de nincsenek nagy reményeim. Majd update, ha újra erre vetemednék.
ps. nem most lesz.

up. förtelmes kis apró bubik jelentek meg az arcomon pár nap múlva, nekem nagyon nem vált be.

Dermofil Paszta

Dermofil Paszta
2017. szeptember 20.

Utálom ezt a krémet használni, de a hatása kárpótol. :D 2 nap alatt leviszi a krátereket, érdemes emiatt csak az érintett bőrfelületen használni, mert eléggé szárít. Az illata még a szemem is marja, bár ha azt vesszük megfázás esetén igen hatásos. :D

Up: kúraszerűen alkalmazva megszüntette az akné jellegű pattanásaimat. Szupi, megérte szenvedni.

Garnier Tissue Nyugtató Maszk Kamillával

Garnier Tissue Nyugtató Maszk Kamillával
2017. május 3.

VALAKI TÖRJE EL A KEZEM, HA MÉGEGYSZER EGYÁLTALÁN KEZEMBE VENNÉM!
Gondoltam relax gyanánt fel aplikálom a pillanatnyilag probléma mentes bőrömre, hogy ihajj majd babapopsi effekt meg ilyenek. AHA! Fél órát érleltem ezt a kulimázt, még a ragacsossággal meg is barátkoztam volna, ha nem 3 sorjával kellett volna levakarnom a bőröm géles arctisztítóval..
Eredmény:
Vol.1- szárazabb bőr, mint az elmúlt két hónapban valaha;
Vol.2 - A tegnap még pattanástalan egészséges fényű arcom mára olyan, mint egy zsíros bödönbe mártott Himalája.
Ps.: 2t vettem, sh*t happens

Update 1 nap után: vörösödik az arcom és vakítóan csillog illetve nagyon sérülékeny, valaki öljön meg pls

Lush Twilight Fürdőbomba

Lush Twilight Fürdőbomba
2017. április 15.

Karácsonyra kaptam, de annyira imádom az illatát, hogy még jelenleg is szoba illatosítóként alkalmazom. :Dd