styList

Regisztráció dátuma: 2013. április 7.
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. április 7.
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: -

La Mer Creme de La Mer Hidratáló Krém

La Mer Creme de La Mer Hidratáló Krém
2019. december 2.

Túlárazott és -ennek mentén- túlértékelt krémnek tartom. Nem fricskaként, de a mezei kék Nivea érzetét hozza, illatban, állagban, hatásban is. Az árán kívül, semmi extra

Frownies Rose Water Hydrator Spray

Frownies Rose Water Hydrator Spray
2015. február 24.

Kellemes arcpermet, én ehhez (http://kremmania.hu/kremek/frownies-facial-patches-for-wrinkles-on-the-corner-of-eyes) használom.
Az http://kremmania.hu/kremek/evian-frissito-arcpermet-hez és a http://kremmania.hu/kremek/mac-fix-hez hasonló. a ránctalanító hatását nem vettem észre.

Facial Patches For Wrinkles On The Corner Of Eyes & Mouth

Facial Patches For Wrinkles On The Corner Of Eyes & Mouth
2015. február 24.

Érdekes termék, az elgondolás jó. A működés lényege, hogy a benedvesített (a hozzá való rózsavizes spray javasolt) papír ráragad a bőrre, és ahogy púposra szárad pl. a száj körül, "felszippantja" a bőrt, így a domborítás miatt a ráncok tökéletesen kisimulnak reggelre.Tényleg! De.....az eltávolítás után, az első mimikát követően a bőr csak emlékszik és szépen visszarendeződnek a ráncok, sajnos.
A kicsit megnyúlt bőr, hiába lett kihúzva, nyilván visszakúszik a helyére és már ott is a ránc.
Egy fotózás előtt pl. tökéletes megoldás photoshop helyett, vagy ha a napi mimikát akarjuk ellentámadni éjszakára, de csodára ne számítsunk azért, legalább is hosszú távúra ne.

s-he stylezone Base & Gloss 2in1 For Gel Nails

s-he stylezone Base & Gloss 2in1 For Gel Nails
2015. február 22.

Túl sűrű az állaga, nem volt jó vétel

Sally Hansen Airbrush Legs Vízálló Folyékony Harisnya Spray

Sally Hansen Airbrush Legs Vízálló Folyékony Harisnya Spray
2013. május 7.

Én még külföldön szereztem be a sajátomat, de annyira örülök, hogy már itthon is kapható, mert erősen spórolgattam, h minél tovább tartson. És ha már itt tartunk, igen gazdaságos, szavatosság ide vagy oda, kb. 4 éve vettem és most kezd kiürülni.
Nagyon szeretem ezt a "láb sminket" :), ahogy a gyártó nevezi, nagyon szépen eldolgozható, előbb a kézbe kell fújni, és úgy eloszlatni a lábon. 100%ban vízálló, így izzadásálló is, a ruhát teljes száradás után kicsit megfoghatja, de nem maradandóan, a fehérből is kijön. Kicsit csillámos, de nem mű módon. Van a Airbrush Shimmer nevezetű színtelen csillámspray, amivel néha kombinálom, de egyáltalán nem igényel plusz fényt ez a színező spray. Én a medium színt használom a világos bőrömre, akkor is jó, ha éppen fehérkés vagyok és akkor is ha már kicsit fogott a nap.
A "lábsmink" elég találó megnevezés, ugyanis a lábon közelről a túlrétegzett alapozóhoz hasonlít, krétaszerűen matt, nem túl szép, de én elnézem a tartóssága miatt.

MAC Lip Erase

MAC Lip Erase
2013. április 23.

Krémes állagú száj alapozó, én a rúzs színének módosításához használom, mert szerintem másra nemigen jó :(
Mivel krémes, egyáltalán nem tartós, mint pl. a Benefit Lip Plump-ja.
Erre a célra pedig helyettesíthető bármilyen alapozóval vagy korrektorral, ráadásul Pro termék, itthon nem is kapható, én Párizsban szereztem be, de ha tudom, h csak ennyit tud, nem metrózok érte!!
Bár a csomagolás kicsinek tűnik, mégis ráromlik az emberre,mert micro-pöttynyi kell csak belőle, 2 éve vettem és a napi használat ellenére szinte tele van...

Estée Lauder Double Wear Light Alapozó

Estée Lauder Double Wear Light Alapozó
2013. április 7.

Évekig a sima (üveges) Double Wear-t használtam, de most erre váltottam. Könnyed, szépen lehet vele dolgozni, jól viselkedik a bőrön. Én az 1est és a 3ast használom, magukban és keverve is, így kijön belőlük egy 2es is :)

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2013. április 7.

Sokáig használtam és akkoriban szerettem is nagyon, aztán valahogy a szín (pebble04) már nem passzolt és az állaga sem. Krétásra száradt a bőrömön, megül a ráncokban.
A csomagolása sem praktikus, öntögetni kell vagy nyúlkálni az üvegbe.
Azóta a Light verziókat használom.

Model In a Bottle Long Lasting Eyebrow Sealer

Model In a Bottle Long Lasting Eyebrow Sealer
2013. április 7.

Mivel a kedvencemet, a Benefit She Laq-ját megszüntették, most ezt használom. Netes vélemények alapján döntöttem e mellett, de tovább fogok keresgélni, mert nem vagyok teljesen elégedett.
A ceruzás szemöldökömet nem tartja a helyén, kopik, dörzsölhető, és - mivel eleve meleg vizet írnak az eltávolításhoz - nem vízálló!

Benefit She Laq

Benefit She Laq
2013. április 7.

Ez egy csudaszuper termék (volt)!
Fixáló folyadék, ami a leírás szerint szemre, szájra, stb. használható. A csomagolás is cuki, kis szütyőben 3 db segédeszköz (ecsetek és spirál) volt a felvitelhez.
Én a félig rajzolt szemöldökömre használtam, és hóban, fagyban, vízben, levegőben, szóval mindenféle körülménynek ellenállt, a "vonal" a helyén maradt egész nap! A sapka sem tudta ledörzsölni.
Amit nem szerettem, az az, hogy fényesre száradt, ez kicsit zavaró volt bizonyos szögből, de elnéztem, mert amúgy nagy kedvencem volt, míg meg nem szűnt. Helyette most a Model In A Bottle verzióját használom, amiről ezt a sok jót nem mondhatom már el.