sugarcane

Regisztráció dátuma: 2014. január 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Biola Bio Bearberry Age Control Szemkörnyékápoló Gél

Biola Bio Bearberry Age Control Szemkörnyékápoló Gél
2020. július 1.

Nem tapasztaltam kukacosodást, sem fehér réteget.
A szemem sem irritálja, pedig egyébként nagyon érzékeny.
Kifejezetten kellemes viselni, javít a szemkörnyékem állapotán.
Pumpáláskor a krémből hatalmas adag jön ki, még óvatosan nyomással is, ez nagyon nem tetszik, pocsékolásnak tartom.
Ennek ellenére összességében szerintem ez egy nagyon jó krém, elégedett vagyok vele.

Slava Zaitsev Maroussia

Slava Zaitsev Maroussia
2018. november 25.

A sok pozitív vélemény engem sem hagyott nyugodni, és már régóta meg akartam ismerkedni ezzel az illattal, így beszereztem belőle egy 10 ml-es fújóst.
Jó ég, még szerencse, hogy csak ennyit!
Életem legrosszabb illatélményei közé sorolhatom parfümök terén a vele való találkozást.
Egyszerűen nem tudom értelmezni, hogy mi is akar ez lenni. Még ha kölnis lenne, régimódi, azt elnézném neki, mert igazából ilyesmire is számítottam. Az első próba után rövid időn belül le kellett mosnom, elviselhetetlen, olvadt műanyag szaga volt rajtam, némi édeskés felhanggal. Nem adtam fel, újra próbálkoztam, de akkor sem muzsikált szebben. Már nem kap újabb esélyt, mert én ezt az illatot soha többé nem akarom újra érezni.

Laura Biagiotti Venezia

Laura Biagiotti Venezia
2018. november 25.

Orrbavágóan tömény, émelyítően édes, erőszakos illat, szinte megfojt.
Órák múlva csillapodik csak le, akkorra érdekes módon meglepően kellemes lesz, de nem annyira, hogy megérje miatta a túl hosszúra nyúló dühögését elviselni.
Nagy kíváncsi voltam erre az illata, de sajnos, nem erre számítottam. Számomra csalódás.
A márka miatta kap 2 🌟-ot.

Trend It Up Vízálló Szemöldökpúder

Trend It Up Vízálló Szemöldökpúder
2018. augusztus 19.

Nekem nem sikerült olyan olcsón hozzájutnom, mint olvasom némely véleménynél, 700 forintért vettem, de így is megérte.
Nagyon pozitívan csalódtam benne, ugyanis nem sokat vártam tőle.
A szemöldökporokban nem volt eddig túl sok bizodalmam, de ez termék most meggyőzött.
Könnyű és gyors a felvitele, teljesen természetes hatást tudok vele elérni, és egész nap a helyén marad.
A színe is nagyon jó, hamvas barna, vörös árnyalat nélkül.
Az ecsete valóban vicc, használhatatlan.

Balea Spray-On Trockenspülung

Balea Spray-On Trockenspülung
2018. augusztus 19.

Szerintem nem rossz ez a termék, ha a rendeltetési céljának megfelelően használjuk és nem szárazsamponként, mivel nem az.
Ez egy hajbalzsam, száraz hajra, 2 hajmosás közötti hajápoló.
Persze, én is mellényúltam a polcon, itthon vettem csak észre a bakit, bosszankodtam is.
De kipróbáltam csak a hajvégekre fújva és azt kell mondjam szépen hidratálta a tincseimet, zsíros hatás és elnehezítés nélkül.
Az nem az ő hibája, hogy a dm-ben a szárazsamponok közé van kitéve... 😡

Diadermine pH5 Beruhigendes Micellás Arclemosó Víz

Diadermine pH5 Beruhigendes Micellás Arclemosó Víz
2018. augusztus 15.

A nem vízálló sminkkel alig bír el és ami a legrosszabb, a szememet csípi.
Arról, nem is beszélve, hogy a használata után húzódik a bőröm.
Szóval semmilyen téren nem teljesített jól, a kellemes állag sem menti meg az egy ⭐-ra való értékeléstől.

J.Fenzi Retruard My Life EDP

J.Fenzi Retruard My Life EDP
2018. augusztus 5.

Mind külcsín, mind belbecs tekintetében, ezen az áron tökéletes.
Nagyon kellemes, lineáris, tiszta illat, mindenféle, az utánzatokra néha jellemző mellékzönge nélkül.
Tartós is, rajtam 6-7 órát simán kibír és ebben a nagy melegben sem csúszik szét.
Hűvösebb időben valószínűleg még jobb lesz.
Az eredetit nem ismerem, így az ahhoz való hasonlatosságát nem tudom megítélni, de az 5 csillag mindenképp jár neki.

Laura Biagiotti Due Donna EDP

Laura Biagiotti Due Donna EDP
2018. augusztus 3.

Finom, tiszta, nőies, nappali, irodabarát illat amit nagyon tudnék szeretni, ha rajtam nem fanyar, savanykás lenne a leszáradása.
Így azonban számomra hordhatalan.

Emanuel Ungaro Diva

Emanuel Ungaro Diva
2018. augusztus 3.

Nyomokban sem "dívás" rajtam, amit nem is bánok, mivel magam sem vagyok egy díva alkat.
Amit viszont kapok, az egy minőségi, füstös-fás, kitűnően összerakott remekmű, amely mellett a mai, trendi illatok nagy része szégyenkezve elbújhatna.
Ebben munka van. Kortalan, klasszikus.
Utóbbi idők parfümvásárlásos ámokfutásaim legjobb vétele, örülök, hogy rátaláltam erre a kincsre.

Balea Trockenshampoo Tropical Coconut

Balea Trockenshampoo Tropical Coconut
2018. augusztus 3.

Mint szárazsampon nem lenne rossz, de az illata nagyon mű és intenzív, csíkhúzós, mindenen átérződő. Konkrétan kínosan éreztem magam miatta a munkahelyemen.
Azért elhasználom, de nem veszem újra.