Sueann

Regisztráció dátuma: 2013. március 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. március 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Bio Levendulával

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Bio Levendulával
2018. november 25.

Kb 3 éve használom ezeket a termékeket. Sokáig elég, igy a kissé borsós árát megéri nekem. Eddig 3 illatban használtam ezeket a termékeket: levendulás, argán olajos, teafás. Mindegyik bejött. Persze előfordul, hogy izzadok és ezt nem is akarom megakadályozni, de nincs izzadság szagom.

Update: Évek óta ez az a termék, ami működik vagyis ami egész nap szagtalanítja az izzadságot. Mindegy, hogy munka, meleg, sport van-e. Próbáltam közben más terméket is, de az organic terméke a nyerő. Mindig visszatérek hozzá.

Dr. Scheller Bio Wildrose Anti-Age/De-Pigment Serum

Dr. Scheller Bio Wildrose Anti-Age/De-Pigment Serum
2018. november 25.

Nekem bejött ez a szérum. Nappali krém alá használom, ami másik natur márka. A pigment halványitó és ránctalanító hatásról egyelőre nem tudok kommentelni, amúgy is a megelőzést fontosabbnak tartom, de a bőröm szereti és a nappali krémmel együtt jól karbantartják a bőröm. (nem zsírosít és hidratált bőr) És ami fontos, azon kevés termékek egyike, ami nem irritálja a bőröm, és nem hoz elő bőrpanaszokat.

Terra Naturi Nappali Krém Érett Bőrre

Terra Naturi Nappali Krém Érett Bőrre
2018. november 25.

Pozitív meglepetés volt ez az 1000 Ft-os natur krém. Már elhasználtam egy flakonnal és végig szépen karbantartotta a problémás bőröm. Soha, de tényleg egy napra sem jött elő a dermatitiszem, vagy rosaceám mióta használtam. Nem emlékszem rá, hogy ilyen korábban lett volna. Hidratál és egész nap szép a bőr tőle. Nem tűnik el nyomtalanul és nem zsirosít. A végeredmény egy kellemes érzetű, tapintású, jól ápolt bőr. Este még mindig hidratált bőr. Az anti aging hatásról nem tudok mondani semmit, de az is eredmény, ha ezzel a hatásával a megelőzésben részt vesz. Lehet rá tenni sminket, cc krémet. Ma már kicsit másképp néz ki a csomagolás mint a képen. Anti agingben lehet turbozni az olajával és esetleg más natur szérumokkal, alátéve.

Terra Naturi Arcápoló Kapszulák Érett Bőrre Gránátalma & Argánolaj

Terra Naturi Arcápoló Kapszulák Érett Bőrre Gránátalma & Argánolaj
2018. november 25.

Jónak tartom a Müller ezen termékcsaládját, a gránátalmás 1000 Ft-os krémje felveszei a versenyt, sőt lenyomja a drágább natur krémeket a piacon. Ezzel az olajjal együtt nagyon szépen működik. Szereti a bőröm mindkettőt és mióta ezt használom picit sem jött elő a dermatitiszem, amin nagyon meg vagyok lepődve, pozitív értelemben. Az olajat éjjelre használom csak, kb hetente kétszer, vízzel belemaszirozva a bőrömbe. Nagyon elégedett vagyok velük és a bőröm állapotával mióta használom. Nulla bőrprobléma.

Terra Naturi Hyaluron-Booster Ampulla

Terra Naturi Hyaluron-Booster Ampulla
2018. november 25.

Sajnos, az én érzékeny bőröm nem szereti. (dermatisz és rosacea hajlam) Valószínűleg az elöl lévő alkolhol miatt reagál érzékenyen rá a bőröm. Észrevettem, hogy az erősen alkoholos készítményekre rosszul reagál a bőröm.

Evolve Organic Beauty Bőrmegújító Nappali Krém

Evolve Organic Beauty Bőrmegújító Nappali Krém
2017. június 13.

Update: kevés a korosztályomnak, de ettől imádnivaló krém.

Csak egy 30 ml-st mertem rendelni egyelőre az itteni vélemények alapján. Még mindig keresem a tuti krémem és ez következik a tesztelendők között. Kicsit változott a bőröm állapota most tavaszra megint (nem mintha nem lenne elég bajom) és a korábbi bevált cuccok, most nem működnek úgy mint rég. Valószínűleg energia és vitamin hiányos a bőröm, kis vizhiánnyal megspékélve. Az apró ráncok elkezdtek megijeszteni. Spriccelem rózsavízzel ezerrel. A dado senseket tudtam úgy keverni, hogy működjön és saját olajat is készítettem, ami turbózza a krémjeim, a saját készítésű csokis pakolás meg nagyon jó, csináljátok meg otthon.(interneten sok verzió van fent)
De hogy erről a krémről is írjak: Maradni akartam a természet adta krémeknél, ez az. Az illata, állaga valami csoda. Azonnal felszívja a bőröm. Utána kenem, és azt is felszívja nyomtalanul. Gondolom az egész üveggel megenné, ha felkenném. Szóval szereti a bőröm és bársonyos bőr marad utána. A hialuron nekem nem szokott bejönni, erre nagyon kiváncsi leszek és végülis inkább a peptidek miatt rendeltem meg. Szereti a bőröm egyértelmű. Az inkább a kérdés, hogy elég lesz-e neki. Ha a ráncokat, vizhiányokat is kisimítja, update-elek.

Alverde Sensitiv 3in1 Reinigungsschaum Arclemosó Hab

Alverde Sensitiv 3in1 Reinigungsschaum Arclemosó Hab
2017. június 13.

Sokáig szerettem, de valamit változtattak az összetételen, amikor a pumpás flakonba tették és azóta iszonyatosan szárítja a bőröm, és valszeg az alkohol miatt, ahogy juditjanka is írja.

Alverde Q10 Szemkörnyékápoló Szérum

Alverde Q10 Szemkörnyékápoló Szérum
2017. június 13.

Jó kis krém, de nem a korosztályomnak. Egyetértek azzal, hogy megelőzésre huszonéveseknek való.

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2017. június 13.

Már sokadik tégelyt használom el. Imádom. Az illatát kevésbé, de nem zavar. Elég hosszú idejú használat tapasztalatairól tudok beszámolni (kb 2 év). A bőrömet megfelelő hidratáltsági szinten tartja, nem szárad ki, mint régebben szokott, főleg télen és nem hámlik. Igaz, hogy a túsfürdőm is természetes (szintén az alverdéseket használom).

Annemarie Börlind LL Regeneration Hidratáló Krémpakolás

Annemarie Börlind LL Regeneration Hidratáló Krémpakolás
2017. június 8.

Az én bőröm már az első felkenéskor csipte. Valamelyik összetevőjét nem szereti a bőröm.