stylespiration

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Sleek Highlighting Elixir

Sleek Highlighting Elixir
2019. április 11.

Csak egyetérteni tudok az előttem szólókkal! Alapozó alá, belekeverve, vagy sima highlighterként is hibátlan!

Sleek Lifeproof Concealer

Sleek Lifeproof Concealer
2019. április 11.

Csodálom, hogy erről a termékről nics még vélemény! Nagyon magas fedésű korrektor, a debreceni müllerben nagy a színválaszték! Könnyen eldolgozható ecsetel, kézzel és szivaccsal is. Sőt! a múltkor kifogytam az alapozóból és ezt használtam a teljes arcomra - gyönyörű matt lett az összkép. Nagyon szépen tart egész nap, harmadjára vettem újra! :)

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2019. április 11.

Nekem eddig ez A szempillaspirál pedig már sokat kipróbáltam, különböző kategóriákból. Gyönyörű fekete, építhető, nem pereg napközben, és ennek tetejében este egy álom lemosni, pillanatok műve. Nem tudom, hogy csinálták, de nálam ez 10*! :)

Colourless Max Effect

Colourless Max Effect
2018. szeptember 11.

Az én hajam már volt szőkítve, volt éjfekete, meg csokibarna, csoda, hogy a hajam nem sínylette meg. A vállig érő hajamra egy dobozzal elég volt felvinnem, és a fekete hajam 45 perc múlva ugyan olyan színű volt mint néhány doboz hajfestékkel azelőtt, kiszőkített állapotában.. Egyáltalán nem roncsolta, a dobozban lévő pakolás után puha egészséges és egységes színű volt a hajam. Fontos, hogy ez nem szőkítő, ha sosem volt szőkítve a hajad, akkor csak a saját hajszíned kapod vissza. Nekem ez 5-ös! :)

Körös Napolaj

Körös Napolaj
2015. június 10.

Támogatom @bandita véleményét. Kenegetheti ezzel magát bárki, ugyan úgy károsodik a bőr mintha semmi nem lenne rajta. Tudom, en is hasznaltam 18 évesen, nagy megelégedésemre 1 nap után isteni barna színem lett.. de a másnap jelentkező allergiás tüneteket senkinek nem kívánom!

BrushArt Face Make-Up Szivacs Szín Mix (Beauty Blender)

BrushArt Face Make-Up Szivacs Szín Mix (Beauty Blender)
2014. november 6.

Internetes parfüméria oldalarol rendeltem, es nem fuztem hozza nagy remenyeket, összehasonlitva az eredetinek es ennek az árát. Az oldalon sok szinben fel van tüntetve, de nem valasztható, veletlenszerű hogy nekem épp egy türkizkékes árnyalat jutott.

Minden alapozó felhordására kitalált eszköznél jobb!! Pici méretű, de vizcsap ala tartva alaposan megdagad. Nagyon szeretem, 5*

Magnificora Intense Pour Gold Parfüm

Magnificora Intense Pour Gold Parfüm
2014. augusztus 31.

Minket is a debreceni Plázában kapott el egy jól öltözött fiú-lány páros, hogy van e egy percunk..ilyesmire persze sosincs, de szó szerint elállták az utunkat. Mondta a fiú, hogy két illatot kellene értékelni..mikor megláttam a dobozat valószínűleg érdekes arcot vághattam, mert a fiú megkérdezte találkoztam e már ezzel az illattal..mondtam neki hogy igen, egy barátnőmnek már sikerült eladniuk ezt az "illatot". MOndtam hogy ne haragudjon de meg sem szagolom, mert én márkabuzi vagyok és csak márkás parfümöt vagyok hajlandó magamra fúni:DD (true story, shame on me :$ ) Erre megkérdezte hogy mégis milyen parfümot használok...:D Elég undorító, arcbamászó a marketing..végülis egy gúnyos mosollyal és a "hat ezzel tenyleg nem tudunk mit kezdeni" mondattal utunkra engedtek..az illat egyébként nem a legrosszabb, inkább ez mint egy vattacukros csoda, drogéria polcáról még lehet le is vennem megillatozni, de igy még akkor sem kellene ha ingyen dobálnák utánam..

Alverde Color&Care Ajakrúzs (régi)

Alverde Color&Care Ajakrúzs (régi)
2013. november 20.

59-es, Dusty Nude árnyalat van meg. Nagyon krémes, hidratálja az ajkam,nem szárad ki, mint más rúzsoktól. A színe gyönyörű nude, hidegebb rózsaszín árnyalatba hajlik, ilyet kerestem már mióta!! Szuper! :)

Fendi Fan Di Fendi EDT

Fendi Fan Di Fendi EDT
2013. november 11.

Illatmintát kaptam belőle, nekem nagyon tetszik! Tény, hogy nem valami különleges illat, de a maga kis egyszerűségével is képes feldobni a kedvem!Könnyű, légies, nőies, de mégsem mondanám hogy kevés. Őszre szerintem szuper.Nem nagyestélyi illat, sokkal inkább hétköznapi. Nem a kedvencem, de remek alkotás a maga nemében!:)

Maybelline Affinitone Mineral Alapozó

Maybelline Affinitone Mineral Alapozó
2013. november 5.

Update(11.5)

Újravettem a glamournapok alkalmával!! Amit Júniusban vettem, az október elejéig volt elég, mindennapos használat mellett. Nagyon jót tesz a bőrömnek, nem szárítja, nem okoz pattanásokat. Igaz, hogy nincsenek bőrhibám, a szeplőim miatt van szükségem bőrkiegyenlítésre, és erre remek! A hozzá való púdert használom és nekem így kitart nap végéig. Természetesen nem mindenkinek válhat be, nincs zsíros bőröm, de púder nélkül lefolyna.Ahogy írja normál, érzékeny bőrűeknek való, szóval megér egy próbát, én szeretem!:)

Jún.7.Ma vettem ezt az alapozót a cosmo kuponommal. Eredetileg a dream satin liquidért indultam, de azt megszűntették. Csalódottságomban a Bourjouis healthy mix serumot akartam megvenni és tényleg szép volt felkenve, de van egy olyan betegségem, hogy ha van kuponom akkor muszáj használni is:D Remélem beválik ez az alapozó, mert ha nem nem fog többé érdekelni a kupon, healthy mix serum lesz a nyerő és kész. Majd jövök updatelni:))