Suklaakeiju

Regisztráció dátuma: 2013. május 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. május 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Olivia Sheavajas Kecsketejes Szappan

Olivia Sheavajas Kecsketejes Szappan
2013. november 19.

Anyunak vettem, első fürdőszappanja, és imádja. Száraz bőre van, de ez után nem kell használnia testápolót. Nagyon finom, citrusos illata van.
Négy csillag csak azért, mert gyorsan fogy, és nagyon hamar széttört. (Az én ilang-ilangosomnak már kevesebb mint fele van csak meg, és nem tört még szét, pedig ugyanúgy használjuk és tároljuk.)

Naturissimo Gyöngyvirág Krémbázis (régi)

Naturissimo Gyöngyvirág Krémbázis (régi)
2013. november 16.

Ez mindenre jó, benne van minden, és még sokkal több, amit, ha magamnak készítenék krémet, beletennék. Azért vettem, hogy keverjek bele a kedvenc illóolajaimból, és így készítsek külön arc-, kéz-, és hajkrémet magamnak és anyunak is, de még nem vettem a fáradságot erre a műveletre, úgyhogy egyelőre magában használom - és így is imádom.

Eddig ez a leghatékonyabb kézkrémem, és az arcomra is kiváló, annak ellenére, hogy ez jóval nehezebb, sűrűbb és zsírosabb krém, mint amiket eddig használni mertem a zsíros arcbőrömre (többnyire csak géleket). Azonnal beszívódik, nem hagy maszk-ézrést.

Nagyon kevés kell belőle, és gyönyörű összetevői vannak, úgyhogy megérte az árát.

Olivia Szappan Ylang-ylanggal

Olivia Szappan Ylang-ylanggal
2013. november 15.

Imádom az Olivia szappanokat!
Normál bőröm van, ami bizonyos tusfürgők után húzódni szokott kicsit, de ez a szappan bevált. Nagyon szeretem, kellemes használni, pont jó a mérete, nem mászkosodik, csodásan, krémesen habzik, finom illata van, ami mindig belengi a kis fürdőszobámat, nem kell belőle sok, így gazdaságos is, és az összetevői is kifogástalanok.

Dabur Vatika Korpásodás Elleni Sampon Citrommal, Joghurttal, Teafa Olajjal, Mentával

2013. szeptember 28.

Mikor megrendeltem, naivan azt hittem, hogy ebbe nem tesznek mérgeket, de sajnos ebben is benne vannak a mumusok, emiatt nem veszem újra. Páromnak vettem. Én csak egyszer próbáltam ki, akkor kellemes volt használni, nem kellett balzsam (a legtöbb sampon után használok). Párom használta el, akinél egy flakon után nem vettem észre javulást. Samponnak jó, de nem csodaszer, viszont így drágállom.

Emami Ayucare Neem Arclemosó

Emami Ayucare Neem Arclemosó
2013. szeptember 28.

Akit viszont ez nem zavar, annak ajánlom, mert nagyon jól működött. Saját olajkeveréket használok tonik és arckrém helyett, azzal együtt tökéletesen karban tartotta az amúgy erősen zsírosodó arcbőrömet nyáron. (Külön-külön kevésnek bizonyultak.)
Jól habzik, ezért nagyon kevéske is elég belőle, így hónapokig elég, annak ellenére, hogy csak 50 ml.
Egy csillag mínusz a mumusok miatt.

Oriflame Aktív Körömvédő és -Erősítő

Oriflame Aktív Körömvédő és -Erősítő
2013. augusztus 22.

Egyszer próbáltam, de elég volt. Talán sokat vártam tőle, de ez is csak egy lakk, amit körömlakklemosóval kell lemosni (sajnos ugyanolyan gyakran, mint a többi oriflame-es lakkot), így ugyanúgy tönkremegy a körmöm hosszú távon, mint a lakkozástól. Azt viszont meg kell hagyni, hogy nagyon jó az állaga, könnyű vele dolgozni, és nagyon szép, természetes színt ad a körmöknek. (Nekem már egy réteges felvitel után is olyan a színe, mint a képen, jól fed.)

Tulasi Aromaterápiás Körömvirág Szappan

Tulasi Aromaterápiás Körömvirág Szappan
2013. május 28.

Változhatott ennek az összetétele az idők folyamán, mert amit én most vettem, azon kétszer annyi összetevő van felsorolva, mint itt (ugyanez a neve, ugyanígy néz ki a szappan és a csomagolás).
Az első szappanom, amit fürdéshez vettem, ezt ajánlották. Kétszer használtam, eddig tetszik, jó az állaga és az illata - viszont csak négy csillagot kap, mert tényleg néha "keménykednek" benne a növénydarabkák, valamint az én összetevőlistámon szerepel pár vitatott anyag is.
Összességében kellemes élmény egy kezdő szappanosnak. :)

Goloka Frangipani

Goloka Frangipani
2013. május 28.

A többihez képest ennek visszafogottabb, nekem kellemesebb illata van. Nem tartós, viszont pici az üvegcséje (golyós), így magammal tudom vinni, és frissíteni a nap folyamán, vagy ha épp változik a hangulatom, akkor cserélgethetem is az illatokat. Gyorsan beszívódik, teljesen természetes, nemhogy nem mérgez, még ápol is, mivel jojoba olaj az alapja. Felváltva használom ezeket a régi parfümjeimmel, mert úgy érzem, nem illik minden öltözékhez ez a "boszis" illatvilág, amit ezek a parfümök képviselnek.
Egy hete használom, eddig szeretem. :)

Goloka Blue Lotus

Goloka Blue Lotus
2013. május 28.

Végigillatoltam az összeset egy boltban, és nálam messze ez viszi a pálmát. Nagyon finom, édes virágillata van, imádom. Nem tartós, viszont pici az üvegcséje (golyós), így magammal tudom vinni, és frissíteni a nap folyamán, vagy ha épp változik a hangulatom, akkor cserélgethetem is az illatokat. Gyorsan beszívódik, teljesen természetes, nemhogy nem mérgez, még ápol is. Felváltva használom a régi parfümömmel, mert úgy érzem, nem illik minden öltözékhez ez a "boszis" illatvilág, amit ezek a parfümök képviselnek.
Egy hete használom, eddig szeretem. :)

Tulasi Fürdőbalzsamok

Tulasi Fürdőbalzsamok
2013. május 9.

Pár napja használom. A natúr változatát vettem meg, és tettem bele a párom és magam igényeire szabott illóolajakat. Így is érződik kicsit az alapszaga - ami nem kifejezetten rossz, csak szokatlan az agyonillatosított cuccok után -, de fürdés után már csak az olajok kellemes illata marad a bőrömön és a fürdőszobában.
Híg és szinte egyáltalán nem habzik, ezért kicsit másképp kell vele mosakodnom, mint ahogy a "normál" tusfürdőkkel tettem korábban, de ugyanazt a tisztaságérzetet nyújtja - annyi különbséggel, hogy ez nem hagy olyan "lemoshatatlan nyálkát" a bőrömön, mint a tusfürdők.
Nagyon jó alapnak, és természetes olajokkal testre lehet szabni a plusz hatását és illatát. Szeretem.
4 csillag, mert még várom a csodát.