Sukopimi

Regisztráció dátuma: 2014. július 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. július 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Ordinary High-Spreadability Fluid Primer

The Ordinary High-Spreadability Fluid Primer
2018. május 29.

Nem tudom, próbáltam-e már valaha ennyie jó primert, pedig sokkal próbálkoztam. Soha nem használtam még olyan primert, aminek a felvitele után erősen elgondolkodtam, hogy egyáltalán sminkeljek-e, annyira szép egységes arcbőrt biztosított önmagában. Na ez ilyen. Sima, matt, pórusmentes, áh imádom. Ráadásul mindegyik alapozóm szebb fölötte, mint bármelyik eddig próbált primer fölött, a rosszabbakat is széppé teszi. Szagot egyáltalán nem érzek, az egyetlen dolog ami nem tetszik, az az állaga, szerintem nagyon folyós, de ezzel meg tudok békélni. Egészen biztosan újra fogom venni, nem drága, és ahogy most látom, sokáig elég is lesz, de még ha nem is lenne így, akkor is újravenném, annyira jó :D

Catrice Prime And Fine Professional Contouring Palette

Catrice Prime And Fine Professional Contouring Palette
2017. április 14.

A színe miatt vettem meg, végre egy kontúrozó aminek nincs vöröses tónusa, inkáb hideg barnának mondanám, amivel nagyon ritkán találkozom sajnos, ha kontúrpalettát vennék. Nekem a pigmentáltságával sem voltak bajok, az ára is nagyon jó, szóval nem bántam meg. A highlight részét én sem használom, az az árnyalat nem tetszik. A 010es verzió van meg belőle. Biztos újraveszem, ha elfogy.

Nivea Men After Shave Balzsam Érzékeny Bőrre

Nivea Men After Shave Balzsam Érzékeny Bőrre
2017. március 23.

Neten futottam bele abba vagy egy éve, hogy primerként mennyire jó ez a cucc, gondoltam, akkor kipróbálom. És tényleg. Meglepően magasan ver minden primert, amit eddig használtam, pedig új alapozónál (és sokszor a régieknél is) mindig próbálgatom, melyik primerrel néz ki jobban a termék, de ezt egyszerűen nem múlja felül semmi. Amíg kapni lehet majd, valószínűleg csak ezt fogom használni. Mindig imádom, ha egy beauty hack ennyire jól működik :)

Old Spice Hawkridge Deo Stift

Old Spice Hawkridge Deo Stift
2017. március 23.

Valahogy gondoltam, hogy nem én vagyok az egyetlen nő, aki ezt használja :) a férjemét használtam egyszer, miután a natúr szódabikarbónás deóm szétszedte a hónaljam, és más nem volt itthon. Ez kábé fél éve volt, de azóta is maradtam ennél (meg néha másik Old Spice deónál) mert baromi jó, nagyon bevált. Nagyon jó az illata, és egész nap nagyon jó marad, nem lesz foltos a ruhám végre, szóval minden nőnek csak ajánlani tudom :)

Tarte Empowered Hybrid Gel Alapozó

Tarte Empowered Hybrid Gel Alapozó
2016. december 27.

Életem eddigi talán legjobb alapozója. Nem volt olcsó, de minden forintot megért. Telente kicsit szárazabb a bőröm, így most tökéletes ez az alapozó, de nyárra zsírosabb bőrűeknek nem ajánlom. Nagyon kevés kell belőle a jó fedéshez, nem szárad mattra, de ilyenkor télen nem is baj. A mellé ajánlott ecsettel használom, nekem tökéletesen bevált. Az egyetlen baj vele a csomagolása, ha egyszer kinyitod, figyelni kell, mert utána MINDENHOL ott lesz, alapozós lesz a kezed, az asztalod, a többi sminkcuccod, egy ilyen kategóriás terméknél erre jobban kellett volna figyelni, csak ezért a mínusz egy csillag.

Makeup Geek MannyMUA X Makeup Geek Palette

Makeup Geek MannyMUA X Makeup Geek Palette
2016. május 19.

Sokáig gondolkodtam, hogy megvegyem-e, az ára miatt. Aztán végül megvettem, mert szépek a színek, de főleg egy szín (Insomnia) miatt, a pigmentekkel egyszerűen nem tudok bánni. Nemcsak az Insomnia, de az összes szín baromi jó benne, pigmentált, szép, összeillő, de egész egyszerűen ennyit nem ér meg ez a paletta, akármilyen szép is. Csak ezért a mínusz egy csillag, mert amúgy nagyon egyben van az egész.

Cien Vattakorong

Cien Vattakorong
2016. május 11.

Nagyon szeretem. Nem szúr, nem esik szét, nem szöszöl. A nagy alakú változatát viszont egy ideje nem találom, kivonták a forgalomból?

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2016. május 1.

Nem is tudom... szeretem a Bourjois cuccait, de az arcra szánt termékeikkel mindig befürdök. Ezzel is... a színe még jó is lenne, de annyira ronda az arcomon, hiába hidratálok alá rendesen. Kevés szárazabb rész van az arcomon, de ettől úgy tűnik, mintha az egész arcom száraz lenne, mintha egy csúnya látványos poros-maszkos réteg lenne a fejemen. Többször megpróbáltam, többféle primerrel és hidratálóval, de ettől mindig úgy nézek ki, mint egy szörny. (mellesleg majdnem az összes Bourjois alapozóval így járok, nem tudom, mit tesznek ezekbe) Arról nem is beszélve, mennyire erős illata van, minek?? Mit csináltok, hogy nektek működik?

Makeup Geek Eyeshadow

Makeup Geek Eyeshadow
2016. március 16.

Eddig 3 duochrome árnyalat van meg, elképesztő szép színe és pigmentáltsága van mindegyiknek. Tény, hogy valamiért nekem is kicsit hamarabb csíkozódik alappal is a szememen, mint más festékeim, de egyrészt ilyen szép színeket nem találok máshol, másrészt ha az alapot egy picit fixálom egy testszínű púderrel, máris sokkal tartósabb lesz. Tuti bővíteni fogom még a kollekciómat.

Coastal Scents Revealed 2 Palette

Coastal Scents Revealed 2 Palette
2015. december 18.

Imádom. Pont. Ja, és ebben a palettában van a világ legszebb árnyalata szemöldökcsontra.