Sugicka

Regisztráció dátuma: 2016. december 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. december 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

L'Oreal Paris Hydra Specialist Hidratáló Szemkörnyékápoló

L'Oreal Paris Hydra Specialist Hidratáló Szemkörnyékápoló
2018. október 23.

Egy tengellyel használtam már el, és mondhatom, hogy Szuper ápoló. Nem ragacsos, nem kelt zsíros érzetet, hamar beszívódik.
Én este használom és reggelre még ha nem indokolt, akkoris kisimult a szemem környéke.
Sokat dolgozok éjszakai műszakban, s bár a genetikám ilyen szempontból szerencsés, azért látszik a fáradtság, ezért vásároltam az itteni vélemények alapján. Egyáltalán nem bántam meg!

Schauma Ápoló Spraybalzsam Selymes Fésülés

Schauma Ápoló Spraybalzsam Selymes Fésülés
2018. augusztus 12.

Az illata nagyon kellemes. A hatása.... hát a fene tudja, nekem túlzottan puhává tette a hajam, teljesen tartás nélküli lett, viszont könnyen kifésülhető, ami nálam nagy fegyvertény.
Nem újravevős, de egy próbát megért, el fogom használni.

Schwarzkopf Osis+ Whipped Wax

Schwarzkopf Osis+ Whipped Wax
2018. augusztus 12.

Először megriasztott az ára, de miután a kedvenc hajkencém eltűnt a piacról, így vmit mindenképp kellett szereznem helyette. A fodrászkellékes csajszi ajánlotta.
Örülök, hogy megvettem. Iszonyú kevés kell belőle (rövid a hajam), abszolút nem ragasztja össze a hajam, nem lesz tőle zsíros, nem rakodik rá, mintha ott sem lenne, viszont a tartást biztosítja. Talán az illata kicsit pasis, de nem tolakodóan... Imádom!!!

Balea Professional Oil Repair Hajolaj

Balea Professional Oil Repair Hajolaj
2017. június 18.

Imádós! Amit ígér, azt maximálisan hozza. Nekem az illata annyira nem tetszik, mint itt a legtöbb véleményezőnek, de ez azt hiszem ízlés dolga.
Elég gazdaságos, 2-3 hónapja használom, még több, mint a fele megvan, pedig én az egész hajhosszra használom hajmosáskor, és 2 mosás között minden nap a hajvégeimre.
Mintha folyékony selymet raknék a hajamra, viszont cseppet sem zsírosít, de szinte érzem, hogy táplál.

Kallos Lab35 Kétfázisú Kifésülést Könnyítő Hajkondícionáló Spray

Kallos Lab35 Kétfázisú Kifésülést Könnyítő Hajkondícionáló Spray
2017. június 18.

Maradjunk annyiban, hogy minimálisan segít kócos hajam kifésülésében, bár fényes és puha lesz tőle a hajam, a hajvégeim erősen drótszerűek lettek...és de, nehezíti a hajat, viszont isteni az illata.

Garnier Fructis Grow Strong Hajbalzsam (régi)

Garnier Fructis Grow Strong Hajbalzsam (régi)

Szuper!
Jó ideig nem használtam balzsamot, mert mindtől totál zsíros lett a hajam, de ezt ajándékba kaptam, gondoltam eltolom.
Isteni fincsi puha tőle a hajam, imádom. Meglepetés volt, hogy az addig szokásos hajmosások közötti időt simán kitolta 1-2 nappal, mindezt úgy, hogy nem szárít. Az illata mennyei, napok múltán is érzem a hajamon.
Mindenképpen újravevős. ( mondjuk a hátközépig érő hajamhoz elég giga mennyiség kell, de kit érdekel 😉)

Elseve Fibralogy Hajszálvastagító Dupla-Szérum

Elseve Fibralogy Hajszálvastagító Dupla-Szérum
2017. január 14.

Imádom, de ez a kis kiszerelés ennyi pénzért...akciós polcon volt a DM-ben, így kipróbáltam. Ha nem kerülne ennyibe tuti újravenném.
Száraz hajra használtam, csodát tett, mintha frissen lenne mosva a hajam. Isteni az illata, fényesít, nem kócol. Persze nem lesz tőle vastagabb a hajszálam...

Balea Professional More Blond Balzsam (régi)

Balea Professional More Blond Balzsam (régi)
2017. január 14.

Mint balzsam teszi a dolgát, de egy cseppet sem szőkít. Illata finom, állaga nekem kicsit sűrű, így nehéz eloszlatni és kimosni.

Kallos Biotin Hajszépítő Pakolás

Kallos Biotin Hajszépítő Pakolás
2017. január 14.

Nem csodaszer, de azért teszi a dolgát. Imádom az illatát, segít a kifésülésben.
Viszont rengeteg kell belőle, nehéz eloszlatni és nehéz kimosni...

Garnier Fructis Miraculous Oil Repair 3 Hajápoló Olaj (régi)

Garnier Fructis Miraculous Oil Repair 3 Hajápoló Olaj (régi)
2017. január 14.

Nekem bevállt, ápol rendesen, először fura volt olajat tenni a hajamra, gondoltam holnap moshatok megint hajat, hát cseppet sem ez a helyzet... könnyebben fésülöm a hajam, az amúgy gyárilag fénytelen hajam jobban fest, egészségesebbnek néz ki.
Giga kiszerelés, kevés kell belőle.
Egy bajom van vele, az a borzasztóan tolakodó illata.