stunde67

Regisztráció dátuma: 2016. július 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. július 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Cosrx One Step Moisture Up Pad

Cosrx One Step Moisture Up Pad
2019. december 20.

Nemrég kaptam kézhez, megszerettem. Este arctisztítás után ezzel törlöm át az arcom és a nyakam, pótolva a nedvességet és ha még valami maradt volna, ezzel tuti leszedem 70 db korong van benne. Kellemesen hidratál. Utána jön a többi kence. Rétegzés híve vagyok.

GAL Kollagén Peptidek

GAL Kollagén Peptidek
2019. december 18.

Lassan 1 éve iszom, főleg halasat. Íze valóban nem a legkellemesebb, de jobb ízű, mint a marha peptid. Halashoz hozzá lehet szokni. Kevés citromot kell belenyomni... a piacon ez a legtisztább kollagén peptid. kb. 4-5 hónapnál éreztem a hatását. Vitaminjaimmal együtt veszem be. C vitamin segíti a jobb felszívódást, de szerintem nem feltétlen kell hozzá. Eljárok néha gyalogolni 4-10 km-t. Egyszer csak azt vettem észre hogy nem fáj a műtött lában több km-nyi gyaloglás után sem. A bőröm nagyon száraz volt, ami fekete harisnyán is átütött, mára ez is megszűnt. Bélölről hidratálja a bőröm, aminek kifejezetten örülök, szerintem ez lehet fontosabb mint a külső hidratálás... szóval ez olyan 2&1-ben szer. Nálam örök darab, így támogatva a fiatalosságomat. (egyébként próbáltam más gyártó folyékony kollagénjét inni, az borzalmasan gei volt a végén kuka lett majdnem az egész üveggel)

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém
2019. december 12.

váltogatom a fogkrémeket és mint sokan keresem a woow érzést, ami azon túl hogy tisztít még fehérít is.
Nekem nem volt ilyen érzésem vele soha, pedig nem dohányzom. Ugyanolyan mint más jobb fogkrém.

Catrice Prime And Fine Poreless Blur Primer

Catrice Prime And Fine Poreless Blur Primer
2019. december 12.

2-3 hete használom.. nem minden nap. Primerről azt írják: feltölti a szabad szemmel nem látható pórusokat, kisimítja, selymes tapintásúvá varázsolja a bőrt, így készíti elő az arcbőrt a tökéletes alapozáshoz. Szerintem teszi a dolgát, jó találmány lenne DE ami nagyon nem tetszik benne az, hogy "morzsálódik" Úgy érzem sminkelés után ahol le akar jönni ( morzsás) , mintha koszos lenne az arcom... majd jövök párhét múlva, remélem sikerül megfejtenem a titkát. Egyelőre nem szándékozom újra venni.

2019.december: kicsit nedves bőrre teszem fel és várok hogy megszáradjon,utána rakom fel az alapozót... nagyon ritkán használom. Mivel soha nem volt ilyen kencém, nincs összehasonlítási alapom. Köszönöm elvagyok nélküle ..

Long 4 Lashes Szempilla Növesztő Szérum

Long 4 Lashes Szempilla Növesztő Szérum
2019. január 9.

Akciósan vettem 2 db-ot, egyiket barinőmnek adtam, egyikünknek sem vált be :(
Előtte egy teljesen más márkát használtam, az jó volt...

Cosrx Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask

Cosrx Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask
2019. január 7.

wishtrendről rendeltem, nem pakolásként használtam, hanem krémként. Hűvösebb időszakokra tökéletes. Bármikor újra rendelném.

2019. január: tél van, így újra vettem, még mindig szeretem, táplál, könnyen felszívódik

Parodontax Fehérítő Fogkrém

Parodontax Fehérítő Fogkrém
2018. június 13.

Teljes tubussal elhasználtam. Sós íze van, de megszokható. Használat után kifejezetten tisztának éreztem a fogaim.
Most fordult először elő, hogy barátnőm megkérdezte fogfehérítőt használok-e... pedig több mindent kipróbáltam már hogy fehérebbek legyek a fogaim. Különösebben nem vettem észre fogfehérítő hatását, de lehet majd újraveszem.

Maange 15 db-os Ecsetkészlet

Maange 15 db-os Ecsetkészlet
2018. június 9.

Gondoltam megelőlegezem a bizalmat. Nagyon jól tettem! Régóta nézegettem az ecseteket, de baromi drágák és nem elég egy belőle. Ebayen kezdtem nézelődni és megtaláltam ezt. Várakozásomat felülmúlta, az összes ecset tökéletes állapotban van. Sörtéi puhák. Tartósságot egyelőre nem tudok mondani másfél hónapja használom. Szőre nem hullik, még 1 db-ot sem találtam. Használat előtt babasamponnal mostam ki, majd puha törölközővel finoman átnyomogattam, gumival összefogtam és fellógattam, hogy az összes nedvesség kimenjen belőle. Szépen lehet vele sminkelni. Nyele feketére festett fa, igényesen kialakított, logóval ellátott. Szerintem fogok még rendelni, ajándéknak is kitűnő.

Dr. Kelen Sunsave F50+ Gyerek Napkrém

Dr. Kelen Sunsave F50+ Gyerek Napkrém
2018. április 15.

Pár napja vettem, plasma kezelés után másfél hónapig fokozottan védeni kell a bőröm szabadban. Fehér, zsíros cucc, de könnyen felszívódik és akkor a fehéres színe is majdnem eltűnik. 5 perc után rásminkelek, azzal tökéletesen működik. Pici ütögető mozdulatokkal viszem fel az alapozót.
Nem allergizált eddig. Összetevői miatt csak 4 pontot kap, hiába tartósítószert, színezőanyagot nem tartalmaz, a Methylbenzylidene Camphor, ami UVB sugarakat szűri nem túl egészséges.

Neogranormon Kenőcs

Neogranormon Kenőcs
2018. április 4.

Örök darab a gyógyszeres fiókomban. Érzékeny bőrömre is kenhetem akár műtét után. Drágább csodakencékkel vetekszik. Nemcsak hámosít, de hidratál is.