SuicideCandy

Regisztráció dátuma: 2013. március 1.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 1.
Bőrprobléma: -

Tihanyi Levendula Manufaktúra Levendula-Jázmin EDP

Tihanyi Levendula Manufaktúra Levendula-Jázmin EDP
2018. november 11.

Én nagyon beleszerettem ebbe az illatba. Nagyon különleges és tartós, finom illat. Igazán megéri az árát.

Avon Naturals Rózsa Arcfrissítő Víz

Avon Naturals Rózsa Arcfrissítő Víz
2018. február 1.

Sokáig úgy voltam vele, hogy ez igazi rózsavíz. Milyen naív is voltam. :O Csak nekem megtévesztő hogy a neve rózsavíz? Miközben alig van benne..? Az illata kellemes egyébként. De a közepesen rossz összetevői miatt kap egy 2-est.
Arcra egyébként nem használtam, csak kozmetikai alapanyagnak tartogattam, de így az is felejtős.

Remington Shine Therapy SS9950

Remington Shine Therapy SS9950
2018. január 20.

Kedvenc hajvasalóm volt. 6 évig nyúztam, míg megadta magát. 140 fokon is szépen kivasalta a hajam. A mostani Remington Pearl hajvasalóm min. 170 fokon képes ugyanerre, pedig vékonyabb szálú lett a hajam. A lapjai szépen összeértek, ezért alaposan simítottak. Hiányzik. :/

Yves Rocher Jardins du Monde Brazíliai Kávé Tusfürdő

Yves Rocher Jardins du Monde Brazíliai Kávé Tusfürdő
2014. október 11.

Imádom mintha tejeskávéban fürdenék :D

Kallos Banán Hajerősítő Pakolás Multivitamin Komplex-szel

Kallos Banán Hajerősítő Pakolás Multivitamin Komplex-szel
2014. október 11.

Kicsit furi lesz amit írni fogok de én összekevertem a csokis hajpakolásukkal és valami isteni illatuk lett :D igazi csokis banán aww :D és még összekeverve is hatásos :D nekem tetszik :D külön külön szerintem nem egy elsőosztályú illat na de együtt.. :D ááá :D

Balea "Ausztrália" Folyékony Szappan

Balea "Ausztrália" Folyékony Szappan
2014. július 12.

Imádtam az illatát :) kedvenc folyékony szappanom volt kár hogy csak limitált kiadás volt :(

Balea Fürdőrúd - Citromfű

Balea Fürdőrúd - Citromfű
2014. július 12.

Egyszer próbáltam. Isteni illata van. Remekül hidratál, fürdés után is. Olajos érzetet hagy maga után a bőrön de én ennek csak örültem. Mert testápoló helyett amúgy is sokkal jobb vizes bőrre olajat felvinni de így ezután felesleges lenne :)

Balea Szív Alakú Fürdőgolyó "Happiness"

Balea Szív Alakú Fürdőgolyó "Happiness"
2014. július 12.

Még nem próbáltam fürdéshez. De az illatáért odavagyok. Ruhaillatosításra használom. xD De sajnálom elhasználni mert már nem lehet kapni és egész nap elszagolgatnám... és az is plusz hogy nincs benne semmi káros anyag :)

Alverde Hajvégápoló Fluid Szőlőmag- és Avokádóolajjal

Alverde Hajvégápoló Fluid Szőlőmag- és Avokádóolajjal
2014. július 12.

Elhasználtam egy tubussal.. de többet nem veszem újra.. Tényleg csak egy híg izé... nem ért semmit.. azt hiszem amikor már csak egy kicsi volt benne valamelyik hajápolóval kombinálva szuper volt.. de már fogalmam sincs melyikkel...
Pedig imádom az Alverdé-t mint márkát.. és a legtöbb termékét... de ez nagy csalódás volt. :/

Kallos Csokoládé Intenzív Regeneráló Hajpakolás Száraz és Töredezett Hajra

Kallos Csokoládé Intenzív Regeneráló Hajpakolás Száraz és Töredezett Hajra
2014. július 12.

Nekem az illata ilyen olcsóbb és nem a legjobb minőségű tejcsokikéra emlékeztet xD
De tegnap próbáltam ki és tényleg szuper! Szép fényes lett tőle a hajam, legalábbis hajmosás után könnyen ki tudtam fésülni tőle ami nálam szinte csoda, mert annyira törik meg gubancolódik a hajam hogy hajmosás után először csak kézzel mertem szétszedni akármit használtam rá eddig gliss kurtól elkezdve minden de mindennel próbálkoztam hajpakolás+hajbalzsam+hajvégápoló olaj stb...
Remélem hogy hosszabb távon is beválik, nem fogja meg szokni a hajam vagy ami még rosszabb utána még jobban szárítani. Mert tényleg nagyon tetszik ez a kis cucc.. és ár érték arányban is kitűnő. :)