sueberry

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Clean&Clear Morning Energy Élénkítő Arctisztító Tonik

Clean&Clear Morning Energy Élénkítő Arctisztító Tonik
2018. augusztus 12.

Semmit nem csinál a bőrömmel, szerintem el sem fogom használni.

Bioderma Sébium Global

Bioderma Sébium Global
2018. augusztus 10.

Bőrgyógyász ajánlotta. Nem tapasztaltam irritációt, és megfelelő állagú, könnyen felszívódó krémnek találtam. A fokozott faggyútermeléssel kapcsolatban sajnos én semmilyen változást nem tapasztaltam.

Bioderma Sébium Szérum

Bioderma Sébium Szérum
2018. augusztus 10.

Nem éreztem javulást a bőrömön ettől a szertől, viszont nem is ártott legalább. Még végighasználom a flakont, mert kidobni sajnálom, de nem az én bőrömre való sajnos.

Bioderma Photoderm AKN Mat SPF30/UVA13

Bioderma Photoderm AKN Mat SPF30/UVA13
2018. augusztus 10.

Bőrgyógyászom javaslatára vállasztottam ezt a fényvédőt. Jól működik, ami a bőröm védelmét illeti, a matt hatásból viszont semmit nem érzékeltem. Megjelenik nála a a fehér maszkos hatás, illetve tapasztalatom szerint rosszul rétegezhető és könnyen "gyűrődik".

Kenzo L'eau Par

Kenzo L'eau Par
2018. augusztus 10.

15 éve kedvencem, hétköznapra nem is tudok mást elképzelni. Friss, megunhatatlan, tiszta illat.

Dolce & Gabbana The One

Dolce & Gabbana The One
2018. augusztus 10.

Párom választotta egyszer, és közös kedvenc lett. Igazán nőies illat.

Avon Sun After Sun Napbarnított Bőrszínt Élénkítő Csillogó Testápoló

Avon Sun After Sun Napbarnított Bőrszínt Élénkítő Csillogó Testápoló
2018. augusztus 10.

Nagy szerelem ez a termék nálam. Ha nem napoztam, de kivágottabb ruhát vagy rövidebbet veszek fel, akkor is szeretem használni. Nagyon csillog, ami láthatatlanná teszi az apróbb bőrhibákat és üdeséget kölcsönöz. Hátrányaként meg kell említeni, hogy foltot hagy ameddig nem szívódik fel teljesen ezért egy csillagot levonok.

Dr. Kelen Sport Start Bemelegítő Krém

Dr. Kelen Sport Start Bemelegítő Krém
2018. augusztus 10.

Versenyfelkészülés alatt a diétás szakaszban már minden edzéshez használom a bemelegítő krémet. Nagyon erős fahéjas szaga van, ami engem nem zavar. Erős helyi bővérűséget okoz, és bizserget, a bőröm kipirul tőle a bekent telületen. Nagyon hasznosnak találom! Doppingmentes termék!

Dr. Kelen Sport Stop Izomlazító Gél

Dr. Kelen Sport Stop Izomlazító Gél
2018. augusztus 10.

Bersenyfelkészülés alatt sokszor mentette meg az életemet 😀 Túledzett, brutális izomlázban sajgó izmokra nekem biztos enyhülést ad. Egy-egy kemény edzés után nyújtás és smr henger után nálam kötelező darab. És azt ígéri, doppingmentes!

Hylamide Matte 12

Hylamide Matte 12
2018. augusztus 10.

Érzékeltem mattító hatást és szeretem az enyhe bársonyos érzést amit a bőrömön hagy. Óvatosan kell bánni a mennyiséggel, mert nehéz eloszlatni és ha sok sikerül felrostozódik. 12 órás matt hatást nem tud, olajos kombi bőrön legalábbis nem.